Як видалити видалені СМС в айфоне? 4 способи

25 0 Новини високих технологій

Повідомлення на айфоне можна видаляти. Однак, як показала практика, вони не зникають остаточно, а залишаються в кеші. Тому логічним є питання багатьох користувачів: "Як видалити видалені СМС в айфоне?" Мало кому подобається така "підстава" від свого телефону, тому в даній статті ми опишемо способи, які допоможуть вирішити цю проблему. В результаті ви дізнаєтеся, як правильно видалити видалені СМС в айфоні 5 а також в інших моделях.

Як видалити видалені СМС в айфоне? 4 способи

Де знаходяться видалені повідомлення?

Знайти видалені повідомлення легко. Вони завжди зберігаються в пошуку Spotlight. І навіть якщо стерти повідомлення звичайним методом, то вони все одно залишаються в пошуку. Правда, видно буде тільки перший рядок повідомлення, але навіть це дуже неприємно. Особливо якщо воно носить конфіденційний характер. Тепер ви знаєте, де в айфоні зберігаються видалені СМС. Можна приступати безпосередньо до видалення.


Як подивитися видалені СМС на айфоне?

Для початку просто видаліть яке-небудь повідомлення. Тепер активуйте пошук Spotlight. Він включається при проведенні пальцем по екрану зверху вниз. У цьому пошуку почніть писати ваше видалене повідомлення. Перший рядок СМС буде чітко видна.
Як видалити видалені СМС в айфоне? 4 способи
Сам по собі пошук Spotlight - це зручна річ, яка реально допомагає. Якщо у пошуку написати ім'я якого-небудь контакту, то відразу буде видно інформація, з них пов'язана. В тому числі і ті повідомлення, які ви вже видалили. З одного боку, це зручна річ, а з іншого - підстава. Так що варто раз і назавжди розібратися з цією проблемою.

Спосіб перший

Сьогодні часто можна зустріти описи, як видалити видалені СМС в айфоні. Причому застосовуються різні способи. Перший і очевидний - використовувати налаштування пошуку Spotlight. Заходимо на своєму смартфоні в "Настройки" - "Загальні" - "Пошук Spotlight". Там ви побачите величезний набір додатків, які беруть участь у пошуку. Нас цікавлять "Повідомлення". Напроти цього пункту буде зелений тумблер в активному стані. Натисніть на нього, і він стане неактивним. Тепер у пошуку Spotlight повідомлення не будуть відображатися. Взагалі ніякі, навіть віддалені.
Як видалити видалені СМС в айфоне? 4 способи
Також цю функцію можна використовувати для e-mail повідомлень. Наприклад, якщо не хочете, щоб електронна пошта виводилася у пошуку Spotlight. Але це вже не стосується нашої проблеми. Цей спосіб частково вирішує проблему видалених повідомлень, але має один великий недолік: якщо знову зайти в налаштування і активувати тумблер, то видалені СМСки знову будуть виводитися в пошуку. Так що варіант з налаштуваннями Spotlight вирішує проблему лише на 50 %.

Другий спосіб, як видалити видалені СМС в айфоні

Заходимо в "Настройки" - "Загальні" - "Мови і тексту". Тут необхідно змінити мову. Наприклад, вибираєте російська (зазвичай є кілька варіантів російської мови) або англійська. Після цього телефон робить перезавантаження інтерфейсу (не системи). Потім мову можна поміняти назад. Після цієї операції видалені повідомлення пропадають з пошуку Spotlight. Можливо, що знову видалені СМСки, які ви стерли вже після зміни мови, знову з'являться в пошуку. Тому цю процедуру потрібно повторювати кожен раз після видалення повідомлення. Але це тільки в тому випадку, якщо ви не хочете, щоб стерту листування хтось бачив.


Як видалити видалені СМС в айфоне? 4 способи

Третій спосіб

Все ще простіше: видаляєте повідомлення, швидко відкриваєте панель завдань (2 рази натискаєте на кнопку Home) і закриваєте додаток "Повідомлення". Для цього просто перетягуєте вікно програми знизу вгору. Після цієї процедури стерті СМС-повідомлення не потрапляють в пошук Spotlight. Ймовірно, система просто не встигає скопіювати текст в кеш-пам'ять з-за того, що ви швидко закриваєте додаток. Але це лише думки вголос. Як насправді влаштована операційна система iOS, мало хто знає, але це важливо. Важливо те, що це допомагає видалити видалені СМС на айфоне. Після цих дій також можна створити резервну копію в iTunes (або на iCloud). Збережені дані в копії оновляться, і буде неможливо відновити і тим більше прочитати видалені повідомлення. Але це вже для параноїків.

Четвертий спосіб

Багато більш досвідчені користувачі рекомендують робити JailBreak. Тобто зламати операційну систему, що дасть можливість міняти її, встановлювати програми, яких немає в iTunes, і взагалі видозмінювати оболонку на свій смак. Після установки JailBreak можна за допомогою файлового менеджера знайти папку Spotlight і видалити з неї збережені повідомлення. Але установка JailBreak вимагає деяких навичок користувача. Виходить це не у всіх. Хоча б один із названих способів має вам допомогти. Але цілком ймовірно, що з новим оновленням ПЗ Apple усуне цю недоробку, адже видалені повідомлення повинні залишатися віддаленими, і вся ця історія з пошуком, швидше за все, глюк програми.