Програми для "Інстаграмма" на комп'ютер: де скачати і як користуватися?

18 0 Новини високих технологій

«Instagram» – це практично ідеальний сервіс для тих, хто хоче поділитися зі своїми друзями особливими моментами життя за допомогою фотографії. Однак користувачі вже встигли зіткнутися з деякими труднощами. Йдеться про брак функціональних можливостей сервісу для реалізації рядових дій, до яких ми звикли у інших соціальних мережах.

Програми для "Інстаграмма" на комп'ютер: де скачати і як користуватися?
По-перше, це робота з фотоконтентом. Які програми для «Інстаграмма» не візьми, все поширюються через «яблучний» магазин або «Гугл Плей». По суті, вони є мобільними додатками. Якихось серйозних фоторедакторів на iOS і Android, на жаль, немає. А якщо такі і зустрічаються (адаптація «Фотошопу» або CorelDraw), то стоять немаленьких грошей і сильно навантажують платформу, заважаючи нормальній роботі інтерфейсу.

По-друге, це відсутність офіційної можливості створення декількох акаунтів. Звичайно, можна викрутитися і зареєструвати масу поштових скриньок і акуратно складати паролі в стопку, але цей метод не для слабкодухих.

Як бути?

Найбільш оптимальним вирішенням цих двох проблем стане використання спеціальних програм для «Інстаграмма» на комп'ютері (додавати фото, змінювати його, публікувати і т. д.). У першому випадку ми маємо відмінну візуалізацію (різниця екранів смартфона і монітора) і потужну підтримку редакторів (набір чіпсетів ПК явно потужніше телефону), а в другому – зручну публікацію на ваших облікових записів. Отже, розберемося в тому, як називаються програми для «Інстаграмма» на ПК, де їх взяти, що вони можуть, наскільки полегшать життя рядовому користувачеві даної соціальної мережі.

Uploader for Instagram

Утиліта розроблена під платформу iOS і продається в «яблучному» магазині за 300 рублів. Після установки софт поселяється в рядку меню і надає користувачеві можливість завантажувати фото в «Инстаграмм» з комп'ютера. Програма також адаптована під операційну систему «Віндовс», але в аматорській збірці. Це означає, що жодних гарантій плані стабільності та надійності «гаражний» розробник дати, на жаль, не може.

Програми для "Інстаграмма" на комп'ютер: де скачати і як користуватися?
Для завантаження контенту в соціальну мережу досить активувати в додатку свій обліковий запис, після чого при натисканні правої кнопки миші на фото з'являється пункт Share ti Instagram (підменю «Служби»). Також користувачеві доступна можливість редагування зображень: обрізка, трансформація і накладення простеньких фільтрів. Після всіх видозмін, якщо такі потрібні, залишається додати хештегі і відправити фото в мережу. В якості ложки дьогтю в цій програмі для «Інстаграмма» виступає посередня якість зображень на виході, а також відсутність можливостей налаштування крос-постингу в «Твіттер», «Фейсбук» та інші соціальні мережі. Розробник начебто слухає відгуками користувачів, обіцяючи опрацювати цей момент.

Gramblr

На відміну від попередньої утиліти, ця програма для компа («Инстаграмм») відмінно адаптована і під платформу iOS, і під операційну систему «Віндовс». Також варто відзначити, що на офіційному ресурсі розробника є платна і безкоштовна ліцензія поширення. Остання мало чим відрізняється (в плані функціональності) від платного варіанти. Різниця тільки в оформленні і додаткових фільтрах, рідко вживаних рядовими користувачами.
Програми для "Інстаграмма" на комп'ютер: де скачати і як користуватися?
Не можна не розповісти про слабкі сторони цієї програми для «Інстаграмма». Фото доводиться обрізати «в квадрат» сторонніми редакторами. Але для людини, що сидить за комп'ютером, це не критичний момент. Утиліта працює з фотоконтентом не важче 500 Кб, до якого можна додавати будь-які коментарі, опису і хештегі. На виході користувач отримує пряме посилання на зображення, HTML-код для розміщення на сайті, а також кнопки крос-постінга для «Твіттер» і «Фейсбук».

Instamize.me

Instamize.me – це не програма для «Інстаграмма» на комп'ютер, а сервіс, який працює у вашому браузері. Явною перевагою такого «спілкування» є вирішення всіх технічних питань щодо публікації засобами розробників проекту, а не користувача.
Програми для "Інстаграмма" на комп'ютер: де скачати і як користуватися?
Сервіс організований по платній підписці і з досить гнучкою ціновою політикою як для персонального використання, так і для корпоративного. Потрібно вносити від 9 до 99 доларів в місяць. Якщо ви не фанатеете від цієї справи і не викладаєте кожну хвилину свого життя в мережу, то вам цілком повинно вистачити базової ліцензії на п'ять знімків на добу з одним аккаунтом. Тим, хто звик, як з кулемета, викладати до тисячі фотографій у кілька акаунтів і постійно потребує складної редактурі вмісту, працює з відкладеними публікаціями і шаблонами тегів, краще взяти програму для «Інстаграмма» з ВІП-ліцензією.

Дивлячись на широкі можливості сервісу, можна точно сказати, що Instamize.me чудово підійде для корпоративного користування, оскільки рядового юзера просто жаба задушить щомісяця платити за можливість роботи з «Инстраграммом», нехай навіть і таку якісну.

RuInsta

Це повноцінна програма для «Інстаграмма» з підтримкою платформи iOS і «Віндовс». Утиліта володіє практично всіма функціями, які присутні в офіційному клієнта для мобільних гаджетів, з тією лише різницею, що візуалізація на моніторі помітно цікавіше, ніж на маленькому екрані смартфона.
Програми для "Інстаграмма" на комп'ютер: де скачати і як користуватися?
Відкривши цю програму для «Інстаграмма», ви побачите акуратну стрічку, де можна довантажувати тематичний контент, а також рекомендовані сторінки і канали по праву сторону. В меню можна налаштувати розташування, розмір і зміст колонок, тому жодних проблем в плані агресивного маркетингу помічено не було.
Для роботи зі своїми сторінками і фотоконтентом є кнопки швидкого переходу, інтерфейс для завантаження зображень і відеоряду з вінчестера або прямо з веб-камери. Також присутній зручний пошук за хэштегам і назвами фото. Більш того, абсолютно будь-який контент, розміщений на сторінках «Инстаграма», можна прокоментувати або завантажити однією кнопкою, якщо, звичайно, інформація не прихована налаштуваннями приватності.

BlueStacks

Якщо з якихось причин вам не підійшли вищеперелічені варіанти, то можна спробувати нехай і складну, але робочу альтернативу десктопних версій софта. Мова йде про емуляторі BlueStacks, яке дозволяє запускати додатки, призначені для платформи Android в середовищі «Віндовс». Така альтернатива зробить можливим роботу з «Гугл Плеем», а там вже можна знайти тонни утиліт для спілкування з «Инстаграмом». Про них піде мова нижче.
Програми для "Інстаграмма" на комп'ютер: де скачати і як користуватися?
Єдине, варто відразу попередити, що для коректної роботи емулятора потрібна середня по продуктивності система (Core i3 або AMD А8), в іншому випадку вам доведеться боротися з лагами і фризами, а не займатися фотографіями.

Установка

Установка софта не повинна викликати якихось проблем. Досить завантажити емулятор з офіційного ресурсу розробника, попередньо вибравши версію вашої операційної системи і потрібну локалізацію, і після запустити майстер установки, який проведе інсталяцію в автоматичному порядку. Після установки у вас на робочому столі з'явиться ярлик для запуску програми. Після кліка на ньому емулятор запуститься (потрібно почекати секунд 15), і перед вами виявиться знайомий робочий стіл платформи Android. Далі необхідно запустити «Гугл Плей» і в пошуку набрати «Instagram», після чого встановити додаток і користуватися ним, як на звичайному смартфоні, але з усіма десктопними перевагами. Далі розглянемо кілька корисних програм для «Інстаграмма», які можна запустити під управлінням емулятора BlueStacks.

Layout

Це, мабуть, найпростіша, а головне, інтуїтивно зрозуміла утиліта для створення колажів. Користувачеві доступні кілька шаблонів, забавних рамочок і приємний інтерфейс. Для створення колажу необхідно вибрати зображення з вашої галереї або скористатися пунктом «Фотокабина» для фотографування на місці з веб-камери. Додаток йде з умовно безкоштовною ліцензією поширення, але версія Free позбавлена будь-якої реклами. Варіант Pro містить різноманітний супутній антураж: рамки, шаблони і фільтри. Якщо розщедрюватися на платну версію не хочеться, а душа вимагає різноманітності, то можна пошукати всі ці плюшки на, так би мовити, неофіційних ресурсах.

VSCO

Даний софт потрібно встановити з трьох причин. Перше - це шикарні набори ефектів і всіляких фільтрів VSCO поряд з вкрай ергономічним інструментарієм для обробки зображень. Існуючі фільтри «Инстаграма» напевно вже всім набридли, і легко впізнати навіть за віддаленого погляду, а цей додаток дозволить виділити ваш контент в стрічці.
Програми для "Інстаграмма" на комп'ютер: де скачати і як користуватися?
Друге - це зручна робота з камерою і маса супутнього функціоналу. Тут наявним можливостям позаздрять навіть маститі виробники (Apple, Adobe та ін.), які спеціально розробляють подібний софт для смартфонів. Третє - це співтовариство фотографів з величезною чисельністю, а значить, безліч знімків для натхнення. Вкладка Discover дозволить помилуватися красивими знімками самих різних напрямків, які були зроблені за допомогою цієї утиліти. Крім того, програма підтримує розумну синхронізацію з хмарними сервісами.

Особливості софта

Окремо варто згадати про фірмовому магазині VSCO. Там містяться додаткові опції для редагування контенту і фільтри, які можна отримати безкоштовно або купити за гроші (в основному). Всі дані розділені на напрями і категорії, тому знайти потрібний інструмент дуже просто. Причому ви купуєте не якогось кота в мішку, а продукт з докладним описом: безліч прикладів знімків, видеопомощники по роботі з тим чи іншим фільтром і опцією і т. п. Можна купувати «фішки» як окремо, так і групою. Останнє помітно вигідніше, так як один пак варто 2-3 долара, а окремий інструмент, яких там кілька штук, близько 1$. Можна взагалі купити всі набори фільтрів за 7 доларів, заощадивши при цьому 10$. Незважаючи на значну для таких продуктів вартість, цей софт варто того, щоб бути купленим і працювати у вашому телефоні або на персональному комп'ютері. З його придбанням ви взагалі забудете про якісь проблеми з фотоконтентом і його публікацією в сервісі «Instagram». У вас буде завжди і все під рукою.