Чи варто купувати відновлений Айфон 6: відгуки

11 0 Новини високих технологій

Компанія Apple є досить престижним і відомим виробником. Ця організація виводить у світ різні гаджети - від телефонів до комп'ютерів. Найчастіше люди придивляються до смартфонів. Вони приваблюють своєю якістю і функціоналом. Що таке відновлений Айфон 6? Відгуки та опис подібного девайса будуть представлені вашій увазі нижче. Варто зв'язуватися з подібними гаджетами? Які плюси і мінуси у нього є? Знайшовши відповіді на всі ці питання, кожен зможе визначитися, яку продукцію "Еппл" купувати.

Чи варто купувати відновлений Айфон 6: відгуки

Про статус "відновлений"

Чи варто купувати відновлений Айфон 6? Відгуки користувачів не дають однозначної відповіді. Адже все залежить від конкретної ситуації. Для початку варто зрозуміти, про яких девайсах йде мова. Apple віднедавна пропонує клієнтам обміняти непрацюючі смартфони на нові. Програма відновлення розроблена в цілях економії складових.

При відновленні Айфона відбувається його повна пересборка. Замінюються несправні деталі, а потім смартфон збирається заново. Такий пристрій буде працювати довгий час. Воно нічим не відрізняється від оригінального iPhone. Тобто, "Еппл" сортує всі надійшли пристрою, а потім перевіряє їх на працездатність. Якщо девайс можна відновити з-за невеликих ушкоджень або шлюбу (він не підходить для утилізації), відбувається пересборка.

Що заміняють?

Саме таким буде відновлений Айфон 6. Відгуки вказують на те, що якщо процесом займається компанія "Еппл", побоюватися підробок або несправностей не варто. Чому?
Чи варто купувати відновлений Айфон 6: відгуки
Справа все в тому, що при відновленні "яблучного" телефону замінюють:
 • всі несправні або поламані деталі;
 • дисплей;
 • корпус;
 • батарею.
 • При цьому важливо розуміти, що якщо у складових немає дефектів, їх все одно поміняють. Apple випускає у світ відновлені пристрої тільки після повної перезбирання батареї, дисплея і корпусу. Всі маніпуляції проводиться також, як і при випуску оригінальної продукції. Фактично б/у телефон буде повністю пересобран, а потім проданий або відправлений клієнту.

  Гарантія

  Користувальницькі відгуки про відновлену Айфоні 6 S в основному позитивні. Багато хто не здатні відрізнити оригінальний гаджет від відновленого. Це цілком нормальне явище, адже операція проводиться компанією Apple. Працює такий девайс також, як і нова копія.

  До інших позитивних відгуків про відновлену Айфоні 6 відноситься те, що після перезбирання пристрою заново видають гарантію. Виробник надає її на рік. Точно також, як і при купівлі оригінального смартфона!

  Комплектація

  Але це ще не все! Справа все в тому, що після відновлення всі девайси від "Еппл" відправляються на продаж. Але при цьому вони укомплектовані по максимуму. Що це означає?
  Чи варто купувати відновлений Айфон 6: відгуки
  Вивчивши відгуки про Айфоне 6 S (відновлену), можна помітити, що багато підкреслюють наявність у гаджета повного комплекту складових. У коробці з пристроєм обов'язково знайдуться такі предмети:
 • провід для підключення до ПК;
 • зарядний пристрій;
 • гарнітура (оригінальна);
 • гарантійний талон;
 • інструкція з експлуатації.
 • Точно такі ж складові входять в комплект з оригінальним iPhone. Тому відрізнити поновлену копію від нової майже неможливо.

  Номери

  Айфон 6 плюс (відновлений) відгуки від власників отримує в основному хороші. Багато підкреслюють, що подібні пристрої відшукати просто, а працюють вони нітрохи не гірше нових. Відмінною рисою відновлених девайсів від "Еппл" є присвоєння нового серійного номера телефону після перезбирання. Фактично, покупець отримає майже оригінальний смартфон, при створенні якого використовувалися б/у складові. Але пристрій буде вважатися новим. Відповідно, йому присвоять новий серійний номер.

  Про процес відновлення

  Відновлений Айфон 6 відгуки власників в цілому заробляє непогані. Як ми вже говорили, людей приваблюють пересобранные девайси. Працюють вони нітрохи не гірше нових. Крім того, подібна техніка володіє значними перевагами. Але і в них трохи пізніше. Спочатку варто розібратися в тому, як відбувається процес відновлення. Про нього говорять багато. Головне, щоб процедура проводилася не посередниками, а Apple. Тоді б/в смартфон можна не турбуватися - він буде працювати нітрохи не гірше нового.
  Чи варто купувати відновлений Айфон 6: відгуки
  Як тільки клієнт відправляє iPhone на відновлення, девайс приймається виробником, а потім віддається досвідченим фахівцям. Останні проводять ретельну перевірку гаджета і його "заліза". Далі пристрій розбирається і повністю пересобирается. В обов'язковому порядку замінюється дисплей, корпус і батарея. Як правило, операції виробляються спеціальним роботом.

  Відновлений Айфон 6 плюс відгуки позитивного характеру отримує не тільки за свій новий вигляд, але і за якість роботи. Досвідчені фахівці після відновлення пристроїв перевіряють їх на працездатність. І тільки якщо девайс справляється зі своїми завданнями, його випускають у світ, на продаж. Ось так відбувається процес відновлення. Ним цікавляться багато потенційні покупці iPhone. Адже завжди важливо знати, що відбувається з пристроєм після перезбирання.

  Ціна

  Тепер кілька слів про переваги досліджуваних девайсів. Відновлений Айфон 6 відгуки власників заробляє в основному хороші. Як ми вже говорили, багатьох такі частково б/у телефони влаштовують повністю. Зокрема, через їх вартості. Як показує практика, відновлені телефони мають меншу ціну, ніж нові. Але при цьому від оригінального девайса їх відрізнити-майже неможливо. По працездатності вони нічим не поступаються своїм новим побратимам. Якщо не хочеться витрачатися на iPhone в звичайному магазині, рекомендується звернути увагу на копії відновлені. Це чудовий спосіб економії коштів. А якщо вірити деяким продавцям, то можна помітити, що повністю нових Айфонів на полицях майже не залишилося. Навіть якщо в девайсі замінили лише одну деталь, він отримує статус "відновлений".

  Купувати чи ні?

  Відновлений Айфон 6 плюс відгуки власників заробляє точно такі ж, як і його оригінальна копія. Але чи варто звертати увагу на б/у пристрої, які просто пересобрали? Судячи по критиці, так. Головне - уважно вивчити пристрій перед покупкою. Відновлений Айфон 6 відгуки отримує іноді навіть захоплені. Цей девайс майже не відрізнити від оригіналу. Працює він чудово.
  Чи варто купувати відновлений Айфон 6: відгуки
  Якщо б/у телефон відновили на заводі Apple, а сам девайс купується у офіційного представника компанії, можна не турбуватися за якість і працездатність. У "Еппл" пересобранные пристрої проходять серйозний контроль якості. І на прилавки магазинів потрапляє тільки якісна продукція.

  Обережно, підробка!

  Відгуки покупців про відновлену Айфоні 6 S іноді підкреслюють, що смартфон після придбання швидко зламався, а його зовнішній вигляд залишає бажати кращого. Невже у Apple трапляються подібні збої? Немає. "Еппл" вкрай відповідально підходить до виконання своєї роботи. Неякісні гаджети фірма не випускає в продаж після відновлення. Такі пристрої просто утилізуються. Так звідки береться неякісний товар? Що кажуть ті, хто купував відновлений Айфон 6? Відгуки вказують на те, що магазини нерідко самі пересобирают смартфони. Іншими словами, насправді громадянам пропонують не оригінальні відновлені девайси, а підробки. З такою продукцією краще не зв'язуватися. Вона, якщо вірити багатьом покупцям, відрізняється своєю низькою якістю. iPhone, який відновили не на заводі "Еппл", швидко зламається. І, як ми вже казали, його зовнішній вигляд не порадує.

  Де зустрічається підробка?

  Відгуки власників відновленого Айфона 6 підкреслюють, що купувати б/у пристрій краще у офіційних представників виробника. Інакше людина може зіткнутися з підробкою. Деколи, пересобранные б/у телефони в звичайних магазинах продаються як нові. Де можна зустрітися з підробкою? В будь-якому магазині техніки. Особливо там, де є сервісні центри. Нерідко саме тут пристрої будуть пересобираться, а потім перепродаватися. Хочеться купити відновлений Айфон 6? Відгуки населення посилаються на те, що такі девайси необхідно купувати тільки в Apple. Наприклад, у фірмових магазинах. В іншому випадку висока ймовірність придбання підробки не найкращої якості.
  Чи варто купувати відновлений Айфон 6: відгуки

  Як відрізнити?

  Відгуки про відновлену Айфоні 6 S часто підказують, на що звернути увагу при покупці пристрою. Адже часто можна зіткнутися з підробками. Від таких моделей гаджетів краще відразу відмовитися. З таким же успіхом можна купити китайську версію iPhone, яка буде працювати краще відновленої підробленої копії. Отже, чим відрізняється оригінальний Айфон, який пересобрали в Apple, від звичайного б/у смартфона, перевипущенного за допомогою сервісних центрів? Виділяють наступні особливості:
 • Коробка. Якщо людина купує оригінальний відновлений Айфон, то на упаковці він повинен буде побачити тільки назву девайса. Дрібним шрифтом тут буде написано Certified Pre-Owned. На коробці з підробкою покупець побачить зображення придбаного пристрою без будь-яких підписів.
 • Упаковка. Відгуки користувачів про відновлену Айфоні 6 посилаються на те, що коробка буде щільно запечатана. Всі шви на упаковці рівні. Підробки в цьому плані помітні відразу. Їх пакувальна плівка нерівна, вона погано прилягає до коробки іноді пузириться або зовсім відсутній.
 • Зовнішній вигляд телефону. Як ми вже говорили Айфон 6 при відновленні повністю пересобирается. Його зовнішній вигляд буде нагадувати повністю новий смартфон. Корпус без подряпин і відколів, екран чистенький, всі роз'єми без сміття та забруднень.
 • Номер. Ще один цікавий спосіб виявлення підроблених відновлених iPhone - це вивчення номера девайса. Якщо на початку варто F, то це дійсно оригінал, який пересобрали на заводі Apple.
 • Екран. Дисплей "яблучного" телефону повністю замінюється при відновленні. При цьому екран щільно прилягає до корпусу. Підроблені б/в смартфони відразу виділяються - у них екрани або не замінені, або вони мають більш опуклий вигляд. Зрозуміло, до корпусу дисплей буде прилягати не занадто щільно.
 • Комплектація. Відгуки покупців про відновлену Айфоні 6 підкреслюють, що до девайсу додається стандартний комплект складових. Все, що лежить в коробці - оригінали від Apple. Ми вже говорили, що має бути в комплекті. Якщо якісь складові відсутні, перед нами підробка.
 • Гарантія. Варто зайти на сайт checkcoverage.apple.com/ru/ru/і ввести сюди серійний номер придбаного девайса. Краще всього наполягати на перевірці прямо в магазині. У б/у телефону, як правило, буде відсутня гарантія. А значить, це не оригінальний відновлений Айфон.
 • Огляд пристрою. Щоб відрізнити підробку від справжнього iPhone зі статусом "як новий", необхідно ретельно розглянути девайс. Наклейка на екрані щільно прилягає? Яскравість екрану радує? Тоді це оригінал. У підроблених копій, як правило, яскравість показує більш "холодні" тони. А наклейка або відсутня, або вона наклеєна не кращим чином. Об'єктив камери на задній панелі у оригіналу знаходиться строго по центру відповідного отвори.
 • Мабуть, це все. Ось так легко і просто людина зможе відрізнити пристрій, який пересобрали в Apple від б/у смартфона.

  Підсумки

  Відгуки про відновлену Айфоні 6 тільки радують. Основна маса покупців задоволена телефоном зі статусом "як новий". Ціна на такий телефон менше, а працездатність така ж.
  Чи варто купувати відновлений Айфон 6: відгуки
  Деякі говорять про те, що відновлені копії iPhone ламаються. Але від подібних ситуацій не застраховані і новенькі версії девайса. Якщо купувати телефон зі статусом "як новий" у Apple, можна спати спокійно. А ось підробки доставляють покупцям чимало клопоту. Але тепер нам відомо, як їх впізнати!