Мультиспліт-система на 2 кімнати: огляд, технічні характеристики, моделі та особливості вибору

89 0 Новини високих технологій

Мультиспліт-система на 2 кімнати зазвичай вибирається споживачами, які проживають в заміських будинках або багатокімнатних квартирах. В такому житлі описуване обладнання здатне буде охолоджувати відразу кілька приміщень, які не залежать один від одного. Зовні при цьому буде встановлено лише один зовнішній блок. Однак, перед здійсненням покупки важливо звернути увагу на ряд чинників. Наприклад, на протяжність траси, яка часом визначає необхідність вибору пристрою з більшою потужністю, ніж потрібно.

Кращий вибір кондиціонерів на Кондиціонери.cv.ua

Загальний опис

Мультиспліт-система на 2 кімнати: огляд, технічні характеристики, моделі та особливості вибору
Такі кондиціонери зазвичай охолоджують до 8 кімнат, загальна площа яких сягає 200 м 2 . Якщо вам потрібна мультіспліт-система на 2 кімнати, вибір обладнання необхідно зробити з розумом. На сьогоднішній день у продажу можна зустріти і більш потужні моделі, які охолоджують будинки та котеджі площею до 2000 м 2 . Проте в даному випадку мова йде про мультизональних кондиціонерах.

Особливості вибору мультиспліт системи

Мультиспліт-система на 2 кімнати: огляд, технічні характеристики, моделі та особливості вибору
Мультиспліт-система на 2 кімнати повинна підбиратися з урахуванням певних технічних факторів, серед них - вимоги:
 • по охолодженню у кожній кімнаті;
 • по загальній потужності;
 • до здатності прокачування траси.
 • Що стосується першого чинника, в даному випадку мова йде про завдання внутрішнього блоку, який буде здатний відвести певну кількість тепла. Із збільшенням площі приміщення підвищується потужність блоку, вентилятора і теплообмінника. Важливо враховувати ще й вимоги по сумарній потужності зовнішнього пристрою. Ця характеристика відноситься до потужності компресора, який за певний час буде здатний перетворити фреон в рідину.


  Площа теплообмінника і потужність вентилятора повинні бути враховані в першу чергу, адже ці параметри забезпечують ефективне відведення теплоти і обдув. Якщо вам потрібна мультіспліт-система на 2 кімнати, то важливо враховувати ще й здатність обладнання до прокачування траси. А внутрішні блоки розташовуються в певному кроці від зовнішнього пристрою. Тут слід враховувати протяжність траси, яка іноді досягає сотні метрів. Це вказує на те, що не кожен кондиціонер буде здатний прокачати такі відстані.

  Кількість кімнат і зовнішні фактори

  Мультиспліт-система на 2 кімнати: огляд, технічні характеристики, моделі та особливості вибору
  Важливо звернути увагу ще й на кількість кімнат, якщо воно дорівнює 3 то кондиціонер повинен бути підібраний таким чином, щоб до зовнішнього блоку була можливість підключити три внутрішніх агрегату. Важливо звернути увагу ще й на те, що з причини великої протяжності фреонового контуру доводиться віддавати перевагу більш потужний пристрій, призначений для охолодження 5 або 6 кімнат. Коли підбирається мультіспліт-система на 2 кімнати, важливо звернути увагу ще й на зовнішні характеристики приладів, це справа смаку, дизайнерських рішень і переваг споживача. Не слід забувати і про параметри системи, чим вони більше, тим більш значні лінійні розміри матиме блок. Розмістити досить потужні блоки на фасаді багатоквартирного житлового будинку іноді буває неможливо.

  Особливості вибору по різновиди внутрішнього блоку

  Мультиспліт-система на 2 кімнати: огляд, технічні характеристики, моделі та особливості вибору
  Перед здійсненням покупки мультиспліт-системи необхідно звернути увагу ще й на тип внутрішнього блоку, він може бути:
 • настінним;
 • канальним;
 • касетним;
 • консольним.
 • Найбільш популярним і звичним для споживача є настінний блок, який вибирається в 90% випадків. Однак можна зустріти й канальне обладнання, яке розташовується під стелею, саме тому його установкою слід зайнятися ще на етапі ремонту. При цьому вдається домогтися прихованого монтажу.
  Якщо вам потрібен кондиціонер, мультіспліт-система на 2 кімнати вами може бути розглянута. Вона іноді припускає наявність касетного внутрішнього блоку, який теж забезпечує можливість внутрішнього монтажу. Повітря при цьому подається в двох або чотирьох напрямках. Консольний блок може мати одне з двох виконань – підстельовий і підлогове. В останньому випадку мова йде про конструкції, яка встановлюється вертикально на підлогу і виглядає як батарея.

  Огляд деяких моделей мультиспліт-систем: Mitsubishi Electric MSZ-SF20VAx2/MXZ-2D42VA

  Мультиспліт-система на 2 кімнати: огляд, технічні характеристики, моделі та особливості вибору
  Якщо вам потрібна мультіспліт-система на 2 кімнати, ціни на таке обладнання вас повинні зацікавити. Зовнішній блок у даного пристрою кріпиться на стіну, працювати внутрішнє обладнання може на вироблення холоду або тепла. Кількість підключаються блоків обмежена двома одиницями. Одне внутрішнє пристрій розрахований на площу, рівну 20 м 2 , тоді як інша – на 22 м 2 . Призначається дане обладнання для монтажу в умовах квартир, а також офісів. Внутрішній блок має білий колір. Є в комплекті інвертор. Потужність охолодження дорівнює 4 і 2 кВт відповідно. Що стосується потужності нагріву, то вона складає 45 і 32 кВт. Споживана потужність дорівнює 097 кВт. Дана мультіспліт-система на 2 кімнати «Мітсубісі» працює, видаючи шум, що дорівнює 21 дБ. Довжина траси може досягти 30 м, перепад висот повинен виявитися більше 15 м. При охолодженні конструкція може працювати при діапазоні температури зовнішнього повітря від -10 до +46 °С. Що стосується нагріву, то температура може варіюватися від -15 до +24 °С. Важливо враховувати розміри внутрішнього блоку, вони рівні 760 x 168 x 250 мм Зовнішній блок важить 34 кг.

  Технічні характеристики моделі Daikin FTXG25LW/Sx2/2MXS40H

  Мультиспліт-система на 2 кімнати: огляд, технічні характеристики, моделі та особливості вибору
  Внутрішній блок може мати чорний або білий колір. В комплекті є інвертор. Потужність охолодження дорівнює 4 кВт, тоді як потужність нагріву складає 44 кВт. Споживана потужність дорівнює 1 кВт. Для підключення важливо поцікавитися параметрами труб хладагента, діаметр становить 64 мм. Довжина траси і перепад висот еквівалентні 30 і 20 м відповідно. Даний кондиціонер на дві кімнати здатний працювати на охолодження при температурі зовнішнього середовища в межах від +10 до +46 °С. Що стосується робочих температур для нагріву, то вони повинні знаходитися в межах від -15 до +155 °С. Для підключення важливо знати розміри зовнішнього блоку, вони складають 550х765х285 мм. зовнішній блок Важить 38 кг

  Відгуки та технічні характеристики мультіспліт системи марки General Climate GC/GU-M2E14HRN1

  Мультиспліт-система на 2 кімнати: огляд, технічні характеристики, моделі та особливості вибору
  Вищезгадана мультіспліт-система на 2 кімнати, відгуки, ціни на яку вас повинні зацікавити, являє собою обладнання, яке поставляється в комплекті. Вартість дорівнює 53100 руб., що, на думку покупців, є прийнятною ціною. Кількість підключаються блоків обмежена двома, тоді як площа площа становить 43 м 2 , що, як стверджують покупці, достатньо для звичайної квартири або приватного будинку середніх розмірів. Встановити це обладнання можна в будинок, квартиру, а також спальню, кімнату будь-якого призначення і навіть в ті місця, де перебувають діти. Внутрішній блок має привабливий зовнішній вигляд і універсальний білий колір, що дуже подобається покупцям. У комплекті поставляється інвертор. Потужність охолодження дорівнює 21 кВт, тоді як потужність нагріву еквівалентна 24 кВт. Рівень шуму становить 26/39 дБ. Важливо перед установкою поцікавитися розмірами внутрішнього блоку, вони рівні 750 x 190 x 250 мм, Вага кожного з них становить 15 кг. Зовнішній блок важить 39 кг, тому важливо прислухатися до думки споживачів, які стверджують, що установку краще довірити професіоналам, адже саме вони зможуть монтувати спеціальні опори для надійної фіксації конструкції.

  Висновок

  Якщо вибирати недорогі моделі, що випускаються під брендами LG і General, то найбільш популярні комплекти, коли всі вузли в них підібрані по потужності. А ось що стосується японських виробників, то вони випускають пристрої, коли до зовнішнього блоку підбираються внутрішні, що відрізняються типом і продуктивністю.