Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власників

43 0 Новини високих технологій

Вибір акустики багато в чому залежить від потреб користувача. Якщо ви налаштовані на покупку домашнього кінотеатру або портативної акустики, то потрібно розглядати різні параметри. Але якщо ви вже визначилися з вибором виробника, то вважайте, що півсправи зроблено. Ми розглянемо акустику Audio Monitor.

Виробник

Компанія Audio Monitor була заснована ще у 1972 році. Це британська фірма, яка спеціалізується на дизайні і розробці аудіосистем. Спочатку компанія почала роботу на невеликій фабриці поруч з Кембриджем, з часу вона кілька разів змінювала місце розташування. Відомою фірма стала завдяки своїм відмінним акустичним моделям, які ми розглянемо далі.
Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власниківАкустика

Перш ніж розібратися з акустикою Audio Monitor, потрібно зрозуміти, що ж це таке. Взагалі, з грецької цей термін перекладається як «чую». Це наука про звуці, яка вивчає природу фізики звучання, її проблеми, їх виникнення, поширення, сприйняття і вплив. Якщо ж повернутися до теми статті, то мова йде про акустичної системі. У цьому випадку акустика представлена пристроєм, що відтворює звук, яке побудовано на акустичному оформленні та вмонтованих головках.

Типи

Акустичні системи можуть бути абсолютно різними. Так, крім технічних параметрів, є сенс звертати увагу на типи. Для дому часто зустрічається підлогова акустика, полична і портативна. Підлогова є оптимальним варіантом для тих, хто хоче створити систему з потужним насиченим звуком. Все це завдяки парі колонок і якісному аудиоисточнику. Все це можна доповнити хорошим підсилювачем, який працює над створенням багатої стереосцены або формує фронтальну хвилю на основі багатоканальної системи. Якщо ви хочете, щоб формована сцена звучала як можна краще, додайте ще пару звукоизлучателей.
Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власниківПідлоговий тип характеризується великими габаритами і товстими дерев'яними стінками. Така конструкція створює озвучування великих площ. Єдиний недолік такої системи – резонансна вібрація, для цього АС наділяють демпферними відсіками, посиленою конструкцією і спеціальними антирезонансних шасі. Полична система найбільш зручна для тих, хто не хоче створювати домашній кінотеатр, але любить слухати музику. Меломани набувають такий тип, щоб компенсувати розміри невеликої кімнати. Користувачі розміщують колонки на полицях, що зрозуміло з назви. Або купують додаткові противовибрационные стійки. Так, поличкова система – це ідеальний варіант для міні-систем або док-станцій. Акустика Audio Monitor може бути портативною. Так, з деяких пір стали популярні якісні компактні колонки, які не просто можна виносити на вулицю або брати з собою в подорож, але і користуватися в повсякденному житті.
Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власників

Ексклюзив

Далі ми розглянемо кілька моделей для кожного типи акустичних систем. Відразу варто сказати, що це не рейтинг, оскільки зазвичай для нього потрібні моделі різних виробників. Якщо розглядати продукцію певної компанії, то краще вибрати найбільш популярні варіанти. Підлогова акустика Audio Monitor має багато моделей у своєму арсеналі. Розглянемо кілька найбільш цікавих.
Silver 8 – це двосмугова акустика, яка виготовлена з дуже дорогих і якісних матеріалів. Це обладнання варто вважати преміальним. Хоча вартість 2 тисячі доларів не позамежна, все ж таки далеко не всі можуть дозволити придбати собі такі колонки. Виглядає система так само дорого, як і варто. У неї є кілька варіантів обробки, серед яких чорний дуб, червоний горіх, білий рояльний лак і пр. Обробка з натурального шпону доповнено динаміками з металевим блиском. Під сіткою ховається дюймовий твітер, отримав купольну мембрану. Тут використано алюмінієвий сплав з керамікою. Кожна полоса має по чотири динаміки, корпус типу фазоинвертного, має два порти і технологію HiVe II. Значення діапазону частот коливаються в районі 32 Гц – 35 кГц. Чутливість при цьому до 90 дБ. Номінальний імпеданс 4 Ом. Сумарна потужність становить 200 Вт.
Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власників

Молодша модель

Ще один цікавий варіант підлогового акустики – Monitor Audio Silver 6. Це молодший варіант попередньої моделі. Але він також розрахований на встановлення домашнього кінотеатру. Конфігурація 25-смугова, оснащена двома мідбасом. Фірмові дифузори все так само виконані з алюмінієво-магнієвого сплаву разом з керамікою. Номінальний імпеданс досяг 6 Ом, при цьому чутливість коливається в районі 88-90 дБ. Частотний діапазон 38 Гц – 31 кГц. Є в комплекті особливі акустичні колонки, документація, регулятори та решітки.

Відгуки

Такі моделі зазвичай знаходять позитивний відгук у покупців. Вони якісні, продумані і в той же час прості. В парі з хорошим програвачем видають відмінний звук і показують повний діапазон частот. Крім всіх технічних переваг, вони ідеально виглядають і додають інтер'єру дорожнечу.

На полиці

Полична акустика Audio Monitor представлена моделлю Bronze ВХ1. Обидві колонки виглядають відмінно, практично ідеально. У них хороші матеріали корпусу, міцні, якісні та зносостійкі. У висоту обладнання вийшло всього 35 сантиметрів.
Зазвичай, є великий вибір оздоблення, щоб пристрій змогло ідеально вписатися в інтер'єр кімнати. Ззаду є пари клем, використані нові технології, твітер, середньочастотний і низькочастотний динаміки.
Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власників
Залежно від жанрів акустика видає певне звучання. У деяких випадках це пульсуючий бас, потужні низькі частоти або чистий і просторий діапазон. Легко програє ритми. Щоб цей варіант повністю реалізував себе, краще придбати для нього хороший підсилювач.

Думки покупців

Ця модель стала відмінним вибором для меломанів і тих, хто обділений просторими кімнатами. На невелике приміщення звуку вистачає з головою. Він легко поширюється і рівномірно «оволодіває» кожним куточком кімнати. Їх розмір – це їхня перевага. Користувачі відзначили приємний дизайн, чисті середні частоти, глибокі баси і масштабність. Нарікання торкнулися детальності. Все-таки якщо аудіофіли включать складні ритми, можуть почути деякі неточності.

Золото

У минулому році з'явилася на світ портативна акустика Audio Monitor AirStream S150. Золотиста її версія отримала багато позитивних відгуків, оскільки виглядала дуже привабливо. Вихід цієї моделі повинен був нагадати шанувальникам виробника про тридцатилетии твітера Gold Dome. Ця колонка поставлялася в парі з вугільно-чорним грилем, де ховалися динаміки. По боках перебували 3-дюймові басові драйвера, а між ними сховався знаменитий Gold Dome. Є тут підсилювач D, що дозволяє створювати звучання сумарною потужністю 40 Вт.
Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власників
Всього за 150 фунтів британці перші змогли випробувати новинку. Бездротова колонка, як зазвичай, працювала з USB, призначеним для підзарядки гаджетів. Мався 3.5-мм слот для синхронізації з обладнанням іншого типу. У разі необхідності можливо було повісити акустику на стіну.

Серія

Акустика Audio Monitor серії MR також є популярною серед користувачів. Наприклад, однією з найпопулярніших серед них була модель MR2. Це акустика, яка краще проявляє себе, якщо встановити на стійку. Недорогий варіант, який порадував тих, хто давно придивлявся до виробника, але не міг собі дозволити його продукцію. Часто цю серію порівнюють із BR, яка свого часу вважалася недорогий. Цей варіант став ще дешевше. У нього були доопрацьовані деякі неточності. Збільшили габарити, оснастили деякими технологічними нововведеннями. Модель MR2 – це сама доступна з доступних моделей. Вона покликана показати стиль і клас. Корпус вийшов трохи округленим, має вінілову обробку на вибір з горіха або дуба. Як вже говорилося раніше, краще всього відчуває себе на стійках, ніж на полицях. Але навіть без цього відтворює якісний звук, детальний, збалансований і чистий.

Відгуки власників

Серія в цілому отримала позитивні відгуки. Насамперед пов'язано з тим, що її змогли собі дозволити багато покупців. Відзначали користувачі точність і швидкість роботи, привабливий дизайн, вдалу конструкцію. Власники кажуть про мелодійності та контрольованості звуку, але щоб отримати саме якісне звучання, яке можливо отримати, потрібно перегріти колонки.

Бронзові

Акустика Monitor Audio Bronze теж користується популярністю як у світі, так і в Росії. Ще в 1998 році світ побачив три популярні серії Bronze, Silver і Gold. Як раз про бронзової ми і поговоримо. Моделей цього варіанту багато. Так, непоганим варіантом підлогової акустики стала модель Bronze BX5. Тип корпусу – фазоінверторний. Представлені в декількох кольорах.
Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власників
Номінальний імпеданс 8 Ом, чутливість 90 дБ. Кількість динаміків – три. Максимальна потужність складає 150 Вт, що для підлогової системи, звичайно, невисокий показник. Але все ж в цілому достатньо для середньої акустичної системи. Частотний діапазон 36 Гц – 30 кГц. Є всі необхідні роз'єми та слоти.

Висновки

Акустика Audio Monitor стала культовою в свій час і продовжує радувати шанувальників своєю продукцією. Компанія не випускає так часто моделі, як і багато інших виробників, але коли презентує новинку, завжди потрапляє в яблучко. І перед нами виявляється досконалий продукт, який підійде для будь-якого користувача. Компанія піклується не тільки про вуха меломанів або аудіофілов. Є багато звичайних моделей, які призначені як для підлогових систем, так і для поличних. Останнім часом все більше намагається розширити свій вибір і зробити акустику доступною для всіх покупців. Але більшою мірою все-таки відноситься до дорогих систем, з якісними матеріалами обробки і високими показниками звучання.
Акустика Audio Monitor: огляд, види, особливості і відгуки власників
Так, власники акустики від Audio Monitor отримують хороший, деталізований, потужний звук. Причому він практично не змінюється відносно вартості. На ціну можуть впливати невеликі відхилення в діапазоні частот, в показниках імпедансу і сумарної потужності. Також іноді велику роль у ціновій політиці тієї чи іншої моделі грає її зовнішній вигляд і вибір матеріалів.