Відповідь на питання: кардшарінг що це?

108 0 Новини високих технологій

Перші комплекти супутникового телебачення з'явилися у світі не так вже й давно - менш півстоліття тому. Ці комплекти були досить дорогими, хоча в той момент доступ до супутникових каналах був в основному безкоштовним. Широке розвиток СТ отримало вже в XXI столітті, коли воно почало ставати бізнес-проектом. Паралельно зі супутниковим телебаченням з'являється кардшарінг. Він стає невіддільною частиною цієї системи. І багато користувачів супутникового телебачення задаються питанням: кардшарінг - що це, і наскільки законно його використання?


Відповідь на питання: кардшарінг що це?

Що таке кардшарінг?

Для отримання відповіді на ці питання необхідно звернути увагу на історію появи цього методу перегляду супутникового телебачення. З появою обмеження в доступі для перегляду певних каналів СТ з допомогою спеціальних карт доступу, користувачі, не маючи можливості придбати ці карти, з тих чи інших причин почали замислюватися, як організувати перегляд таких каналів великої кількості користувачів, маючи мінімальну кількість карт доступу. Звідси і походить слово "кардшарінг", перекладається як ділитися картою доступу. Якщо обговорювати технічну сторону питання: кардшарінг, що це таке і як ним користуватися, то необхідно розглянути склад комплекту, необхідного для цього виду перегляду. Зазвичай користувальницький комплект виглядає приблизно так, як показано на фотографії.
Відповідь на питання: кардшарінг що це?

Які види кардшаринга бувають і склад комплекту

За способом використання кардшаринга його можна розділити на дві категорії. Це комерційний і некомерційний кардшарінг. Згідно назви цих категорій зрозуміло, що вони розділяються за способом отримання комерційної вигоди. Наприклад, комерційний кардшарінг являє собою систему передачі декодуючого сигналу користувачам за певну грошову винагороду. З іншого боку, некомерційне використання кардшаринга може відбуватися, коли один і той же користувач хоче переглядати супутникове телебачення на різних пристроях, хоча в договорі позначено один пристрій. Таким чином формально користувачі першої та другої категорії порушують договір з провайдером, що надає послугу супутникового телебачення. Але з фінансової і моральної сторони ступінь шкоди, принесена провайдера різними категоріями користувачів, зовсім інша. Тому, провайдери намагаються боротися в основному з комерційним кардшарингом.


Склад користувальницького комплекту такої системи давайте розглянемо на прикладі кардшарінг gi. Тобто, системи побудованої на ресивері компанії Galaxy Innovations. До складу такої системи входять:
 • Комплект супутникової антени спрямований на певний супутник.
 • Ресивер для супутникового телебачення.
 • Комп'ютер для управління ресівером.
 • Інтернет, підключений до комп'ютера.
 • Телевізор або інший пристрій для перегляду зображення.
 • Правові питання кардшаринга

  Якщо говорити про правовий основі використання кардшаринга, то вона відрізняється залежно від країни проживання користувача. Багатьох цікавить питання: кардшарінг, що це законний метод або протиправний? У деяких країнах існує кримінальна відповідальність за користування таким способом перегляду супутникового телебачення. В інших країнах, законодавство поки що ще не розглядав це питання. І найчастіше використання кардшаринга знаходиться не стільки в правовій, скільки у етичній площині людських стосунків. Тим не менш кардшарінг сервер намагаються розміщати в тих країнах, де цей вид перегляду супутникового телебачення не заборонений. Такий сервер може виглядати як зображено на фотографії нижче.
  Відповідь на питання: кардшарінг що це?

  Вибір супутника для перегляду кардшаринга

  Вибір супутника, сигнал якого буде расшариваться (саме так називають цю процедуру фахівці), має велике значення, так як вартість кардшаринга різних супутників може значно відрізнятися. Це залежить від кількості каналів у цьому пакеті і відсотка вмісту в пакеті каналів з HD якістю. Також користувач може вибрати кілька пакетів на різних супутниках, таким чином організовуючи кардшарінг. Що це дає користувачеві? Зазвичай при покупці декількох пакетів компанії, що організують кардшарінг, надають знижку.

  Кардшарінг в Москві

  Якщо звернути увагу на загальну схему організації кардшаринга, то легко помітити, що в даний час поняття "кардшарінг", "Москва" дуже далекі один від одного.
  Відповідь на питання: кардшарінг що це?
  У Москві досить добре розвинений інтернет і завдяки цьому супутникове телебачення поступово втрачає свою привабливість для кожного окремого клієнта. В такому великому місті інтернет провайдери надають послуги не тільки інтернету, але і кабельного телебачення. Тому підключившись до такого провайдера, клієнт за невелику суму отримує всі послуги, при цьому відмінної якості і у великій кількості.