Foxit Reader - що це за програма? Швидке додаток для перегляду pdf формату

355 0 Новини високих технологій

Іноді виникають ситуації, коли на вашому комп'ютері не відкриваються деякі файли. Або, наприклад, вам пересилають важливі документи поштою, а програми для читання цього формату, на жаль, у вас немає. У цій статті ми розглянемо багатофункціональну програму Foxit Reader. Що це за програма? Часто користувачі комп'ютерів задаються саме таким питанням. Ми постараємося розібратися в цьому детальніше.

Для чого потрібна програма Foxit Reader, і в чому її відмінності?

Формат pdf розшифровується як портативний формат документа (Portable Document Format). Цей багатофункціональний тип файлів був розроблений відомою компанією Adobe Systems і дозволяє поєднувати в собі як таблиці з малюнками, так і різні списки, текстові та ін.
Foxit Reader - що це за програма? Швидке додаток для перегляду pdf формату
На відміну від Acrobat Reader, основною особливістю саме цього додатка є його дивовижна швидкість роботи. До того ж обсяг програми при установці в рази менше конкурента. З цього випливає, що мінімальні системні вимоги цієї програми куди скромніше, ніж його основного конкурента-важкоатлета, з кожним роком обрастающего сотнями мегабайт додаткового обсягу.

Володіючи простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, програма Foxit pdf Reader помітно випереджає конкурентів. З її допомогою можливо не тільки переглядати, редагувати графічні зображення в pdf форматі, але й конвертувати їх у текстові файли. Завантажити останню 8 версію програми можна на офіційному сайті в Інтернеті, зайшовши в будь-який пошуковий ресурс. Розглянемо детальніше основні можливості і характеристики, а також етапи встановлення foxit reader. Що це за програма , і які її особливості?

Підтримка російської мови

Важливий і той факт, що крім безкоштовного розповсюдження Foxit Reader не забуває про підтримку мов, в тому числі російської. Якщо ви використовуєте російську версію операційної системи, то при скачуванні файлу вам автоматично буде запропоновано завантажити необхідну версію Foxit Reader. Що це за програма? Яким чином відбувається процес установки?

Основні етапи установки

Як і багато інші програми, Foxit Reader за замовчуванням встановлюється в папку Program files на диск C, якщо сама операційна система встановлена на цей розділ жорсткого диска. Достатньо лише погодитися із запропонованим варіантом установки.

Foxit Reader - що це за програма? Швидке додаток для перегляду pdf формату
Окремої уваги заслуговує наступний пункт інсталяції. У ньому пропонується встановити додаткові плагіни для можливості зберігати документи у форматі Word або Excel. Наприклад, ваш колега надіслали документи в pdf розширенні, а вам необхідно відредагувати цей текст документа і переслати його іншому людині у форматі, але вже у вигляді Microsoft Word. Програма Foxit Reader здатна і на це!
Foxit Reader - що це за програма? Швидке додаток для перегляду pdf формату
На наступних етапах установки пропонується створити ярлики. Це вже залежить від уподобань користувача. Ставимо галочку "Встановити Foxit Reader як програму за замовчуванням", якщо вже є інші програми для відкриття цього формату. В результаті, натискаємо на кнопку завершення установки, і можна переходити до запуску програми. Окрему увагу варто звернути на первинний запуск. Розробники пропонують скористатися розширеним функціоналом платній версії. Користувач може погодитися, і тоді протягом 14 днів можна абсолютно безкоштовно оцінити всі додаткові можливості Foxit Reader.
Foxit Reader - що це за програма? Швидке додаток для перегляду pdf формату
Тепер, якщо відкрити будь-який документ у форматі pdf, то за замовчуванням буде запущений Foxit Reader. Що це за програма і які її основні особливості, ми і рассмотриваем в нашій статті.

Основні можливості

Остання 8 версія програми може похвалитися широким вибором функцій, незважаючи на те що в платній версії програми перелік значно ширший. Користувачі останніх версій Microsoft office без особливих зусиль можуть розібратися в інтерфейсі програми, так як він помітно нагадує Microsoft Word.
Foxit Reader - що це за програма? Швидке додаток для перегляду pdf формату
Foxit Reader має безліч можливостей:
 • переглядати, редагувати текст, є функція зворотного перегляду;
 • створювати pdf документи, які будуть відкриватися в будь-якому аналогічному редакторі;
 • вставляти коментарі та цитати для відміток і коригувань;
 • тут реалізована зручна функція пошуку;
 • можна використовувати функцію електронного підпису документів;
 • є функція безпечного режиму для відключення вбудованих скриптів (в тому числі і java-скриптів) і запобігання зараженню вірусними програмами;
 • припустимо збереження в інші графічні формати;
 • є можливість поставити пароль заборони на редагування та копіювання тексту з файлу.
 • В результаті, Foxit Reader - швидка і зручна програма. Вона володіє всіма необхідними функціями і поширюється абсолютно безкоштовно. Потрібна програма foxit reader, кожен вирішує сам, але всі її переваги очевидні.

  Популярі новини
  Загрузка...