Навушники Sennheiser RS 170: огляд, опис, характеристики і відгуки

60 0 Новини високих технологій

Багато мріють придбати хорошу акустичну систему. Але що робити тим, хто проживає в зовсім невеликій квартирі? Вона стане джерелом гучної музики, що може заважати членам сім'ї. В такому випадку ідеальним рішенням буде придбати бездротові навушники Sennheiser RS 170. Вони дозволять послухати музику пізно вночі, щоб нікому не заважати. Звичайно ж, моделі з проводами набагато якісніше дають звук на виході, але іноді кабель є не зовсім зручним елементом. Стаття допоможе визначитися, чи варто купувати дані навушники, а також завдяки їй можна розібратися з негативними і позитивними рисами описуваної апаратури. В цілому вона непогана, але кожен повинен зробити вибір самостійно.

Навушники Sennheiser RS 170: огляд, опис, характеристики і відгукиТехнічні характеристики

Навушники являють собою прилад закритого моніторного і бездротового типу. Імпеданс дорівнює 32 Ом, що є нормальним показником для відтворення музики з комп'ютера, телефону або плеєра. Чутливість Sennheiser RS 170 становить 110 дБ. Важать навушники небагато – всього 216 грамів. Звук об'ємний і чіткий. Викривлень, як заявляє виробник, практично немає.

Бездротовий зв'язок

Sennheiser вже давно міцно стоїть на ногах на ринку навушників. Модель RS 170 працює за рахунок нових технологій, підключених до адаптера W1 IEM. На відміну від інших пристроїв цієї компанії, які випускалися в середньому і вищому класі, із закритою і відкритою конструкцією, вони працюють найбільш стабільно. Попередні моделі функціонували за рахунок сигналів FM, тобто радіозв'язку, що не дозволяло віддалятися далеко від адаптерів. Завдяки такому підключення можна було постійно слухати шипіння, перешкоди, спотворення звуку. За рахунок удосконалення бездротового зв'язку модель Sennheiser RS 170 огляд якої представлений у цій статті, не має подібних проблем з відтворенням.


Завдяки використанню блютуза з'явилася можливість застосовувати дешеві технології, які дозволяють домогтися покращених характеристик. Такий варіант підходить практично для всіх споживачів. Технологія 2.4 ГГц вважається вдосконаленої. Сигнал передається в стислому вигляді, а це говорить про те, що відтворюється композиція з максимальною точністю. За рахунок того, що модуль цифрового типу, перешкоди і шуми виключені по максимуму. Завдяки цьому не потрібно занадто довго налаштовувати пристрій.
Навушники Sennheiser RS 170: огляд, опис, характеристики і відгуки

Докладна інформація

Має зручну і продуману конструкцію пристрій Sennheiser RS 170. Інструкція російською мовою дозволить краще ознайомитися з усіма деталями і визначитися з режимами роботи. Ці навушники не заподіють дискомфорту при тривалому використанні. Чашечки кріпляться до корпусу за світло двох сполук. Всі вони приєднуються до наголов'я. Останнім регульоване. До вух навушники щільно прилягають, тому шумоізоляція на хорошому рівні. При цьому амбушюри зроблені не з жорсткого матеріалу, за рахунок чого не натискають. Є також оббивка близько оголів'я. Корпус зроблений з міцного пластику. На навушниках є п'ять кнопок, які відповідають за регулювання гучності, перемикання композицій, активацію режимів роботи («об'ємний звук», «поліпшення басів», «обробка»). Пристрій здатний змінювати якість відтворених треків. Завдяки 3D-технології вони будуть звучати в рази краще. За рахунок цього стане точніше і глибше сприйматися звукова сцена.
Передавач для цих навушників був сильно змінений. Він отримав обтічний корпус зі штифтом вгорі. Пристрій здатний працювати як з 3.5 мм, так і з 6.3 мм інтерфейсом. Також допускається використання автоматичного передавача. Останній застосовується при безпосередньому підключенні до підсилювача, плеєра, консолі, телевізора або до акустичних систем. Для підтримання автономної роботи виробник впровадив використання двох акумуляторних батарей класу AAA. Для кожної чашки необхідно придбати по одній. Час зарядки безпосередньо залежить від часового проміжку використання і гучності, при якій проглядається телевізор або відтворюється музика. Відгуки людей дозволяють зрозуміти, що батареї тримають досить добре, але навіть приблизний час вказати не можна –у кожному випадку своє. При невикористанні пристрою його завжди можна поставити на зарядку.
Навушники Sennheiser RS 170: огляд, опис, характеристики і відгуки

Якість звуку

Перший час якість звуку залишає бажати кращого. Але через деякий проміжок він стає якіснішою. Навушники Sennheiser RS 170 корисні тим, що з ними можна робити абсолютно всі турботи по будинку, не тягаючи за собою плеєр. Зв'язок досить міцна, тому раптового розриву боятися не потрібно. Під час першого використання пристрій здається не зовсім вдалим: баси чути погано, ноти спотворюються, високі частоти занадто слабкі. Для того щоб досягти максимального позитивного ефекту, необхідно скористатися налаштуваннями еквалайзера або приладу, який подає сигнал. Пристрій Sennheiser RS 170 можна використовувати в комплекті з домашнім кінотеатром або іншими сучасними системами Hi-Fi.
Навушники Sennheiser RS 170: огляд, опис, характеристики і відгуки

Переваги

Ці навушники відрізняються від інших, які знаходяться в тій же ціновій категорії. Чому ж? З'ясуємо їхні переваги.
 • Якісне і надійне з'єднання.
 • Сильні баси і звучать переконливо.
 • Збірка хорошої якості.
  Навушники Sennheiser RS 170: огляд, опис, характеристики і відгуки
 • Недоліки

  Як і інші пристрої, навушники Sennheiser RS 170 відгуки про яких можна прочитати нижче, мають свої недоліки. Їх небагато, проте знати про них потрібно.
 • Дещо завищена ціна Sennheiser RS 170 (близько 4 тис. грн). Швидше за все, «накрутка» здійснюється з-за того, що модель бездротова.
 • Корпус має середній клас.
 • Відгуки

  Гостро питання про купівлю навушників стоїть у молодих сім'ях, в яких зовсім недавно з'явилася дитина. Із-за такої «проблеми» дуже складно ввечері відпочити біля телевізора або просто розслабитися під приємну музику. Особливо якщо пара проживає в однокімнатній квартирі. В такому випадку не потрібно лінуватися ходити по магазинах побутової техніки (якщо це можливо) і доглядати собі варіанти. Покупці у відгуках не радять зупиняти свою увагу на провідних моделях. Кабель на три метри заважає пересуватися по кімнаті, так і їм можна зачепити і упустити який-небудь предмет, наробивши зайвого шуму.
  Навушники Sennheiser RS 170: огляд, опис, характеристики і відгуки
  Свого часу навушники Sennheiser RS 170 відгуки про яких підтверджують такий факт, що були на ринку чи не єдиними, здатними передавати цифровий сигнал. Крім цього, вони отримали функцію об'ємного звуку і мали закрите акустичне оформлення. На голові пристрій сидить добре. Щільні амбушюри не тиснуть на череп, а також не дають навушникам зісковзнути. За кілька годин безперервного використання біль від приладу не з'являється. Споживачі заявляють, що звучання навушників Sennheiser RS 170 більше відповідає дорогим моделям. Частоти різних діапазонів чути добре, претензій немає. Баси не сильно виділяються, але і не «губляться». Симфонічну музику краще не слухати, так як деякі інструменти можуть прослуховуватися досить погано. Однак такі проблеми є й у більш дорогих моделях. Для того щоб легко керувати навушниками, доведеться трохи звикати. Кнопка гучності знаходиться не в зручному місці, тому спочатку споживачі відключають навушники. Але вже через пару тижнів активного використання руки самі звикають до розташування. Якість збірки, конструкції і матеріалів не викликає претензій. Для того щоб уникнути різних перешкод, у відгуках рекомендують збільшувати звук в джерелі сигналу. А вже саму регулювати гучність на пристрої. В такому випадку сигнал точно не буде перериватися. В цілому навушники хороші, і рекомендують їх усі, хто коли-небудь мав з ними справу.
  Навушники Sennheiser RS 170: огляд, опис, характеристики і відгуки

  Висновок

  Навушники Sennheiser RS 170 стануть відмінним вибором. Вони підійдуть і для геймерів, так і для звичайних любителів послухати музику. Якщо з цим приладом грати в ігри, то людина зазнає задоволення від хорошого звуку під час бойових битв. Композиції відтворюються відмінно, нарікань немає. За рахунок відсутності проводів в навушниках можна ходити по всьому будинку, не боячись, що музика відключиться. Якщо брати всі плюси і мінуси приладу, то треба відразу сказати, що цей пристрій підійде як для любителів, так і для професіоналів.