Meizu, навушники. Опис моделі HD50

118 0 Новини високих технологій

З кожним днем все більше виробників займаються створенням навушників. Компанія Meizu серйозно підійшла до цього питання і повністю виправдала очікування всіх потенційних покупців. Навушники Meizu HD50 відразу після виходу стали популярні на ринку аудіотехніки. Модель була створена у відповідь на «Пістони» від «заклятого друга» Xiaomi. І вона нічим не гірше китайського легендарних навушників виробника. Зовнішній вид HD50 дійсно вражає. Звук не тягне на професійне відтворення, але для звичайного слухача він на високому рівні. Ціна досить демократична – не перевищує $59. У статті описані характеристики, а також всі нюанси роботи цього пристрою.

Meizu, навушники. Опис моделі HD50Навушники Meizu HD50: технічні характеристики

Випромінювачі навушники динамічного типу, 40 мм. Пристрій є накладними. Діапазон випромінюваних частот стандартний – від 20 до 20 тис. Гц. Чутливість мікрофону складає 45 дБ. Пристрій Meizu – навушники, які мають вагу всього 230 р. Чутливість дорівнює 106 дБ. Імпеданс – 32 Ом. Кабель – змінний. Його довжина – 12 метра. Встановлена гарнітура на три кнопки. Штекер – 35 мм.

Пристрій і комплектація

За останні кілька років поліпшили свої навички в оформленні упаковок дизайнери Meizu. Навушники поставляються в якісній коробці, яку важко випадково деформувати. Поліграфія на високому рівні – приємно дивитися. Відкриваючи кришку коробки, можна побачити, що входить в комплект: чохол, в якому розташувалося сам пристрій, кабель для них з вбудованою гарнітурою, перехідник на 63 мм, а також адаптер для монороз'єма (32 мм). Останній використовується в літаках.
Meizu, навушники. Опис моделі HD50Зовнішній вид

Китайському виробникові вдалося створити ідеальний дизайн. Навушники моделі HD50 за екстер'єром зможуть змагатися з будь-якими пристроями, які входять в абсолютно іншу цінову категорію. Логотип відмінно вписався в оформлення. Дизайн не позбавлений шарму: конструкція виконана з алюмінію. Є хромовані вставки і радіальний візерунок. Кабель змінний, односторонній. Виглядає цілком пристойно і вселяє довіру. Гарнітура виконана в одному стилістичному напрямку.

Звук в навушниках Meizu HD50

Бажано перед першим прослуховуванням навушники прогріти. Робити це треба близько 2 діб. Даними навушникам така процедура тільки піде на користь. Варто відтворювати не класичний «шум», а більш важку музику, хоча б альтернативний рок. Це вплине на тональність навушників, вони її трохи змінять. Подача кілька притемненная, баси чути добре. Акцент на останні не переходить межі. Його достатньо, щоб прослуховувати дійсно потужні пісні, але і композиції в стилі поп він не псує. Середні частоти чути добре. Якщо все ж не звертати уваги на ціну, то сильно кидаються в очі спотворення. Вони змінюють тональність відтворення духових інструментів. Крім цього, присутня невелика приглушення звуку. Воно дозволяє відтворювати мелодії, не сильно напружуючи вуха. В цілому для своєї ціни звук на вищому рівні, а всілякі зачіпки зайві.
Meizu, навушники. Опис моделі HD50

Висновки

Згідно відгуками, дана модель на 100 % підвищила репутацію компанії Meizu. Навушники створені для прослуховування музики з телефонів або планшетів. Це логічно і цілком очікувано. Імпеданс дорівнює 32 Ом, що ідеально сумісне з будь-яким стільниковим апаратом. Мікрофон працює нормально, співрозмовник чує добре. В цілому відмінно проявила себе компанія Meizu. Навушники вдалися і швидко розійшлися з прилавків. Пристрій стильне, а головне – надійне. У своїй ціновій категорії їх реально назвати майже кращими. Рекомендувати ці навушники можна будь-якій людині, який полюбляє у вільний час послухати музику, але для аудіофілов – варіант не найкращий. Якщо в майбутньому виробник з Піднебесної вирішить удосконалити якість звуку, пристрій зможе претендувати на ще більший успіх.