Як вивести кнопку Home на екран iPhone: поради та рекомендації

151 0 Новини високих технологій

У сучасному світі багато людей купують продукцію від компанії "Еппл". Наприклад, смартфони. Вони називаються айфонами. Це пристрій пропонує власнику різноманітні можливості управління. Далі буде розказано, як вивести кнопку Home на екран iPhone. Навіщо взагалі може знадобитися дана операція? Відповісти на ці питання насправді простіше, ніж здається.

Як вивести кнопку Home на екран iPhone: поради та рекомендації

Коли потрібно

Насамперед треба зрозуміти, за яких ситуаціях необхідно виводити кнопку "Додому" на екран. Ні для кого не секрет, що цей елемент управління в смартфоні передбачається у вигляді окремої фізичної кнопки. Вона виготовлена зі скла, тому деякі вважають, що довго на айфоне складова не пропрацює.


Замислюватися, як вивести кнопку Home на екран iPhone, необхідно тоді, коли цей елемент керування відмовляється працювати. В інших випадках рекомендується користуватися фізичною інтерпретацією елемента управління.

Способи виведення

Важливим нюансом є вибір способу виведення кнопки Home на дисплей смартфона. Сучасним абонентам можна діяти декількома методами. Якщо точніше, то:
 • використовувати спеціалізовані програми;
 • скористатися системними налаштуваннями.
 • Для старих версій iOS актуально лише перше речення. Тому, якщо абонент задумався, як вивести кнопку Home на екран iPhone, не варто побоюватися сторонніх програм. А от у нових версіях iOS використовуються в основному апаратні налаштування.

  Програми

  Тепер по порядку про кожного з варіантів. Почати слід з програм. Даний метод на практиці не надто часто використовується, але він має місце. Рятує від безлічі проблем.
  Як вивести кнопку Home на екран iPhone: поради та рекомендації
  Як в айфоні вивести кнопку "Додому" на екран? Щоб зробити це, необхідно завантажити, встановити і запустити спеціальну програму. Більше нічого не потрібно. Виконані дії виводять на екран кнопку Home.


  Який додаток допоможе втілити задум у життя? Краще всього користуватися Menu Button Emulator. Воно не вимагає додаткових витрат. Як вже було сказано, з його допомогою без особливої праці можна розібратися з поставленим завданням.

  Налаштування смартфона

  Як швидко вивести кнопку Home на екран iPhone? Це можна зробити за допомогою налаштувань мобільного телефону. Слід зазначити, що цей варіант розвитку подій актуальний тільки для iOS 7 і більш нових версій операційних систем. У ранніх збірках допоможуть тільки додаткові додатки. Як вивести кнопку Home на екран iPhone? Досить скористатися опцією під назвою Assistive Touch. Вона виводить на дисплей гаджета невелику кнопку "Додому", яка починає працювати разом з її фізичною інтерпретацією. Щоб скористатися цим прийомом, необхідно:
 • Включити мобільний пристрій. Обов'язково дочекатися повного завантаження гаджета.
 • Перейти в розділ "Налаштування" - "Основний". Там необхідно відкрити меню "Універсальний доступ".
 • Відшукати і натиснути на Assistive Touch.
 • Перевести перемикач у стан "Увімкнено".
 • От і все. Тепер зрозуміло, як вивести кнопку Home на екран iPhone. Прибрати цей елемент керування можна аналогічним чином. Нічого важкого, незрозумілого або особливого.
  Як вивести кнопку Home на екран iPhone: поради та рекомендації
  На практиці саме другий варіанти розвитку подій має місце найчастіше. Адже основна маса користувачів користується iOS 7 і вище.