Кунг Лао: історія героя з гри Мортал Комбат

263 0 Новини високих технологій

Кунг Лао – вірний союзник і друг Лю Кенга, виховувався з ним довгі роки в шаолиньском монастирі, а пізніше став його вірним соратником. Цей персонаж має свій характер і принципи, які багатьом геймерам припадуть до душі. Його майстерні вміння і фаталіті вселяють страх і викликають симпатію до героя одночасно.

Характер і початок історії

Кунг Лао за характером дуже миролюбний і добрий чоловік. У монастирі його з малих років вчили смирення і любові до навколишнього середовища, але були і заняття стосуються бою для самооборони. У них герой сильно досяг успіху разом з Лю Кенгом, адже він був нащадком свого великого батька, який вигравав турнір «Смертельна битва». За його перемоги злий чаклун з Зовнішнього світу вирішив позбутися від нього і зміг зробити це з допомогою величезного воїна Горо з чотирма руками.
Кунг Лао: історія героя з гри Мортал Комбат
Дізнавшись про смерть батька, мстити відправився з Лю Кенгом Кунг Лао. Мортал Комбат розповідає цю історію з того моменту, як згорів їх рідний монастир. Шанг Цунг стояв за цим підпалом, адже так він хотів роздратувати героїв і змусити взяти участь у новій «Смертельною битви».

Бій проти Шао Кана

Рейден погодився на участь захисників землі у черговому турнірі, але він не знав, що все це частина підступного плану Шао Кана – імператора Зовнішнього світу. Хоч бійці і перемогли в чемпіонаті, це час владика використовував для того, щоб знайти можливість проникнути на Землю. Під час його підготовки земні бійці нічого не підозрювали і вели мирне життя.
Кунг Лао: історія героя з гри Мортал Комбат
Кунг Лао оселився недалеко від монастиря і почав ростити нове покоління бійців, які зможуть брати участь в майбутніх «Смертельних битвах». Коли Шао Кан проник на землю і воскресив Сіндел, то зміг заволодіти душами всіх людей крім обраних воїнів. Герой приєднався до походу повстанців на імператора і у фінальній битві допоміг Лю Кенгу здобути перемогу ціною сильного поранення. Всі думали, що він мертвий, але чернець зник для продовження мирного існування. Наступного разу персонаж з'явився під час атаки Шиннока і його зустрічі з убивцею батька Горо. Йому вдалося перемогти шоканов, але вбивати його він не став, а просто потиснув руку для перемир'я. Недовго часу пройшло з тих пір, і нова загроза в особі Шанг Цунга і Кван Чи встала перед земними захисниками.

Кінець історії

Кунг Лао пізно дізнався про напад чаклунів на найближчого друга Лю Кенга і першим виявив його мертвим. Це розлютило його і змусило відмовитися від усіх попередніх принципів. Довгий час він навчався в майстра Бо'Рай Чо в Зовнішньому світі і зумів освоїти безліч сильних умінь. Після завершення тренувань він очолив атаку на острів Шанг Цунга і виступав одним з лідерів проти «Смертельного альянсу».
Кунг Лао: історія героя з гри Мортал Комбат
Тільки ось фінальний бій закінчився їх поразкою і смертю, але і це був не кінець. Король дракон Онага воскресив героя і зробив особистим бійцем. Звільнитися від закляття Кунг Лао зміг лише завдяки Лю Кенгу, якого до життя повернув Рейден та Єрмаку. Суджинко вбив їх спільного ворога, але на цьому небезпеки для земного царства не скінчилися. Джонні Кейдж незабаром зібрав конференцію сил світла, щоб вирішити ситуацію з пірамідою Аргуса. На ній був і шаоліньський монах, який пізніше змагався з усіма біля цього древнього будови. Саме там згідно старої хронології він був убитий, як і велика кількість інших персонажів разом з ним.

Фаталіті Кунг Лао

Багато вміння персонажа будуються на його металевій капелюсі з гострим обідком. З нею пов'язано майже кожне фаталіті Кунг Лао. Всі комбінація включають в себе обертання з головним убором (торнадо), кидок зі зрізанням голови або однієї з частин або розрізання ворога на кілька частин. Одним з незвичайних прийомів вважається «Доброзичливий кролик». У ньому герой дістає з капелюха кролика і б'є ним ворога до смерті.
Кунг Лао: історія героя з гри Мортал Комбат
Жоден інший персонаж не має такого типу в "Мортал Комбат" фаталіті. Кунг Лао всі комбінації робить ефектно, навіть з участю кролика. Другий прийом з цієї починається з його кидка в руки супротивника, щоб він відкусив йому голову. Одним з найчастіших прийомів є комбінація з обрізання голови та розрізанням тулуба, яка носить назву «Капелюшний трюк». Таким способом можна довести ворогові перевагу і натякнути, що шансів в бою проти сильного шаоліньського ченця у нього не залишається. Всього фаталіті у бійця десять, і гравець може самостійно вибрати для себе найбільш привабливе завершення бою.

Популярі новини
Загрузка...