Ballu (кондиціонери): інструкція, відгуки

47 0 Новини високих технологій

Життя сучасної людини вже майже не можна уявити без систем кондиціонування. Кондиціонери знаходять своє широке поширення в багатьох областях діяльності людини. Якщо ви теж хочете зробити своє життя більш комфортним, то слід звернути увагу на подібну техніку, яка представлена до продажу в широкому асортименті. Серед інших на ринку подібного обладнання можна відшукати пристрою від виробника Ballu. Спліт-системи цієї компанії будуть описані в статті. Для того щоб зробити правильний вибір, ви повинні ознайомитися з відгуками, а для того, щоб експлуатація техніки не зажадала швидкого ремонту, слід прочитати інструкцію.

Купити кондиціонери Ballu можна на Кондиціонери.cv.ua

Відгуки про експлуатаційні особливості спліт-системи марки BSA-07HN1_15Y

Ballu (кондиціонери): інструкція, відгуки
Дана настінна спліт-система призначена для кондиціонування приміщень, площа яких сягає 20 м 2 . Споживачам подобається, що конструкція володіє системою фільтрації, вона передбачає наявність чотирьох фільтрів. Є в пристрої ще й функція відтавання зовнішнього блоку, що, на думку покупців, спрощує використання пристрою. Кондиціонер може працювати по таймеру. У системі є режим, який створює комфортні умови для нічної роботи.

Відгуки про особливості моделі

Ballu (кондиціонери): інструкція, відгуки
Якщо вас зацікавила техніка від виробника Ballu, спліт-системи цієї фірми ви можете придбати за доступною вартості. Наприклад, вищеописана модель реалізується за ціною в 16000 руб. Вона, на думку покупців, має безліч плюсів, серед них слід виділити наявність:


 • прихованого дисплея;
 • повітряного фільтра високої щільності;
 • індикації реального часу на пульті;
 • функції відключення дисплея при роботі обладнання.
 • Крім іншого, споживачам подобається можливість зміни сторони відведення дренажу.

  Інструкція з експлуатації моделі

  Ballu (кондиціонери): інструкція, відгуки
  Спліт-система Ballu, відгуки про яку було б корисно прочитати перед купівлею устаткування, що поставляється з інструкцією. Вона дозволить вам зрозуміти, як уникнути передчасного ремонту обладнання. Наприклад, виробник не рекомендує використовувати кондиціонер при знижених температурах, так як це може стати причиною його несправності. Перед встановленням пристрою рекомендується переконатися, що параметри місцевої електричної мережі відповідають тим, що вказані в таблиці з технічними даними спліт-системи. Кондиціонер не повинен розташовуватися поблизу джерел тепла. Всі розетки і кабелі повинні відповідати технічним характеристикам моделі та електричної мережі. Якщо ви вирішили придбати техніку марки Ballu, спліт-системи від виробника повинні експлуатуватися з урахуванням рекомендацій постачальника. Наприклад, якщо за вікном температура повітря опустилася нижче нуля, то в конструкції зовнішнього блоку може утворитися іній, в цьому випадку споживачеві необхідно задіяти режим відтавання. Вже через кілька хвилин кондиціонер зможе продовжити роботу в режимі обігріву. Час від часу споживачеві слід здійснювати очистку фільтрів, щоб видалити з їх поверхні скупчилися забруднення. Використовувати для цього слід пилосос. Якщо фільтр виявився дуже забруднений, то попередньо його необхідно промити в мильній воді, а потім сполоснути і добре висушити.

  Відгуки про експлуатаційні особливості спліт-системи марки BSE-09HN1

  Ballu (кондиціонери): інструкція, відгуки
  Спліт-система Ballu, відгуки про яку представлено в статті, що пропонується до продажу в безлічі варіантів. В якості альтернативного рішення ви можете розглянути ще одну модель устаткування, яка була згадана вище. Заплатити за неї доведеться дещо більше – 20500 руб. Споживачам подобається, що цей пристрій здатний працювати не тільки на охолодження, але і на обігрів. Кондиціонер здатний працювати з повітряним простором в приміщенні, площа якого досягає 26 м 2 . Покупці особливо підкреслюють наявність автоматичного і нічного режимів роботи. Конструкція має двокомпонентною системою фільтрації, що гарантує ефективне очищення повітря.

  Відгуки про позитивні особливості

  Ballu (кондиціонери): інструкція, відгуки
  Якщо вас зацікавила техніка від виробника Ballu, спліт-системи цієї фірми вами повинні бути вивчені більш детально. Варто прочитати відгуки, в них споживачі особливо підкреслюють деякі позитивні особливості описуваної моделі, серед них слід виділити:
 • економічність;
 • високу продуктивність;
 • ефективний обдув.
 • Що стосується економічності, то даний факт підтверджується тим, що кондиціонер відповідає класу енергоефективності А. Він споживає в процесі роботи електроенергію в мінімальних кількостях. При цьому він забезпечує високу продуктивність. Конструкція володіє японським компресором, який відповідає всім стандартам якості. Не можна не згадати, на думку споживачів, ще й ефективному охолодженні, він гарантується завдяки наявності спеціальних функцій, з допомогою яких можна регулювати положення жалюзі в декількох напрямках.

  Розшифровка найбільш поширених помилок кондиціонерів марки Ballu

  Яким би якісним не було описане обладнання, помилки спліт-системи Ballu все одно виникають. У цих випадках споживачі досить часто стикаються з проблемами. Якщо ви побачили на дисплеї позначення E6 це вказує на те, що спрацював захист зовнішнього блоку. А ось на те, що необхідно прочистити електростатичний фільтр, вказує буквено-цифрове позначення E8.
  Якщо утримується занадто висока або низька температура, то неодмінно спрацює помилка P5 вона стане підсумком роботи датчика конденсатора, при цьому компресор автоматично відключається. Спліт-система Ballu, інструкція з експлуатації якої була описана вище, не потребує ремонту, якщо ви помітите на дисплеї помилку E1. Вона лише буде вказувати на неправильну роботу датчика температури внутрішнього повітря. А ось на те, що злетіла прошивка, вкажуть букви EA. Забрати їх можна буде методом заміни мікросхеми.

  Висновок

  Якщо вам потрібен кондиціонер, спліт-система Ballu може стати відмінним рішенням. Дані варіанти обладнання пропонуються до продажу в широкому асортименті, моделі мають різну вартість і певний набір характеристик. Наприклад, модель BSWI-18HN1 коштує досить дорого – 44400 руб., однак вона являє собою обладнання з японським компресором, який забезпечує високу ефективність роботи.