Безпаливні двигуни: огляд, принцип роботи. Двигун на магнітах

26 0 Новини високих технологій

Можливість отримання вільної енергії для багатьох вчених у світі є одним з каменів спотикання. На сьогоднішній день отримання такої енергії здійснюється за рахунок альтернативної енергетики. Природна енергія перетворюється альтернативними джерелами енергії в звичну для людей теплову і електричну. При цьому такі джерела мають основним недоліком — залежністю від погодних умов. Подібних недоліків позбавлені безпаливні двигуни, а саме — двигун Москвіна.


Двигун Москвіна

Безпаливний двигун Москвіна являє собою механічний пристрій, що перетворює енергію зовнішнього консервативної сили в кінетичну енергію, яка обертає робочий вал, без споживання електроенергії або будь-якого виду палива. Такі пристрої являють собою фактично вічні двигуни, що працюють нескінченно довго до тих пір, поки додається зусилля до важелів, а деталі не зношуються в процесі перетворення вільної енергії. У процесі роботи безпаливні двигуна утворюється безкоштовно вільна енергія, споживання якої при підключенні генератора є законним. Нові безпаливні двигуни являють собою універсальні і екологічно чисті приводи для різних механізмів і пристроїв, які працюють без шкідливих викидів в навколишнє середовище і атмосферу. Винахід у Китаї безпаливної двигуна сподвигло учених-скептиків на проведення експертизи по суті. Незважаючи на те, що багато аналогічні запатентовані винаходи знаходяться під сумнівом через те, що їх працездатність в силу певних причин не була перевірена, модель безпаливні двигуна повністю працездатна. Зразок пристрою дозволив отримати вільну енергію.


Безпаливні двигуни: огляд, принцип роботи. Двигун на магнітах

Безпаливний двигун на магнітах

Робота різних підприємств і устаткування, що як і щоденний побут сучасної людини, залежить від наявності електричної енергії. Інноваційні технології дозволяють практично повністю відмовитися від використання такої енергії і усунути прив'язку до певного місця. Одна з таких технологій дозволила створити безпаливний двигун на постійних магнітах.

Принцип роботи магнітного електрогенератора

Вічні двигуни поділяються на дві категорії: першого і другого порядку. Під першим типом розуміють обладнання, здатне виробляти енергію з повітряного потоку. Двигунів другого порядку для роботи потрібно вступ природної енергії, води, сонячних променів або вітру — яка перетворюється в електричний струм. Незважаючи на існуючі закони фізики, вчені змогли створити вічний безпаливний двигун в Китаї, який функціонує за рахунок виробленої магнітним полем енергії.

Різновиди магнітних двигунів

На даний момент виділяють кілька видів магнітних двигунів, для кожного з яких потрібно магнітне поле. Єдина відмінність між ними — конструкція і принцип роботи. Двигуни на магнітах не можуть існувати вічно, оскільки будь-магніти втрачають свої властивості через кілька сотень років.
Найпростіша модель - двигун Лоренца, який реально зібрати в домашніх умовах. Для нього характерно антигравитационное властивість. Конструкція двигуна будується на двох дисках з різним зарядом, які з'єднані за допомогою джерела живлення. Встановлюють її в напівсферичний екран, який починає обертатися. Такий надпровідник дозволяє легко і швидко створити магнітне поле. Більш складною конструкцією є магнітний двигун Серла.
Безпаливні двигуни: огляд, принцип роботи. Двигун на магнітах

Асинхронний магнітний двигун

Творцем асинхронного магнітного двигуна був Тесла. Його робота будується на обертовому магнітному полі, що дозволяє перетворювати одержуваний потік енергії в електричний струм. На максимальній висоті кріпиться ізольована металева пластина. Аналогічна пластина заривається в ґрунтовий шар на значну глибину. Через конденсатор пропускається провід, який з одного боку проходить через пластину, а з іншого — кріпиться до її основи і з'єднується з конденсатором з іншого сторони. У такій конструкції конденсатор виконує роль резервуара, в якому накопичуються негативні енергетичні заряди.

Двигун Лазарєва

Єдиним працюючим на сьогоднішній день ВД2 є потужний роторний кольцар — двигун, створений Лазарєвим. Винахід вченого відрізняється простою конструкцією, завдяки чому його можна зібрати в домашніх умовах за допомогою підручних засобів. Згідно зі схемою безпаливні двигуна, використовувану для його створення ємність ділять на дві рівні частини за допомогою спеціальної перегородки — керамічного диска, до якого кріплять трубку. Усередині ємкості повинна знаходитися рідина — бензин або звичайна вода. Робота електрогенераторів такого типу ґрунтується на переході рідини в нижню зону ємності через перегородку і її поступове надходження наверх. Рух розчину здійснюється без впливу навколишнього середовища. Обов'язкова умова конструкції — під капає рідиною має розміщуватися невелике коліщатко. Дана технологія лягла в основу самої простої моделі електродвигуна на магнітах. Конструкція такого двигуна передбачає наявність під крапельницею коліщати з закріпленими на його лопатях маленькими магнітами. Магнітне поле виникає тільки в тому випадку, якщо рідина, що перекачується коліщатком на великій швидкості.
Безпаливні двигуни: огляд, принцип роботи. Двигун на магнітах

Двигун Шкондина

Чималим кроком в еволюції технологій стало створення Шкондиным лінійного двигуна. Його конструкція являє собою колесо в колесі, яка широко застосовується в транспортної промисловості. Принцип роботи системи будується на абсолютному відштовхуванні. Такий двигун на неодимових магнітах може бути встановлений в будь-якому автомобілі.

Двигун Перендева

Альтернативний двигун високої якості був створений Перендевым і представляв собою пристрій, який для виробництва енергії використовувало тільки магніти. Конструкція такого двигуна включає в себе статичний і динамічний кола, на які встановлюються магніти. Внутрішній коло безперервно обертається за рахунок самооталкивающей вільної сили. У зв'язку з цим безпаливний двигун на магнітах такого типу вважається найбільш вигідним в експлуатації.

Створення магнітного двигуна в домашніх умовах

Магнітний генератор можна зібрати в домашніх умовах. Для його створення використовуються три вала, з'єднаних один з одним. Розташований в центрі вал обов'язково повертається до іншим двом перпендикулярно. До середини валу кріпиться спеціальний люцитовый диск діаметром чотири дюйми. До інших валів кріпляться аналогічні диски меншого діаметру. На них розміщують магніти: вісім посередині і по чотири з кожної сторони. Підставою конструкції може виступити алюмінієвий брусок, який прискорює роботу двигуна.
Безпаливні двигуни: огляд, принцип роботи. Двигун на магнітах

Переваги магнітних двигунів

До основних достоїнств подібних конструкцій відносять наступне:
 • Економія палива.
 • Повністю автономна робота і відсутність необхідності в джерелі електроенергії.
 • Можна використовувати в будь-якому місці.
 • Висока вихідна потужність.
 • Використання гравітаційних двигунів до їх повного зносу з постійним отриманням максимальної кількості енергії.
 • Недоліки двигунів

  Незважаючи на наявні переваги, у безпаливних генераторів є і свої мінуси:
 • При тривалому знаходженні поруч з працюючим двигуном людина може відзначати погіршення самопочуття.
 • Для функціонування багатьох моделей, у тому числі і китайського двигуна, потрібне створення спеціальних умов.
 • Готовий двигун підключити в деяких випадках досить складно.
 • Висока вартість безпаливних китайських двигунів.
 • Безпаливні двигуни: огляд, принцип роботи. Двигун на магнітах

  Двигун Олексієнко

  Патент на безпаливний двигун Олексієнко отримав у 1999 році від Російського агентства по товарних знаків і патентів. Для роботи двигуна не потрібне паливо — ні нафта, ні газ. Функціонування генератора будується на енергії магнітних полів, що створюються постійними магнітами. Звичайний кілограмовий магніт здатний притягувати і відштовхувати близько 50-100 кілограмів маси, в той час як оксидно-барієві аналоги можуть впливати на п'ять тисяч кілограмів маси. Винахідник безпаливні магніту зазначає, що настільки потужні магніти для створення генератора не потрібні. Краще всього підійдуть звичайні — один до ста один до п'ятдесяти. Магнітів такої потужності достатньо для роботи двигуна на 20 тисячах обертів на хвилину. Потужність буде погашатися за рахунок передавального пристрою. На ньому розташовуються постійні магніти, енергія яких призводить двигун в рух. Завдяки власному магнітному полю ротор відштовхується від статора і приходить в рух, яке поступово прискорюється з-за впливу магнітного поля статора. Такий принцип дії дозволяє розвинути величезну потужність. Аналог двигуна Олексієнко можна застосовувати, наприклад, в пральній машині, де його обертання буде забезпечуватися маленькими магнітами.
  Безпаливні двигуни: огляд, принцип роботи. Двигун на магнітах

  Творці безпаливних генераторів

  Спеціальне обладнання до автомобільних двигунів, яке дозволяє машинам пересуватися тільки на воді без використання вуглеводневих добавок. Подібними приставками сьогодні оснащуються багато російські автомобілі. Використання подібного обладнання дозволяє автомобілістам заощадити на бензині і знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу. Для створення приставки Бакаеву знадобилося відкрити новий тип розщеплення, який і використовувався у його винаході. Болотов — вчений XX століття — розробив автомобільний двигун, якому для запуску потрібно буквально одна крапля палива. Конструкція такого двигуна не передбачає циліндрів, колінчастого вала і будь-яких інших тертьових деталей — вони замінені двома дисками на підшипниках з невеликими зазорами між ними. Паливом є звичайний повітря, який розщеплюється на азот і кисень на високих оборотах. Азот під впливом температури в 90 про З згорає в кисні, що дозволяє двигуну розвинути потужність в 300 кінських сил. Російські вчені, крім схеми безпаливні двигуна, розробили і запропонували модифікації багатьох інших двигунів, для функціонування яких потрібні принципово нові джерела енергії — наприклад, енергія вакууму.
  Безпаливні двигуни: огляд, принцип роботи. Двигун на магнітах

  Думка вчених: створення безпаливні генератора неможливо

  Нові розробки інноваційних безпаливних двигунів отримали оригінальні найменування і стали обіцянкою революційних перспектив у майбутньому. Творці генераторів повідомляли про перші успіхи на ранніх етапах тестування. Незважаючи на це, у науковому середовищі досі скептично ставляться до ідеї безпаливних двигунів, і багато вчених висловлюють свої сумніви на цей рахунок. Одним з головних супротивників і скептиків є вчений з Каліфорнійського університету, фізик і математик Філ Плейт. Вчені з протиборчого табору дотримуються думки про те, що сама концепція двигуна, що не вимагає для роботи палива, суперечить класичним законам фізики. Баланс сил всередині двигуна повинен зберігатися весь той час, що створюється тяга всередині нього, а згідно із законом імпульсу, таке неможливо без використання пального. Філ Плейт не раз відзначав, що для ведення розмов про створення такого генератора доведеться спростувати весь закон збереження імпульсу, що нереально зробити. Простіше кажучи, для створення безпаливні двигуна потрібен революційний прорив у фундаментальній науці, а рівень сучасних технологій не залишає жодного шансу на те, щоб сама концепція генератора такого типу розглядалася серйозно. На аналогічну думку наводить і загальна ситуація щодо подібного типу двигуна. Робочої моделі генератора на сьогоднішній день не існує, а теоретичні викладки і характеристики експериментального пристрою не несуть ніякої суттєвої інформації. Проведені виміри показали, що тяга становить близько 16 миллиньютонов. При наступних вимірах даний показник збільшився до 50 миллиньютонов. Британець Роджер Шоєр ще в 2003 році представив експериментальну модель безпаливні двигуна EmDrive, розробником якої він і був. Для створення мікрохвиль генератора потрібна електрика, добувається за допомогою використання сонячної енергії. Дана розробка знову сколихнула в науковому середовищі розмови про вічному двигуні. Розробка вчених була неоднозначно оцінена в NASA. Фахівці відзначили унікальність, інноваційність та оригінальність конструкції двигуна, але при цьому стверджували, що домогтися значних результатів і ефективної роботи можна тільки в тому випадку, якщо генератор буде експлуатуватися в умовах квантового вакууму.