Ультразвукова пральна машинка - відгуки. УСМ - ціни, характеристики

77 0 Новини високих технологій

Як прати речі? Опитування багатьох людей звів можливості до двох варіантами: руками і пральною машинкою. Коли мова йде про такому апараті, всі уявляють собі громіздку конструкцію. Однак технології просунулися набагато далі. Тепер для того, щоб зробити речі чистими, можна використовувати ультразвук. Здивовані? Його застосовують в різних цілях дуже давно. Вперше ультразвук почали використовувати у військовій промисловості, після виявилося, що він цілком затребуваний і в мирних цілях, наприклад для очищення різних поверхонь. Ультразвукова пральна машинка чудово справляється із завданням. Поміщений прилад у воду з брудною білизною видає високочастотний звук. Мікропухирців і акустичні хвилі проникають глибоко в тканину, очищаючи її безпосередньо між волокнами.


Згідно з відгуками людей, повністю відмовитися від ручного прання не виходить, причому з різних причин. Саме тоді на допомогу приходять ультразвукові прилади. Найбільш ефективні вони при пранні речей з делікатного матеріалу, особливо якщо ті прикрашені бісером або іншими нашивками, які в машинці-автомат можуть просто відірватися.

Ультразвукова пральна машинка - відгуки. УСМ - ціни, характеристики

Короткий опис

Ультразвукова пральна машинка – невеликий прилад, який складається з блоку живлення випромінювача. П'єзокерамічні елемент (генератор) під впливом електричного струму починає виробляти ультразвук. Людина його не сприймає. Однак він, завдяки створенню акустичних хвиль, здатний вибивати бруд, що зібрався між волокнами. Ефективність ультразвуку доведена в промисловості. З його допомогою можна очистити важкодоступні місця, наприклад, труби, металеві вироби. Але також ефективний він при пранні. Варто зауважити, що вся справа в потужності. Наприклад, найчастіше сила акустичних коливань не перевищує 100 кГц. Однак, наприклад, для промивання ювелірних виробів або плат, які заливаються максимум 500 мл води, цього достатньо. Але для прання використовується набагато більше рідини (кілька літрів), тому високих результатів від такої потужності очікувати не варто.


Ультразвукова пральна машинка справляється тільки з слабозагрязненними речами. Сам процес очищення відбувається максимально дбайливо, тканина не буде деформуватися. Короткі замикання або удари струмом досить рідкісні. Вартість таких приладів в середньому становить близько 2000-4000 рублів залежно від бренду.
Ультразвукова пральна машинка - відгуки. УСМ - ціни, характеристики

Переваги і недоліки

У будь-якому випадку, якщо з'явилося бажання придбати такий прилад, необхідно ознайомитися з плюсами і мінусами. Виробники стверджують, що, стираючи з допомогою ультразвуку, можна значно заощадити на електроенергії. Ці прилади повністю видаляють неприємні запахи, мають дезінфікуючий ефект, а також оновлюють колір. Чи насправді все це може ультразвукова пральна машинка? Відгуки власників неоднозначні. Відразу варто зауважити, що в мережі більше нарікань на такі прилади. Єдино, з чим згодні покупці, – економічність, безшумна робота, компактні розміри і невисока вартість. Тепер варто озвучити негативні сторони. Насамперед, даний апарат не звільняє людину від полоскання і віджимання речей. Ще одним вагомим мінусом є необхідність постійного спостереження за процесом прання. Періодично потрібно пересувати прилад, перевертати речі і перевіряти результат. Важливо розуміти, що подібні пральні машинки не можна використовувати в якості основних, і вони підходять тільки як доповнення до повноцінного апарату.

Ультразвукова пральна машинка: відгуки та рекомендації

Вивчаючи відгуки покупців, можна зробити певні висновки. На жаль, ультразвукові прилади малоефективні для прання сильно забруднених речей. Люди скаржаться, що з їх допомогою неможливо повністю позбавитися від різних плям. Все одно доводиться використовувати спеціальні рідини для їх виведення. А ось для освіження гардин, пледів, ковдр ультразвукова пральна машинка ідеально підходить. Для того щоб прання була максимально ефективною, необхідно зробити наступне:
 • плями попередньо обробити спеціальним засобом;
 • температура води не повинна бути нижче 50° і вище 85°;
 • замочувати білизну.
 • Якщо почитати відгуки, фантастичних результатів від пасивної прання очікувати не варто. Важливо, купуючи прилад, звернути увагу на виробника, так як самі дешеві пристрої не покажуть хороших результатів.
  Ультразвукова пральна машинка - відгуки. УСМ - ціни, характеристики

  «Попелюшка»

  Ультразвукова пральна машинка «Попелюшка» призначена для прання речей та очищення інших поверхонь (ювелірних виробів, посуду та іншого). Є моделі з одним і двома випромінювачами. Вартість варіюється від 900 до 1500 рублів. Прилад складається з блока живлення (220 В), мережевого кабелі (довжина – 2 м) і випромінювача, який поміщено в герметичний пластмасовий корпус. Здатний видавати акустичні хвилі з частотою до 63 кГц. Вимоги до температурі води – не вище 70°. Обмежень по тривалості роботи немає. Споживає не більше 20 Вт. Вага виробу – 500 р. Виробник рекомендує наступну тривалість прання:
 • при слабкому забрудненні – близько 2 год;
 • речі з плямами – до 3 год;
 • сильне забруднення – не менше 25 ч.
 • Яке ж думка склалася у покупців про пральній машинці «Попелюшка»? Воно розділилося практично на половину. До першої належать ті, хто розхвалює прилад, розповідаючи про якісну пранні, безшумної роботи, економічності. Друга ж половина налаштована негативно. Ультразвукова машинка не відпирає плями, доводиться їх терти вручну, самостійно виполіскувати і віджимати речі, стежити за температурою та кількістю води.
  Ультразвукова пральна машинка - відгуки. УСМ - ціни, характеристики

  «Ретона»

  Ультразвукова пральна машинка «Ретона» користується популярністю. Виробляється в Росії. На думку багатьох покупців, вона відмінно справляється з найскладніші плями, наприклад від вина. Працює від мережі 220 В. Прилад дуже компактних розмірів (вага – 300 г). Під час роботи створює акустичні коливання частотою 100 кГц. Використовується тільки у воді, температура якої від 40° до 80°. Випромінювач, не занурений у воду, можна тримати включеним не більше 10 хвилин. Вартість на моделі «Ретона» варіюється в межах від 1800 до 4500 рублів.
  Ультразвукова пральна машинка - відгуки. УСМ - ціни, характеристики

  «Ультратон»

  Ультразвукова пральна машинка «Ультратон», з допомогою якої можна очистити ювелірні вироби і випрати білизну, також є вітчизняним продуктом. Пристрій здатний створювати акустичні коливання з частотою 22 кГц, які поширюються на відстань не більше 20 см. Можна використовувати при температурі води до 90°. Під час роботи споживає 15 Вт. Вага пральної машинки – 300 р. Вартість в межах 1500 рублів. На жаль, в мережі багато негативних відгуків про даному приладі, які повідомляють про неефективність. Згідно із заявами власників, за допомогою «Ультратона» можна тільки освіжити білизна від пилу.