Assassin Creed Unity: загадки Нострадамуса та рішення

340 0 Новини високих технологій

У феноменальному проекті Assassin Creed Unity загадки Нострадамуса є ланцюжком додаткових завдань з пошуку спеціальних символів. В нагороду за виконання всіх вісімнадцяти квестів буде спеціальний костюм відомого ассасина. Головоломка постає у вигляді вірша, який вказує на місце розташування. Тільки коли знайдеш всі символи, відкриється місце зберігання легендарною броні.

Перші загадки (планети)

Починаються у грі Assassin Creed Unity загадки Нострадамуса з необхідності відвідати розважальний заклад під назвою «Театр». Там на другому поверсі біля портрета і буде необхідний напис. Наступний символ зі списку «Меркурій» знаходиться на даху цього ж будинку під самим флюгером.


Завдання римського бога війни складені з трьох частин. Перший знак можна знайти на цвинтарі, під яким і була розпочата місія. Наступний - над входом в будівлю біля Собору Паризької Богоматері. Останній символ - у центрі площі Дофіна на пам'ятнику. Після цього можна починати інші загадки Нострадамуса (Assassins Creed Unity). «Сатурн» – одне з найскладніших завдань в цьому роді. Воно починається на міських годинах палацу правосуддя, в декількох метрах від в'язниці. Другий знак - на самому верху вже знайомого Собору Паризької Богоматері. Для знаходження третього пройдіть по даху цього ж будинку і з правого боку під арками побачите напис.
Assassin Creed Unity: загадки Нострадамуса та рішення

Продовження головоломки

Варто зазначити, що від цього завдання не залежить проходження Assassin s Creed Unity. Загадки Нострадамуса лише цікава додаткова мета. Якщо перші три розгадані, тоді варто відправитися до точки синхронізації біля Лувру. Там буде перший символ з головоломки «Овна». Другий захований на невеликій ділянці трави за постаментом Гелиону, що знаходиться в садах Пале-Рояль. Остання напис знаходиться на мосту біля площі Революції.


Переходимо до першої планеті від сонця. Стартовий символ знаходиться на центральному пам'ятнику королю посеред Вандомській майданчики. Другий - прямо на вході в місто з боку Західних воріт. Третій - на хлібному ринку під точкою запису. Завдання «Земля» починається під статуєю дівчини, і там є перший значок. Зброя в її руках вказує на вежу, під якою на площі є наступна буква. А останній символ - на вежі біля лабіринту рослин.
Assassin Creed Unity: загадки Нострадамуса та рішення

Знаки зодіаку (частина перша)

Багато головоломки носять назви знаків зодіаку. Серед загальної кількості не виділяються складністю в Assassins Creed Unity загадки Нострадамуса. Проходження зводиться до подальшого пошуку символів в прихованих місцях.
Список «Козеріг» починається з даху міської ратуші, далі стрибайте вниз на площу. Останній - на вершині найвищої будівлі Сен-Жак, біля дерев'яної підлоги. «Лев» починається на першій кутовий вежі Великого Шатле. Після цього вирушайте по дахах, аж до кладовища Невинних, де на стіні намальований символ. Звідси - в іншу сторону міста на дах церкви Сент-Есташ лежить шлях. Квест «Діви» складний, адже перший символ захований в натовпі, недалеко від місця смерті Короля жебраків. Звідси біжіть в центр Палацу чудес, а потім - центр головного базару торгівлі.
Assassin Creed Unity: загадки Нострадамуса та рішення

Знаки зодіаку (частина друга)

Далі, щоб пройти в Assassin s Creed Unity загадки Нострадамуса, необхідно відправитися в замок Тампль, де є точка синхронізації. Там користувач знайде перший знак «Водолія», а наступний - знизу біля фонтану бастіону. Щоб знайти третій, доведеться спуститися в катакомби даної фортеці.


Завдання «Скорпіон» починається з площі за Ратушею, де є велике дерево. Продовження знаходиться на найвищій точці Особняка де Сан, а закінчити місію можна біля пам'ятника, який розташувався в центрі площі Вогезів. У свою чергу, «Ваги» беруть початок на вершині Лувру, прямо посередині. Місце страти на площі Революції також відзначено знаком, а завершити ланцюжок завдань можна на могилі короля в соборі Мадлен.
Assassin Creed Unity: загадки Нострадамуса та рішення

Знаки зодіаку (частина три)

Якщо ви твердо вирішили отримати легендарну броню, тоді доведеться в Assassin Creed Unity загадки Нострадамуса дійти до кінця. Завдання «Риби» починається в правому крилі церкви Пантеон (на верхівці даху). Звідти продовжуйте крокувати під колонами цього будинку, і там під точкою збереження буде значок. Знизу, під квадратними колонами, буде продовження, але є і четвертий з п'ятим символи. Один знаходиться під стелею будинку Пантеону, а другий - під першої підвальній дверима з лівого боку.
Квест «Телець» простіше, адже перший символ відразу в десяти кроках під мостом, якщо бігти прямо. Друга літера - на колоні Марсового поля, третя - біля самого високого дерева в грі, а четверту можна знайти по карті (нагорі будівлі). «Рак» включає в себе також чотири знака. Один з них - під точкою синхронізації церкви Сен-Жермен, другий - у центрі Люксембурзького палацу. Два останніх - у саду цього палацу. Один захований за потайними дверима входу в підвал.
Assassin Creed Unity: загадки Нострадамуса та рішення

Останні місії

Залишилося вирішити останні три в Assassin Creed Unity загадки Нострадамуса, щоб отримати заповітний приз. «Стрілець» починається на самій верхній точці вежі інституту Франції, а звідти необхідно переміститися на вежу Сорбонни, де буде наступний символ. Останній з них знаходиться в обсерваторії біля величезного телескопа. Як тільки ви візьмете наступне завдання «Близнюки», на карті з'явиться позначення з символом. Біжіть на болото, а звідти - в район мертвих будинків до великого фонтану. Останній знак захований у підстави мосту Турнель. Останнім завданням залишається «Юпітер». Значки розташовані: біля лавочки Палацу Бурбонів, праворуч від водяного колеса млина Будинки Інвалідів і на мосту через саму дрібну річку.

Популярі новини
Загрузка...