Цифровий фотоапарат Canon PowerShot A3300 IS: характеристики, інструкція, відгуки

66 0 Новини високих технологій

Canon PowerShot A3300 IS змінив на посаді A3100 топової моделі недорогий лінійки цифрових фотокамер PowerShot. Володіючи 16 Мп матрицею, об'єктивом з п'ятикратним оптичним зумом зі стабілізатором зображення і 3-дюймовим екраном, фотокамера «Кенон» відрізняється тонким і легким корпусом чотирьох кольорів. Іншими основними її рисами є HD-відео в форматі 720р, 32 режиму зйомки, включаючи інтелектуальні Smart Auto і Easy з технологією розпізнавання сцени, 6 творчих фільтрів, система розпізнавання осіб, автоматична корекція червоних очей і графічний процесор DIGIC 4. Ця модель «Кенон», ціни на яку в момент появи не перевищували $179 доступна в червоному, рожевому, срібному і синьому виконанні.


Цифровий фотоапарат Canon PowerShot A3300 IS: характеристики, інструкція, відгуки

Основні характеристики

Тим, кому на час активного вечірнього і денного відпочинку або відпустки потрібна невелика і зручна камера, підійде недорогий Canon PowerShot A3300 IS. Характеристики простого у використанні цифрового компактного фотоапарата визначаються його сенсором роздільною здатністю 16 Мп, скромним 5x оптичним зумом з ширококутним фокусною відстанню, рівним 28 мм, 3-дюймовим РК-екраном та оптичним стабілізатором зображення. Спереду гордо виступає об'єктив, трохи вище якого розташована тонка проріз спалаху. Таке розташування, за відгуками власників, може викликати проблеми з червоними зіницями. Оптика охоплює фокусні відстані від 28 до 140 мм в 35-міліметровому еквіваленті. Лінійка включає моделі A3100 і A3200 від яких A3300 вигідно відрізняється великими функціональними можливостями. Якість збірки таке ж, як і в молодших моделях, і є ті ж функції. На верхній панелі розташований диск набору, який забезпечує доступ до таких режимів зйомки, як «Відео», «Стандартний», «Автоматичний» і «Програмний», який все зробить сам, але при цьому відкриє більше варіантів в системному меню.


Цифровий фотоапарат Canon PowerShot A3300 IS: характеристики, інструкція, відгуки

Canon PowerShot A3300 IS: інструкція по вибору режимів роботи

Вибравши піктограму з двома пересічними колами, можна зайти в меню функцій і вибрати один з шести спецефектів. Всі вони тут для забави та включають ефекти постера, підвищеної яскравості, іграшкової камери, мініатюри і чорно-білого зображення. Але найкращим з них є «риб'яче око». Він роздмухує центр кадру, зміщуючи інше зображення до країв, що непогано виглядає на селфи. Ще однією особливістю є режим керування екранною візуалізацією, який викликає три повзунка для налаштування контрасту, насиченості і колірної температури. Бувають випадки, коли гучний писк і дзижчання, яка супроводжує знімок, небажані, наприклад при зйомці тварин, у бібліотеці чи в музеї. На цей випадок Canon передбачив окремий режим. При цьому більше нічого не зміниться, просто фотоапарат буде набагато тихіше. Єдиний видаваний звук в цьому випадку – легке клацання відкриття і закриття затвора.
Цифровий фотоапарат Canon PowerShot A3300 IS: характеристики, інструкція, відгуки

Задня панель

РК-екран з діагоналлю 3 дюйми розташований на задній панелі зліва, а кнопки зміщені вправо. Звичайно, всі сучасні цифрові фотокамери мають подібну конструкцію, але Canon не залишив місця ні для чого зайвого. Є місце, куди можна покласти великий палець, з трьома виступами прямо над кнопкою відтворення. Як би це не звучало, камеру приємно тримати і працювати з нею.
Цифровий фотоапарат Canon PowerShot A3300 IS: характеристики, інструкція, відгуки

Клавіші управління

Праворуч від екрану знаходяться кнопки, що надають доступ до основних елементів управління. Кнопка Menu призначена для виклику головного меню, більш розширеного, ніж функціонального. Воно дозволяє змінити основні параметри A3300 такі як точки фокусування, зум і установки спалаху. В меню є дві вкладки зі значком камери для режимів зйомки і ключа з молотом для зміни дати і часу, форматування карти пам'яті і вибору мови. Для повсякденної зйомки у A3300 є полегшене меню функцій. Воно викликається натисканням кнопки у центрі навігаційної панелі. Меню дозволяє змінити стандартні параметри камери, такі як ISO, замір експозиції, "Перейти в режим безперервної зйомки" і "Вибрати розмір файлу". Після завершення процесу установки повторне натискання кнопки збереже зроблені зміни. Навколо кнопки виклику меню функцій розташовані ще чотири. Верхня надає доступ до налаштувань компенсації експозиції, які змусять діафрагму відкритися або закритися на два щаблі, якщо об'єкт занадто яскравий або темний. Натискання правої кнопки відкриває доступ до установок спалаху, а нижній - активує режим таймера. При цьому можна вибрати затримку в 10 або 2 секунди або ввести власний проміжок часу.
Цифровий фотоапарат Canon PowerShot A3300 IS: характеристики, інструкція, відгуки

Карти пам'яті

Canon PowerShot A3300 IS сумісний з будь-MMC або SD-картою пам'яті, доступної сьогодні. Відмінність між ними полягає в тому, що на SD є невелика кнопка блокування ємність у неї набагато більше. Підтримуються варіанти карти SDHC об'ємом до 32 ГБ і SDXC з теоретичної максимальною ємністю 2 ТБ (2048 ГБ).

DIGIC

При знайомстві з A3300 користувачі можуть не знати використовується деякими виробниками термінологію, яка описує його характеристики – наприклад, що таке процесор DIGIC і технологія iSAPS. Процесор був створений Canon для цифрової обробки зображень. У A3300 використовується його четверта версія, яка з'явилася в 2008 р. і відрізняється більш високою швидкістю роботи, поліпшеною технологією шумозаглушення і можливістю запису відео у форматі Full HD. Камера не дотягує до її рівня, тому продуктивності більш ніж достатньо. DIGIC є серцем камери. Коли користувач робить знімок, інформація перед збереженням на карту пам'яті проходить через процесор. За цей час зображення стає більш чітким, стислим, в ньому форсується необхідні кольори, щоб зробити його більш привабливим.
Цифровий фотоапарат Canon PowerShot A3300 IS: характеристики, інструкція, відгуки

iSAPS

Сьогодні кожна камера має свою власну систему розпізнавання сцени. Panasonic (піонер технології), наприклад, називає її Intelligent Auto, але всі вони роблять одне і те ж. Система аналізує зображення і вибирає правильний режим зйомки, щоб вийшла найкраща фотографія. Наприклад, якщо в кадрі знаходиться людина, камера автоматично вибирає установки для портретної фотографії, забезпечують розпізнавання осіб, і, в разі необхідності, готує спалах. Робота системи заснована на тисячах сюжетів, що зберігаються в пам'яті пристрою, так що вона досить розумна.

Висновок

Canon PowerShot A3300 IS відгуки покупців називають добротним, забезпечує хорошу якість знімків і чудово справляються з шумами для наявного дозволу і крихітного сенсора фотоапаратом. Також він дозволяє розгулятися фантазії, пропонуючи такі ефекти, як «мініатюра», «риб'яче око» і «іграшкова камера». Це проста у використанні фотокамера «Кенон» з простим і зрозумілим меню і інтуїтивним управлінням. Дизайн A3300 хороший, хоча, на думку користувачів, диск вибору режимів трохи незручний. Але це не погіршує роботу фотоапарат «Кенон». Ціни на дану модель досить низькі, і віддані за неї гроші не будуть витрачені даремно. Фотоапарат дивує низьким шумом на невисоких і середніх ISO, а також швидкістю роботи. Для тих, хто шукає симпатичну компактну камеру для зйомки у свята або вихідні, Canon PowerShot A3300 IS стане одним з варіантів, які слід розглянути.