Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету

246 0 Новини високих технологій

Напевно, кожному користувачеві смартфона доводилося звертатися за допомогою до навігатора. Бувають випадки, коли ви перебуваєте в чужому місті і не знаєте, як пройти до певного місця. Деякі по-старому запитують у перехожих, але не завжди є бажаючі відповісти вам. Якщо у вас є смартфон, то краще всього звернутися за допомогою до свого навігатора. Як в телефоні користуватися навігатором, знає практично вся молодь. Але люди у віці, швидше за все, навіть не підозрюють про те, що є такий додаток. У даній статті ми розповімо про те, як в телефоні користуватися навігатором, а також як поводитися з ним у лісі і без інтернету.


Використання навігатора

Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
Розглянемо інструкцію по застосуванню навігатора:
 • У першу чергу вам необхідно переконатися в тому, що ваша модель телефону підтримує функцію навігації. Якщо ж ваш телефон старої моделі, в якій немає цієї програми, то, на жаль, вам доведеться придбати новий.
 • Скачайте програму на сайті або в магазині, встановіть його, після чого його необхідно запустити. Після запуску ви побачите кілька пунктів: знайти адресу, слідувати маршрутом, пошук родовища і т. д.
 • Якщо вам необхідно знайти певний заклад або конкретну адресу, то вам потрібно ввести його - і програма знайде вам шлях.
 • Якщо ви вперше зіткнулися з навігатором, то потренуйтеся з найближчим адресою, і ви побачите, як він працює.
 • Після введення необхідної адреси пристрій подаватиме вам голосові оповіщення про те, куди ви йдете і де вам потрібно повернути.
 • Від вас вимагається тільки увагу, адже якщо ви звернете не туди, то пристрій може поміняти траєкторію шляху до необхідного адресою.
 • Ви можете самі знайти короткий шлях до потрібного місця. Також можете вибрати голос, який буде вас сповіщати.
 • Якщо вам потрібно дістатися до ресторану чи магазину, то вам необхідно вибрати пошук розташування, навігатор знайде вам всі відповідні місця.
 • Використання навігатора без інтернету

  Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
  Величезним мінусом у всіх навігаторах є те, що вони працюють тільки через інтернет. А, як відомо, мобільний інтернет - досить дороге задоволення і не кожний може собі дозволити його підключити. Інтернет витрачає ліміт на передачу даних, а також розряджає батарею. Це відбувається за рахунок постійного підключення до Мережі. Багато користувачі задають питання: як користуватися навігатором в телефоні без інтернету? Відповідь досить простий. Зараз існує безліч програм, які працюють без підключення до інтернету. Також ви можете завантажити карту будь-якого міста, який вам потрібен, і скористатися нею без підключення до Мережі. Ви зможете дивитися напрямки за рахунок збереженої карти. Як в телефоні користуватися навігатором? Це набагато простіше зі скачанними картами, якщо у вас немає доступу до Мережі.


  Навігатори, які працюють без інтернету

  З такими додатками у вас більше не виникне питання про те, як в телефоні користуватися навігатором. Розглянемо найпопулярніші додатки, не потребують підключення до Мережі:
 • SygicAuraMaps.
 • MapDroyd.
 • MaverickPro.
 • NavfreeFree GPS.
 • Навігатор і ліс

  Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
  Перед тим як ви зберетеся йти в ліс, необхідно вивчити всі населені пункти, автомобільні дороги та залізничні колії, які знаходяться поруч. Також потрібно взяти з собою карту і компас. Якщо у вас немає тої чи іншої речі - не біда, ви можете скористатися своїм телефоном. Достатньо лише завантажити навігатор і компас. Як користуватися навігатором в телефоні в лісі? Дуже просто, так само як і в місті. Зайшовши в ліс, збережіть своє місце розташування. І все, що ви можете ходити по лісі скільки хочете. Навіть можна відключити телефон, щоб не садити батарею. Після включення він покаже, де ви знаходитесь і де була початкова точка. Так що не переживайте, що заблукаєте, гуляйте і насолоджуватися свіжим повітрям.