Відеореєстратор "Каркам Комбо 2": відгуки власників, опис і технічні характеристики

131 0 Новини високих технологій

Відеореєстратори на сьогоднішній день стоять практично в кожній другій машині. І це не дивно, адже цей вкрай корисний прилад незамінний у випадку ДТП і при вирішенні конфліктних ситуацій. Саме запис з відеореєстратора може бути ключовим аргументом у суперечці з співробітниками ДІБДР. Тому автовласники зацікавлені в придбанні надійного багатофункціонального пристрою. Ось чому багато з них звертають свою увагу на модель "Каркам Комбо 2".

Фірма

Багатьох автовласників цікавлять питання про те, що за фірма "Каркам", де вона виробляє товар, чи можна їй довіряти. Ця компанія зареєстрована в Росії і спеціалізується на випуску різних автомобільних девайсів. "Каркам Електронікс" має розвинену мережу у нашій країні, яка включає фірмові магазини та сервісні центри.
Відеореєстратор "Каркам Комбо 2": відгуки власників, опис і технічні характеристики
Як і багато інших виробників, компанія збирає свою техніку на заводах в Південно-Східній Азії. На всю продукцію, включаючи відеореєстратор "Каркам Комбо 2", діє європейська форма гарантії – навіть якщо пункту ремонту в місті немає, техніку можна надіслати поштовим переказом в єдиний центральний сервісний центр.


Опис

"Каркам Комбо 2" поєднує в собі функції відразу трьох пристроїв: відеореєстратора, радар-детектора і GPS -навігатора. Незважаючи на те що його вартість трохи вище середньої, він економить своїм власникам чимало коштів за рахунок своєї універсальності. Корпус пристрою виготовлений з матового чорного пластику. З одного боку на ньому розміщено рідкокристалічний дисплей з клавішами управління, з іншого – вічко реєстратора і лінза лазерного детектора.
Відеореєстратор "Каркам Комбо 2": відгуки власників, опис і технічні характеристики
З боків знаходяться: слот для карти пам'яті, клавіша включення-виключення і скидання параметрів, роз'єми для підключення до ПК і вхід для шнура живлення.

Запис

В режимі запису можна вибрати наступні параметри:
 • Дозвіл.
 • Циклічність відеозапису (1 3 або 10 хвилин).
 • Світлочутливість.
 • Рівень яскравості.
 • Режим зйомки (рух, портрет, автоматичний, феєрверк, сніг, пляж, пейзаж і сутінки).
 • Регулювання чутливості мікрофона.
 • Регулювання інтервалів запису до і після спрацьовування детекторів (51030 або 60 хвилин).
 • Автоматичне відключення через (05 сек., 60 сек., 3 хв., 5 хвилин, 30 хвилин, 1 годину).
 • Регулювання колірного балансу в залежності від освітлення.
 • Запис звуку (у стандартному режимі або з низькою чутливістю).
 • Вибір якості запису.
 • Відеореєстратор "Каркам Комбо 2": відгуки власників, опис і технічні характеристики
  Можливість регулювати велике кількість параметрів запису дозволяє оптимізувати роботу з реєстратором "Каркам Комбо 2". Відгуки власників свідчать, що водії найчастіше воліють відрегулювати пристрій "під себе", а не користуватися заводськими налаштуваннями.


  Панель управління

  Панель управління відеореєстратора здебільшого русифікована, що значно спрощує процес роботи з пристроєм. Однак є ряд кнопок, значення яких потрібно знати напам'ять:
 • P OWER – відповідає за включення і виключення відеореєстратора, а також за зміну режиму запису.
 • PAGE DOWN – дозволяє вимкнути мікрофон, збільшити гучність і фокусна відстань (в режимі зображення).
 • PAGE UP – збільшує фокусну відстань в режимі відео, зменшує гучність, включає ручне блокування.
 • MENU – відкриває доступ до всіх налаштувань.
 • OK – початок і закінчення запису, підтвердження обраного режиму, включення і вимикання екрана.
 • Технічні характеристики

  Дана модель підтримує карту пам'яті від 4 до 32 Гб. Діапазон робочих температур відеореєстратора становить від -80 до +25 градусів.
  Відеореєстратор "Каркам Комбо 2": відгуки власників, опис і технічні характеристики
  Кут огляду – 160 градусів, що дозволяє записувати не тільки те, що відбувається на дорозі, але і захоплювати узбіччя. Пристрій підтримує функцію безперервного циклічного запису, є захист від втрати живлення. При відключенні приладу запис починається автоматично. Якщо втрата харчування сталася вже в процесі роботи, радар-детектор ще протягом трьох секунд буде працювати, а відео збережеться автоматично.

  Фотозйомка

  Дуже часто при ДТП з'являється необхідність зафіксувати в перші секунди місце події. Якщо фотоапарата під рукою немає, а знімки з камери не відрізняються особливою чіткістю, на допомогу може прийти відеореєстратор "Каркам Комбо 2". Відгуки говорять про те, що автовласники досить часто користуються подібним способом фіксації місця події і знаходять його досить зручним. У режимі фотозйомки можна регулювати такі параметри:
 • Вибір роздільної здатності зображення.
 • Рівень яскравості.
 • Вибір якості фото (супервысокое і висока).
 • Насиченість кольору.
 • Вибір сюжетних режимів (таких же, як і в режимі відеозйомки).
 • Рівень колірного балансу (хмарно, авто, денна зйомка, вольфрам 123).
 • Насиченість кольору в трьох варіантах (чорно-білий малюнок, яскраві кольори, природа).
 • Накладення додаткових ефектів.
 • Комплектація

  Комплектація "Каркам Комбо 2" – стандартна. В першу чергу в неї входить саме записуючий пристрій. У другу – шнур живлення, приєднуваний до прикурювача, і USB -дріт, за допомогою якого відбувається передача даних з відеореєстратора на комп'ютер.
  Відеореєстратор "Каркам Комбо 2": відгуки власників, опис і технічні характеристики
  Обов'язково присутність кріплення-присоска. З її допомогою пристрій встановлюється на лобове скло в точці, що забезпечує максимальний огляд. І останнє, що завжди повинно входити в комплектацію, – це інструкція та гарантійний талон.

  Робота в режимі радара-детектора

  Опис для відеореєстратора "Каркам Комбо 2" буде неповним, якщо не розглянути докладно, як він працює у режимі радара-детектора. Власник транспортного засобу може регулювати такі параметри:
 • Запрограмувати включення сигналу тривоги при перевищенні швидкості. Можливі варіанти коливаються від 10 до 160 км/год.
 • Встановити чутливість радара в двох варіаціях (середня або висока).
 • Задати режим роботи радара: «місто» або «траса». При цьому пристрій підбирає необхідний діапазон частот, що відповідає вказаній ділянці дороги.
 • Налаштувати поточну швидкість, коли GPS співвідноситься зі швидкістю на приладовій панелі.
 • Відеореєстратор "Каркам Комбо 2": відгуки власників, опис і технічні характеристики
  Крім того, є кілька другорядних налаштувань. До них можна віднести включення безперервного сигналу при перевищенні заданої швидкості, зміна часового поясу, автоматичне відключення оповіщення та інші параметри.

  Ціна

  Зрозуміло, фіксованої ціни на відеореєстратор немає. Вартість коливається від закупівельних цін, транспортних витрат постачальників, накруток магазинів і інших параметрів. У середньому вона становить 9-11 тисяч рублів. Як вже говорилося раніше, вартість цього пристрою трохи вище аналогічних моделей за рахунок функції навігатора і радара-детектора. Однак якщо купувати ці девайси окремо, причому вибирати прилади з аналогічними характеристиками, економія складе близько 30%. Не потрібно захаращувати лобове скло і приладову панель купою девайсів – досить встановити тільки "Каркам Комбо 2". Відгуки ціну описують як відповідну реальній якості товару.

  Відгуки

  Що ж в першу чергу цікавить потенційних власників пристрою? Вони хочуть знати про те, як себе веде в роботі відеореєстратор "Каркам Комбо 2". Відгуки покупців з цього приводу неоднозначні. Велика частина автовласників сходиться на думці, що свою безпосередню функцію (зйомку відео) він виконує. Найчастіше "Каркам Комбо 2" купують за його універсальності – він один здатний замінити відразу 3 гаджета: відеореєстратор, радар-детектор і навігатор. Проте саме в його універсальності і криються проблеми. Рідко який пристрій здатне ефективно виконувати відразу кілька завдань – як правило, якась з опцій реалізована краще іншого.
  Відеореєстратор "Каркам Комбо 2": відгуки власників, опис і технічні характеристики
  Не став винятком і відеореєстратор "Каркам Комбо 2". Відгуки свідчать про те, що він не завжди ефективно виконує свою задачу як радар-детектор. Деякі скаржаться, що пищить він на дорозі безперервно, сповіщаючи про наявність камер, навіть якщо їх насправді немає. І навпаки, може пропустити засіб контролю, який встановлено на трасі. Типові проблеми відеореєстраторів теж не обійшли стороною цей пристрій – прилад періодично "підвисає", особливо в тих ситуаціях, коли повинен спрацьовувати автоматично.