Як вибрати накопичувальний електричний водонагрівач "Арістон" (100 літрів): відгуки

96 0 Новини високих технологій

Накопичувальні водонагрівачі – досить затребуваний тип побутової техніки. В даний час часто спостерігаються перебої з подачею гарячої води. Саме тому дуже добре мати прилад, який дозволяє абсолютно на залежати від центрального водопостачання. Єдиний недолік накопичувальних бойлерів – обов'язкова наявність тиску в трубі з холодною водою. Інакше при його відсутності немає можливості використовувати гарячу, проходить через нагрівальний бак. У магазинах представлені різні варіанти. Вони відрізняються дизайном, технічними характеристиками, способом управління і, звичайно ж, об'ємом. Наприклад, найбільш затребуваними є прилади на 100 літрів. Такої ємності з лишком вистачить для сім'ї з п'яти чоловік, за умови, що кожен буде приймати тільки душ. Якщо є бажання поніжитися у ванній, то наступного людині знадобиться почекати близько 3 годин.


Отже, вибравши обсяг бака, багато покупців не можуть визначитися з виробником. Варто зауважити, що їх нині дуже багато. Якщо є деякі обмеження в грошових коштах, а хочеться придбати якісну техніку, то рекомендується звернути увагу на торгову марку Ariston. Купити прилади як російської, так і італійської складання. У 2015 р. лідером продажів став саме накопичувальний водонагрівач електричний «Арістон» (100). Фото декількох моделей можна подивитися в статті. Агрегати, розраховані на 100 літрів, представлені широким асортиментом. Є прилади з різними видами Тенів і матеріалами баків. Також вони можуть відрізнятися за формою корпусу і способу кріплення. Як правило, практично всі моделі оснащені регулюванням потужності і термометром. У більш дорогих варіантах є цифрова панель управління. Детальніше про оснащенні буде розказано трохи пізніше. А поки давайте розберемося, які особливості має накопичувальний електричний водонагрівач «Арістон» (100 літрів) і на що звернути увагу при виборі.

Як вибрати накопичувальний електричний водонагрівач "Арістон" (100 літрів): відгукиКоротка інформація про виробника

Ariston – торгова марка, яка представляє на ринку опалювальні системи та водонагрівачі. Компанія вже більше 50 років здійснює свою діяльність. В асортименті продукції є як бюджетні моделі, так і техніка преміум-класу. Враховуючи, що Ariston Thermo Group – італійська фірма, філії та сервісні центри працюють і на території Росії. Тому навіть якщо водонагрівач електричний «Арістон» на 100 літрів вийде з ладу, проблем з ремонтом і придбанням деталей не буде. Вся продукція, яка виробляється даною компанією, відповідає сучасним вимогам. Є досить функціональною і, що найголовніше, енергозберігаючою. А адже саме на цей критерій звертають увагу багато покупців. Варто помітити, що при першому запуску котла потрібно близько 3-4 годин для того, щоб нагріти воду до максимально допустимої температури. При цьому витрати електроенергії становитимуть не більше 10 кВт. Наступне включення нагрівального елемента відбудеться не раніше, ніж через 14 годин (якщо гаряча вода не буде витрачатися). Багато користувачів підтверджують, що заявлені виробником характеристики цілком правдиві.
Як вибрати накопичувальний електричний водонагрівач "Арістон" (100 літрів): відгуки

Пристрій

Накопичувальний водонагрівач електричний «Арістон» на 100 літрів складається з наступних деталей. Давайте розглянемо їх.
 • Зовнішній корпус (нержавіюча або емальований листова сталь).
 • Кронштейни (розташовуються безпосередньо на задній стороні). Залежно від способу встановлення (вертикальна/горизонтальна) може бути одне або два кріплень.
 • Внутрішній накопичувальний бак. Виготовляється з листової або нержавіючої сталі. У першому випадку використовується покриття AG+ для внутрішніх стінок.
 • Магнієвий анод (виконує функцію захисту від утворення іржі).
 • Розсікач Nanomix.
 • Теплоізоляція. Як правило, використовується пінополіуретан, завдяки якому тепловтрати зведені до мінімуму.
 • Два виходи для води.
 • Датчик температури.
 • ТЕН (сухий або мокрий).
 • Запобіжний клапан.
 • Панель управління.
  Як вибрати накопичувальний електричний водонагрівач "Арістон" (100 літрів): відгуки
 • Захисні системи

  Кожен накопичувальний електричний водонагрівач «Арістон» (100 літрів) оснащений системами захисту. Перш за все, виробник встановив спеціальний пристрій, який не дозволяє включатися приладу без води. Також важливою опцією є функція захисного відключення. Електрична частина бойлера зроблена таким чином, щоб повністю запобігти випадкове ураження струмом. У більш дорогих варіантах є бактеріальна захист. Також дуже важливо звернути увагу на запобіжний клапан. Установка приладу без нього категорично заборонена. Саме це пристрій сприяє зниження внутрішнього тиску, який при рекордному підвищення може привести навіть до вибуху.

  Переваги водонагрівачів торгової марки Ariston

  Водонагрівач накопичувальний електричний «Арістон» (100 літрів) має багато вагомих переваг. Ось основні з них.
 • Сучасний дизайн.
 • Зручне управління.
 • Невелика вага.
 • Компактні розміри.
 • Якісне покриття внутрішніх стінок бака.
 • Інноваційна технологія Nanomix.
 • Гарна термоізоляція.
 • Датчики температури.
 • Сучасні системи захисту.
  Як вибрати накопичувальний електричний водонагрівач "Арістон" (100 літрів): відгуки
 • Серії

 • АВС. У даній серії представлені настінні бойлери. Вона ділиться на кілька категорій: Есо Slim – прилади компактних розмірів; Platinum Slim – використовується нержавіюча сталь; «Сільвер Платинум Слім» – покриття з добавкою срібла; Shuttle – плоский накопичувальний електричний водонагрівач «Арістон» (100 літрів).
 • TI Shape. Котли даної серії оснащені титановим покриттям і цифровим дисплеєм або РК-екраном. А модель Control має навіть дистанційний пульт.
 • Eureka – унікальна модель, яка виготовляється у формі повітряної кулі. Вона оснащується краном або душовою лійкою.
 • «Індастріал». У серії зібрані моделі, призначені для промислових цілей.
 • Velis. Апарати цієї серії оснащені подвійною потужністю. Мають дистанційне керування. Випускаються тільки з плоским корпусом.
  Як вибрати накопичувальний електричний водонагрівач "Арістон" (100 літрів): відгуки
 • Накопичувальний водонагрівач електричний «Арістон» (100): відгуки

  На сьогоднішній момент вже багато росіян змогли перевірити працездатність водонагрівачів ТМ Ariston. Думки про продукцію розділилися приблизно у такому співвідношенні: 70% - позитивні відгуки і 30% - негативні.
  Більша половина споживачів стверджує, що бойлер без поломок працює близько 9 років, відмінно тримає температуру, панель управління зрозуміла на інтуїтивному рівні, змінювати режими легко, регулятор знаходиться в доступному місці, користуватися ним дуже зручно. Однак деякі покупці зіткнулися з такими проблемами: погана чутливість терморегулятора, складність вибору оптимальної температури поділки термометра в деяких моделях умовні), збої з електронікою, протікання в перший рік експлуатації. Остання проблема проявляється вкрай рідко, тому пояснити її можна заводським браком або неправильною установкою.