Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром: огляд кращих моделей та відгуки

286 0 Новини високих технологій

Пересувна техніка все щільніше входить у набір аксесуарів, які сучасна людина використовує в процесі своєї життєдіяльності. Такі пристрої хоч і ставляться під сумнів у плані їх реальної корисності, збільшення армії шанувальників такого роду гаджетів дає підстави думати про протилежне. Власне, набір їх функцій говорить сам за себе. Як правило, це спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром і цілим спектром допоміжних опцій. Залишається лише ознайомитися з кращими представниками сегмента і визначити найбільш підходящий варіант.


Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром: огляд кращих моделей та відгуки

Модель Polar RCX5 SD RUN

Відразу треба сказати, що спортивні годинник з можливостями «розумної» носимой техніки мають трохи відмінностей і не завжди володіють тими ж можливостями, що їх повноцінні інтелектуальні побратими. Однак фірма Polar і в цій категорії демонструє вельми помітні успіхи, регулярно дивуючи своїх шанувальників. В даному випадку, наприклад, розглядаються багатофункціональні і технологічні «розумні» годинник. Огляд моделі дозволить виявити її сильні і слабкі сторони. Як вже зазначалося, дана модифікація має в своєму розпорядженні великим переліком опцій, серед яких пульсометр, бігової датчик і т. д. В комплект входить спеціальний нагрудний ремінь з текстилю, допомагає зафіксувати необхідні параметри життєдіяльності організму. До цього ж варто додати і наявність GPS-датчика, завдяки якому власник може орієнтуватися на місцевості в процесі вчинення далеких забігів. В цілому ж це непогані спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром і можливістю навігації, особливістю яких є і відносно висока точність розрахованих даних.


Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром: огляд кращих моделей та відгуки

Модель Suunto Quest GPS

Це варіант від менш відомого, але перспективного учасника ринку носяться гаджетів. У плані функціональності модель можна поставити в один ряд з розробкою Polar. Зокрема, спортивні наручний годинник від Suunto включають в комплект ремінною кардиодатчик, GPS-трекер та USB-перехідник. Цього набору цілком вистачить для відстеження пройденої відстані, реєстрації швидкісних режимів і навіть прокладки маршрутів. Звичайно, окрему увагу варто приділити можливостям контролю за станом організму. Крім базових інструментів начебто пульсометру і тонометра, пропонується опція фіксації спалених калорій. Для наочності динаміки досягнутих результатів можна складати спеціальні графіки – цю функцію теж передбачають дані спортивні годинник. Інструкція також рекомендує користуватися соціальним компонентом і, зокрема, брати участь у тренувальній програмі, яка надається на сайті виробника. Всі дані будуть оброблятися в автоматичному порядку, надавати користувачеві наочну картину спортивних успіхів.
Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром: огляд кращих моделей та відгуки

Модель Suunto M5

Ще одна модель від Suunto, яка заслуговує уваги з тієї причини, що являє собою в деякому роді базову версію спортивних годин-пульсометров. Це означає, що, крім кардіодатчику і необхідних засобів підтримання працездатності, в цій моделі немає нічого. У чому ж плюс такого підходу? Головним чином у можливості самостійного формування переліку функцій, придатних для конкретного формату експлуатації. Тобто власник сам оснащує спортивні наручні годинники цієї модифікації необхідними датчиками, які розширять можливості гаджета. З одного боку, це позбавляє користувача від нав'язаних вже в основній версії опцій, а з іншого – позитивно позначається на ціннику, хоча за потрібні датчики все ж доведеться доплачувати.

Модель Runsense SF-510F

Якщо попередня версія пропонується в якості платформи для подальшого формування опціонального наповнення на свій смак, то тут, можна сказати, все необхідне передбачено в надлишку. Це класичні спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром і GPS-модулем, які підійдуть і професійного бігунові, і любителю. Знову ж, присутні і функції прокладки маршрутів, і можливість підбору оптимальних «робочих» режимів.
Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром: огляд кращих моделей та відгуки
Особливість же цієї версії полягає не в функціоналі, а в експлуатаційних перевагах самого апарату. Гаджет здатний підтримувати працездатність протягом 30 годин, що є чи не рекордним показником. Більш того, у виключеному стані модель протримається майже 3 тижні. Виходить, що у вигляді SF-510F можна отримати дуже практичні і зручні у використанні «розумні» годинник. Огляд відгуків, які представлені нижче, допоможе розібратися і в інших експлуатаційних тонкощі, які важливо враховувати при виборі моделі.

Позитивні відгуки про моделі

Як правило, власники хвалять годинник-пульсометри за можливість отримання необхідних відомостей про власному організмі в процесі занять спортом. Треба відзначити, що не завжди ця частина інструментарію розглядається в якості додаткової, оскільки у багатьох користувачів є медичні показання для подібного роду досліджень. Дещо в іншій площині позитивно оцінюються і суто спортивні метрологічні засоби, якими оснащуються електронні годинники спортивні інтелектуальної начинкою. Ті ж вимірювачі кроку, швидкості бігу і інші трекінгові опції вельми зручні з позиції спостереження за власними спортивними результатами.
Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром: огляд кращих моделей та відгуки

Негативні відгуки

Все-таки заявлені опції далеко не завжди виправдовують покладені на них сподівання. Насамперед, це стосується точності вимірювань. Хоча виробники регулярно підвищують цей показник, мінімізуючи відхилення від фактичних даних, власники нерідко вказують на невідповідності щодо результатів від спеціалізованих приладів. Крім того, спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром і функціями навігаційних систем не завжди зручні в управлінні. Велика кількість електронних інструментів, і в той же час мінімум елементів управління погано поєднуються, і знайти ергономічне рішення взаємодії користувача і «розумною» начинки вдається не кожному виробнику.
Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром: огляд кращих моделей та відгуки

Висновок

Так чи інакше, величезний асортимент годинників-пульсометров з різними можливостями і характеристиками дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої зацікавленої особи. Правда, для багатьох має значення і питання вартості, за якою реалізуються спортивні годинник. Ціна в початковому сегменті може становити приблизно 5-7 тис. руб. Звичайно, якщо не враховувати відверто контрафактну продукцію, яка доступна і за 3 тис. руб. Найбільш функціональні, продуктивні і стильні по дизайну рішення можуть коштувати 15-20 тис. руб. Це моделі від компаній рівня Polar і Casio.