Хто контрит Блудсикера: опис героя і фото

196 0 Новини високих технологій

Питання про те, хто контрит Блудсикера, є одним з найпопулярніших серед спільноти користувачів гри "Доту 2". Висока популярність і велику кількість плюсів персонажа ставлять у ступор навіть досвідчених геймерів. Битися на лінії з цим героєм важко, але є чемпіони, які легко впораються з цим завданням при правильному збір предметів.

Мінуси персонажа

Щоб зрозуміти, хто контрит Блудсикера з персонажів гри, варто правильно оцінити його геймплей і зрозуміти його слабкі сторони. Їх не так багато, як плюсів, але все ж вони присутні. В першу чергу це одна здатність для нанесення шкоди. Якщо вона вже використана перед боєм, тоді герой стає залежним від поведінки команди. На початку гри він не може бути рівнею багатьом сильним персонажам, тому йому доводиться грати другу роль на лінії. Протягом всієї гри у нього не буде жодних технік для швидкого виходу з бою або втечі, а низький рівень здоров'я сильно позначається, коли на нього накинутий тривалий контроль. Всі ці факти можна використовувати при грі, щоб знайти оптимальний варіант протистояння.
Хто контрит Блудсикера: опис героя і фото

Плюси персонажа

Якщо користувач хоче знати, хто контрит Блудсикера, то знання одних мінусів недостатньо. Необхідно чітко розуміти сильні сторони супротивника, а інакше в бою ви можете зіткнутися з неприємною несподіванкою. Першим плюсом є сильна регенерація здоров'я з-за пасивного вміння. Для нього відкривається зір вмираючої жертви, а потужне прискорення не дозволить ворогові сховатися. Сам Булдсикер не може втекти від мобільного ворога, але і піти від переслідування неймовірно складно за умови, що жертва вже поранена. Герой є чистим спритником, і у своєму класі у нього приріст вище середнього головного параметра. Додайте до цього гідний показник сили, і вийде досить сильний шкоди. Ці плюси обов'язково необхідно враховувати при пошуках того, хто контрит Блудсикера. Битися з ним один на один складно, але це можливо зробити, і в "Доті 2" є такі персонажі.
Хто контрит Блудсикера: опис героя і фото

Перші небезпечні противники

Щоб зрозуміти, хто контрит Блудсикера в "Доті 2" краще за все, варто звернути увагу на надзвичайний персонажа. Він не дає героям з невеликим рівнем здоров'я сховатися. Це означає, що танки з гарним показником утрати будуть кращим вибором проти даного чемпіона. Першим сильним ворогом є Урса. Цей неймовірно сильний ведмідь може пережити втрату згаданого вище противника і з допомогою своєї другої здатності швидко знищити Блудсикера. Якщо у Урси буде ще і предмет Vladmir, то він при атаці буде відновлювати здоров'я, і вбити один на один його ніяк не вийде. Персонаж Ватажок Тролів теж є потужним бійцем на ближній дистанції. Досить почекати, поки ворог накине головне вміння і підійде впритул. Бийтеся з ним під своєю другою здатністю (промахи з Тролями) і розвивайте швидкість атаки завдяки ультимейту. Через кілька секунд, Блудсикер вже гарантовано не зможе нічого протиставити. Він буде лише невеликою перешкодою на шляху потужного бійця.
Хто контрит Блудсикера: опис героя і фото

Не менш сильні супротивники

Зрозуміти, хто контрит Блудсикера в "Доті 2", можна з допомогою визначення потрібних умінь. Його противнику для перемоги потрібно знерухомлення, пристойний шкоди і достатня кількість здоров'я. Під ці параметри відмінно підходить Слардар. У нього є контроль двох здібностей, а поблизу він накидає бафф з ульты і починає рубати противника. Блудсикер не зможе піти або видати стільки шкоди, щоб знести все здоров'я Слардара. Не менш потужним вибором проти цього вбивці буде Лон Друїд. Цей персонаж, як і трьох попередніх, любить битися близько до ворога, хоча і має дальній тип атаки. При наближенні Блудсикера варто відразу викликати ведмедя, включити посилення і починати бій. Ваш вихованець швидко накине на ворога стан у вигляді коренів, що сильно допоможе в битві. Якщо ж противник вирішить втекти, то таким способом ведмідь зупинить його. До того ж на Друїда відмінно підходять предмети, які зміцнюють його захист. Саме тому на будь-якій стадії гри він зможе достойно приймати на себе удари ворога.
Хто контрит Блудсикера: опис героя і фото

Герої з ілюзіями

Відповідь на питання, які герої контрят Блудсикера, можна знайти в тому факті, що він не вміє визначати серед копій оригінал. Це означає, що битися з будь-яким з персонажів, який ховається за ілюзіями, буде неймовірно складно. Всі здібності грозного вбивці розраховані на одну мету, і при невдалій спробі він може спустити їх все на копію. Можна просто вибрати Фантом Ленсера, створити достатню кількість копій і почати битися з Блудсикером. Цей ворог при наявності достатнього вміння гри за майстра ілюзій стане лише невеликим і легким перешкодою. Те ж можна сказати і про Хаос Кнайте, який вважається чи не найсильнішим керрі в грі. Якщо Блудсикер наважиться підійти до лицаря, то просто викликайте копії і разом з ними вбивайте занадто сміливого ворога. Його ульта є лише приводом для того, щоб зробити чергове вбивство. Непогано також взяти Спектру і битися з мантой, а також Наду Сирен з потужним головним навиком і сіткою.
Хто контрит Блудсикера: опис героя і фото

Кращі предмети проти цього ворога

Дізнатися, хто контрит Блудсикера на мзс, недостатньо для повної перемоги. Необхідно не тільки правильно вибрати персонажа, але і зібрати гарні предмети проти нього. В першу чергу необхідно мати при собі сувій телепортації. При першій появі ворога на лінії з чисельною перевагою просто тікайте з поля бою, а інакше помрете. Даний предмет обов'язково повинен бути завжди у будь-якого гравця.

Блейд Меіл є прекрасним вибором для таких героїв, як Урса і Ватажок Тролів. З цим предметом Блудсикеру доведеться двічі подумати, перш ніж накидати свій ультімейт. Линкен Сфера - схожий предмет за напрямом, але він просто скидає ефект від головного вміння. Проти ілюзіоністів з цією річчю у зборі у Блудсикера немає шансів виграти поєдинок один на один. Манта також є прекрасним предметом, адже вона дезорієнтує ворога. Він просто буде стояти, не розуміючи, що відбувається. Ці предмети допоможуть вам легко впоратися з Блудсикером, і більше цей противник не буде здаватися гравцям настільки сильним.

Популярі новини
Загрузка...