Зовнішній акумулятор Xiaomi: переваги та особливості використання

21 0 Новини високих технологій

Портативні зовнішні батареї дуже щільно увійшли в життя сучасної людини, який не гребує користуватися цифровими досягненнями цивілізації. Смартфони, планшети та інша "розумна" електроніка зараз здатні на дуже широкий спектр завдань, але одна проблема досі залишалася не вирішена. І полягає вона в автономності пристрою, то є час його роботи без підключення до електричної мережі. Адже без харчування гаджет автоматично перетворюється в цеглу, не здатний ні на що. Цю проблему і змогли вирішити портативні зарядні пристрої. Адже завдяки їм тепер можна покласти в сумку акумуляторний блок вагою всього 100 грам і не переживати з приводу того, скільки протримається штатна батарея в смартфоні. Більше того, тепер виробники "розумних" гаджетів роблять наголос не стільки на розмір акумулятора в апараті, скільки на можливість швидкої зарядки, що також позитивно впливає на індустрію і на комфорт кожної окремої людини.


Хто виробляє акумулятори для батарей

Елементи живлення для сучасної електронної техніки з кожним роком дешевшають, що посприяло зростанню асортименту зовнішніх акумуляторних батарей на світовому ринку. Основних виробників якісних літій-іонних батарей в світі сьогодні не так багато. До цих компаній належать такі гіганти, як LG, Samsung і Panasonic. Але їх ціни для роздрібного споживача дуже часто задоволені високі. Тому інші гравці ринку технологій почали випускати свою продукцію за більш низькими цінами, щоб отримати конкурентну перевагу. Наприклад, компанія Xiaomi, зовнішній акумулятор якою зараз користується шаленою популярністю.
Зовнішній акумулятор Xiaomi: переваги та особливості використання

З чого складається акумулятор

Зовнішній акумулятор Xiaomi побудований з використанням літій-іонних осередків на основі елементів живлення від японської компанії Panasonic і південнокорейської LG. Така технологія на сьогодні є найсучаснішим досягненням в області зберігання енергії. Тому компанія Xiaomi, створюючи свій зовнішній акумулятор для смартфонів і планшетів, використовувала саме її. Літій-іонні з'єднання дозволяють заряджати батарею протягом тисячі циклів без шкоди для ємності батареї або, правильніше сказати, в межах похибки точності вимірювання. Зовнішній акумулятор для смартфонів також називають power bank. Xiaomi, створюючи свій перший "павер бенк", зробила його досить потужним, щоб він дозволяв три рази зарядити сучасний флагманський смартфон на 100%. Тому зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank має номінальну ємність в десять тисяч міліампер * годин.
Зовнішній акумулятор Xiaomi: переваги та особливості використання
Безперервно набираючись досвіду і удосконалюючи технології, Xiaomi зробила свій зовнішній акумулятор на 21.4% швидше в плані швидкості зарядки, а також на цілих тридцять відсотків збільшила щільність осередків харчування. Таке рішення дозволило досягти габаритів "візитки" по площі, а ось товщина становить двадцять два міліметри, як у деяких смартфонів першого покоління.

Форм-фактор батареї

Зовнішній акумулятор Xiaomi Power Bank виконаний в анодованої алюмінієвої оболонці в ролі корпусу з використанням передових технологій виробництва корпусів компанії "Еппл". Конструкція має один вхід input для заряду і один output для передачі енергії в дочірні пристрою. За відображення рівня заряду батареї відповідають чотири світлодіодних міні-лампочки. Чим більше лампочок горить - тим більше заряду зараз зберігає зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank.


Зовнішній акумулятор Xiaomi: переваги та особливості використання

Безпека пристрою

У зовнішньої акумуляторної батареї від фірми Xiaomi є в наявності декілька ступенів захисту від різноманітних зовнішніх факторів. Акумуляторні осередку здатні без праці впоратися з перезарядити або глибоким розрядом батареї. Mi Power Bank здатний витримати сильну температурну навантаження, а також коротке замикання і низку деяких інших факторів. Крім усього іншого, батарея завжди знаходиться в режимі очікування, що дозволяє використовувати її в будь-який зручний момент. Батарея высокопродуктивна - коефіцієнт перетворення становить більше 93%.
Зовнішній акумулятор Xiaomi: переваги та особливості використання

Як користуватися пристроєм

Для комфортної роботи з універсальним акумуляторним блоком від компанії "Сяоми" насамперед необхідно зарядити його на повну, при цьому не допускаючи перезаряду. Так, апарат має засоби захисту від глибокого розряду і надлишкового кількості заряду, але найкраще все ж не допускати таких ситуацій. Щоб живити інший гаджет від Mi Power Bank, просто підключіть його по USB-кабелю, або використовуйте перехідник на потрібний вам стандартизований роз'єм. Це може бути, наприклад, кабель лайтнінг, призначений для використання з пристроями Apple останніх поколінь. Акумуляторний блок є монолітним пристроєм, і його досить зручно носити в рюкзаку або сумочці, щоб використовувати негайно при першій необхідності зарядки. Варто не допускати потрапляння вологи в блок батареї. Також слід уникати бруду і сипучих речовин на зразок піску, адже вони можуть зіпсувати контакти пристрою. Дотримуйтеся цих простих правил експлуатації, і ваш Mi Power Bank прослужить вам дуже довго.