Телефон Nokia 222: відгуки

154 0 Новини високих технологій

Компанія Microsoft, яка придбала бренд Nokia, продовжує постачати на ринок пристрої, що відносяться до класичних телефонами. У числі найбільш відомих моделей девайсів відповідного типу на російському ринку — апарат Nokia 222. В чому полягають його особливості? Які основні конкурентні переваги пристрою?

Телефон Nokia 222: відгуки

Загальні відомості про пристрій

Розглянутий девайс поставляється на російський ринок з вересня 2015 року. Пристрій представлений в 2-х модифікаціях — класичної та Dual SIM. Можна відзначити примітний факт: компанія Microsoft, яка до того моменту придбала активи Nokia, продовжила використання найменування даного фінського бренду в моделях класичних телефонів, в той час як смартфони американська корпорація почала випускати від свого імені.


Девайс виготовлений з використанням класичного форм-фактора, має кольоровий дисплей і стандартний клавіатурний блок. Телефон Nokia 222 – відгуки можуть підтверджувати це, - характеризується компактністю, відносно невеликою вагою, досить ємним акумулятором. В ньому є вбудований FM-радіоприймач. Телефон управляється брендованої операційною системою, яка доповнена великою кількістю встановлених програм.
Телефон Nokia 222: відгуки
Випускається пристрій в чорному і білому колірних модифікаціях з глянсовим корпусом. При цьому в другому випадку пристрій часто іменується як Nokia 222 Rome. Відгуки про дизайні девайса можуть бути цілком позитивними. Телефон виглядає дуже стильно і підходить для користувачів з різними уподобаннями в одязі. Для строгих костюмів підійде Nokia 222 Black (відгуки користувачів можуть підтверджувати це). Телефон у версії Rome буде відмінно виглядати з повсякденним одягом.


Телефон Nokia 222: відгуки

Характеристики пристрою

Розглянемо основні характеристики девайса Nokia 222 відгуки про який зустрічаються на багатьох тематичних онлайн-порталах.Цей пристрій має: - підтримку комунікаційних стандартів GSM 90018001900 850; - моноблочний корпус зі стандартної телефонної клавіатурою; - підтримка 2 SIM-карт — у відповідній версії; - екран, класифікується як TFT з діагоналлю, яка становить 24 дюйма, з роздільною здатністю 240 на 320 пікселів, показником кількості пікселів на дюйм 167 PPI; -фотокамеру з роздільною здатністю 2 МП, яка дозволяє також записувати відеоролики з роздільною здатністю 320 на 240 пікселів і максимальною частотою 15 кадрів/сек; - вбудований FM-радіоприймач; - диктофон; - роз'єм для підключення навушників; - підтримку комунікаційних інтерфейсів Bluetooth, micro-USB, WAP, GPRS, EDGE; - слот для підключення додаткових карт пам'яті формату micro-SD з максимальним об'ємом до 32 ГБ; - акумулятор ємністю 1100 маг, що забезпечує функціонування пристрою в режимі очікування порядку 504 годин. Дані характеристики в цілому відповідають тим, що характеризують типовий пристрій у відповідному ціновому сегменті. Але є у розглянутого телефону ряд незаперечних переваг. Щоб зрозуміти, в чому вони полягають, вивчимо його характеристики докладніше.
Телефон Nokia 222: відгуки

Софт

Вище ми відзначили, що телефон функціонує на базі брендованої операційної системи. Мова йде про ОС Nokia Series 30+. Дана ОС дозволяє інсталювати в телефон такі додатки, як, наприклад, браузер Opera версії, адаптованої для застосування на відповідних пристроях, Facebook, Twitter і багато інші популярні рішення.

Дисплей

Як ми зазначили вище, пристрій оснащений досить мініатюрним дисплеєм з діагоналлю 24 дюйма. При цьому девайс дозволяє відображати кольори в режимі QVGA, що є досить вражаючим показником для класичних телефонів. На екрані девайса Nokia 222 – відгуки користувачів можуть підтверджувати це - цілком можна досить детально переглядати вміст мультимедійних файлів, створюваних з допомогою камери пристрою або ж закачуваних на телефон за допомогою доступних комунікаційних інтерфейсів.

Акумулятор

Ємність акумулятора телефону становить 1100 маг, що дозволяє, якщо слідувати даним, наведеним виробником, користуватися ним без підзарядки в режимі очікування порядку 504 годин. Щодо часу роботи в режимі розмови — акумулятора вистачить приблизно на 20 годин. Якщо прослуховувати на телефоні музику, то ресурсів батареї вистачить, в свою чергу, приблизно на 50 годин. Власне, потужний акумулятор, яким оснащений телефон Nokia 222 – відгуки користувачів можуть свідчити про це, є одним з ключових конкурентних переваг. В принципі, деякі сучасні девайси у відповідній категорії мають такий же ресурс. Навіть для тих користувачів, які звикли задіяти сучасні мобільні додатки, можливості акумулятора розглянутого телефону можуть стати в нагоді в багатьох ситуаціях. Тому обзавестися відповідним пристроєм лише через наявність у ньому потужної батареї — цілком розумне рішення.

Камера

Пристрій має досить скромну за сучасними мірками камеру, яка має дозвіл в 2 МП. В принципі, розглянутий телефон і не розрахований на виконання тих мультимедійних функцій, що характеризують роботу сучасних смартфонів і планшетів, які оснащені істотно більш потужними камерами. Але, використовуючи ту, що інстальована пристрій Nokia 222 DS (відгуки можуть підтверджувати це), користувач зможе зробити оперативне фото, наприклад, якого-небудь важливого тексту — наприклад, оголошення в метро або на зупинці, і при цьому його текст буде читабельним.
Телефон Nokia 222: відгуки
При необхідності можна записати і короткий відеоролик, якого достатньо для посвідчення якихось значущих для користувача телефону обставин — наприклад, своєчасної явки на якусь зустріч по домовленості. З цієї точки зору камера цілком дозволяє вирішувати важливі завдання.

Комунікації

Розглянутий девайс не підтримує 3G і 4G-стандарти підключення до інтернету, але дозволяє задіяти різні ресурси мережі за допомогою протоколів WAP і GPRS. Пропускної спроможності відповідних каналів цілком вистачає на те, щоб, наприклад, прочитати або відправити повідомлення по електронній пошті, завантажити або завантажити невеликий файл — наприклад, представлений текстовим документом або фотографією з невисоким дозволом. При необхідності девайс можна підключити до стороннім пристроям через USB - інтерфейс або Bluetooth у версії 3.0. Дані стандарти — цілком універсальні і дозволяють здійснити обмін файлами між телефоном і широкий спектр інших мультимедійних девайсів.
Телефон Nokia 222: відгуки
У числі тих можливостей пристрою, які особливо імпонують користувачам і експертам — підтримка підключення карт пам'яті у форматі microSD. Завдяки даній опції, користувач отримує можливість оперативно зберігати дані, сформовані з допомогою мультимедійних інструментів телефону, на надійному носії. Дана опція може знадобитися в поїздці, коли інтернет і інші пристрої можуть бути недоступні для цих цілей. Тут знадобиться і ємний акумулятор, який дозволить забезпечити автономну роботу девайса навіть при тривалій подорожі.

Відгуки

Розглянемо докладніше те, що пишуть користувачі про свій досвід задіяння можливостей телефону Nokia 222. Відгуки користувачів дозволяють вважати найбільш сильними сторонами пристрою: - потужний акумулятор; - підтримку багатьох сучасних комунікаційних технологій; - наявність великої кількості корисних додатків; - універсальність; - надійність; - зручність у користуванні з точки зору залучення як апаратних, так і програмних функцій. Явних недоліків телефону з точки зору його розгляду як пристрою, що продається у відповідному сегменті ринку, небагато. До таких хіба що можна віднести не саму потужну камеру — деякі пропозиції в аналогічному ціновому сегменті в цьому сенсі можуть розглядатися як більш конкурентні, а також, бути може, не найтехнологічніший дисплей. Однак класичні телефони — відгуки користувачів і експертів можуть підтверджувати це - меншою мірою призначені для використання можливостей камери та дисплея. У числі найбільш затребуваних функцій девайсів в даному сегменті — ємний акумулятор, підтримка базових комунікаційних технологій. З цієї точки зору мобільний телефон Nokia 222 – відгуки можуть підтверджувати це можна віднести до найбільш конкурентними рішеннями.

Резюме

Отже, телефон Nokia 222 є класичним девайсом, який поєднує в собі як традиційні, так і сучасні технології. Його можна назвати достатньою мірою універсальним пристроєм: він володіє підтримкою широкого спектру сучасних комунікаційних стандартів, дозволяє задіяти затребувані мобільні додатки, створювати і переглядати різні типи мультимедійного контенту.
Телефон Nokia 222: відгуки
Саме, мабуть, головне конкурентна перевага девайса — потужний акумулятор. Він дозволяє забезпечити автономну роботу девайса в подорожі або в разі необхідності проведення тривалої розмови в той час, коли підзарядити пристрій можливості немає. Телефон Nokia 222 Dual SIM – відгуки можуть підтверджувати це - компактний, зручний в експлуатації, функціонує надійно. Таким чином, його можна вважати вельми конкурентним продуктом на сучасному російському і світовому ринку комунікаційних пристроїв.