Electrolux - спліт-системи: відгуки, інструкція

69 0 Новини високих технологій

Сучасне життя вдома і роботу в офісі сьогодні майже неможливо уявити без систем кондиціонування. Вони стали доступні за вартістю, а їх функціональність зростає з кожної випущеної моделлю. За допомогою такого обладнання можна не тільки охолоджувати, але і підігрівати, а також очищати повітря, забезпечуючи його позитивно і негативно зарядженими іонами. Серед інших виробників таких пристроїв особливо слід виділити компанію Electrolux, спліт-системи цієї фірми і будуть представлені нижче. Адже якщо ви хочете придбати подібний прилад, то слід більш докладно ознайомитися з відгуками та інструкцією, вони дозволять вам уникнути помилок.


Відгуки про основні особливості спліт-системи марки EACS-09HF/N3

Electrolux - спліт-системи: відгуки, інструкція
Вона обійдеться споживачеві в 16800 руб. Вона являє собою модель, яка є частиною розширеної лінійки настінних систем, в них гармонійно злилися сучасний дизайн і передові технології. Споживачам подобається, що дані пристрої відрізняються високим класом енергоефективності, вони працюють на озонобезпечному фреоні. Не можна не відзначити ще й оснащеність основними функціями. Покупці особливо підкреслюють, що їм подобається оригінальний зовнішній вигляд пристрою. В якості одного з основних досягнень розробників даного агрегату виступає поліпшення елементів конструкції, які формують повітряний потік. Це дозволило добитися того, що спліт-система стала більш ефективно справлятися з основним завданням. Покупцям подобається, що для вибору напрямку та інтенсивності подачі повітря вони можуть скористатися одним з 9 положень жалюзі.

Купити кондиціонери можна на сайті Кондиціонери.cv.ua

Про додатковий функціонал

Electrolux - спліт-системи: відгуки, інструкція
Внутрішній вентилятор здатний функціонувати в 4 режимах. Якщо встановити його на саму низьку швидкість, то при роботі ви не почуєте ні найменшого шуму, це і дозволяє забезпечувати комфорт. Якщо ви теж хочете придбати кондиціонер, то варто більш детально ознайомитися з обладнанням виробника Electrolux, спліт-системи цієї фірми працюють в інтелектуальному режимі. Якщо його задіяти, то перемикати кондиціонер з одного режиму на інший не буде необхідності, адже спліт-система зможе аналізувати температуру і визначати комфортний режим.

Відгуки про позитивні особливості

Electrolux - спліт-системи: відгуки, інструкція
Прилад інтерактивний, тому про виникнення проблеми він повідомить користувачеві, відобразивши інформацію за допомогою світлових індикаторів на внутрішньому блоці. Покупцям подобається, що система працює безперервно, перевіряючи працездатність кондиціонера, щоб вчасно захистити його від зовнішніх впливів. Ви можете не боятися використовувати агрегат, якщо температура зовнішнього повітря утримується на позначці до -7 °С. Це вказує на те, що використовувати пристрій можна навіть у період міжсезоння. Коли споживачі розглядають обладнання марки Electrolux, спліт-системи цього виробника вони виділяють серед інших. Адже кондиціонери мають багатоступінчасту систему фільтрації, за допомогою якої вдалося домогтися комплексного очищення повітря від:
 • хімічних сполук;
 • вірусів;
 • бактерій.
 • Для довідки

  Electrolux - спліт-системи: відгуки, інструкція
  Серія Fusion була вдосконалена інженерами, в результаті чого вищезгадана модель виявилася однією з найбільш довгоочікуваних новинок. В ній оптимальний набір функцій, крім того, як стверджують покупці, модель здатна заощаджувати електроенергію, піклуючись при цьому про комфорт і здоров'я споживачів.

  Відгуки про функціональні особливості

  Electrolux - спліт-системи: відгуки, інструкція
  Якщо вам потрібен кондиціонер, то ви теж можете розглянути продукцію марки Electrolux, спліт-системи цієї фірми володіють видатними функціональними особливостями. Серед інших споживачі виділяють:
 • самодіагностику;
 • автоматичне гойдання жалюзі;
 • автоочистку;
 • м'який старт;
 • ширококутні жалюзі;
 • LED-дисплей;
 • багатоступінчатий фільтр.
 • Покупцям подобається ще й те, що режимів роботи у даного устаткування досить для створення комфортного мікроклімату всередині приміщень, серед них слід виділити:
 • охолодження;
 • осушення;
 • обігрів;
 • вентиляцію.
 • Стабільна робота буде досягнута при температурі в межах від -7 до +43 °Пн. Ви зможете скористатися турбо-режиму і автоматичною розморозкою. Додатковим функціоналом є авторестарт, а також гарячий старт. У комплекті поставляється пульт дистанційного управління, який, як підкреслюють покупці, дозволяє управляти системою з будь-якої точки кімнати. Спліт-системи Electrolux, відгуки про яких повинні допомогти вам зробити правильний вибір, мають сучасне антикорозійне покриття bluffing, яке забезпечує тривалий термін експлуатації пристрою. Це особливо актуально, якщо прилад буде використовуватися в приміщенні, де можливий підвищений рівень вологості. А от наявність багатоступінчастого фільтра забезпечує якісну очистку повітря, який проходить 6 сходинок.

  Відгуки про основні характеристики

  Electrolux - спліт-системи: відгуки, інструкція
  Перед придбанням описуваної в статті моделі ви повинні ознайомитися з основними технічними характеристиками. Наприклад, потужність охолодження та обігріву дорівнює 264 і 281 кВт відповідно. Що стосується споживаної потужності, то вона, на думку покупців, не така велика і становить 081 кВт для ходіння і 0779 кВт – для нагріву відповідно.
  Інверторна спліт-система Electrolux може бути встановлена в приміщенні, площа якого становить 25 м 2 . Витрата повітря дорівнює 400 м 3 /ч. Рівень шуму, на думку користувачів, досить низький і становить 32 дБ.

  Відгуки про основні особливості спліт-системи марки EACS-07HP/N3

  Дане обладнання коштує 18600 руб. і являє собою кондиціонер з багатоступеневою системою фільтрації. За допомогою даного обладнання, як підкреслюють покупці, можна очистити повітря від неприємних запахів, вірусів і хвороботворних бактерій. Є в системі функція автоматичного запуску, яка необхідна, коли відбувається раптова відключення електроенергії. Допоможе дана система ще і в тому разі, коли відзначаються різкі скачки напруги, при цьому кондиціонер збереже свої початкові параметри, відновивши роботу в певному режимі. Подібні кондиціонери-спліт-системи Electrolux володіють захистом компресора від перевантажень. Він відключається, коли датчик струму подає сигнал при виникненні несправностей. Споживачам подобається ще й те, що такі кондиціонери забезпечують стабільну роботу, адже вони будуть продовжувати функціонувати, навіть якщо напруга в мережі буде досить низько і складе 158 Ст.

  Інструкція з експлуатації: чистка внутрішнього блоку

  Якщо ви задумалися над питанням про те, як почистити внутрішній блок спліт-системи Electrolux, то повинні знати, що ці роботи передбачають:
 • очищення повітряних фільтрів;
 • догляд за вентиляторами;
 • догляд за отворами для вентиляції;
 • догляд за теплообмінником.
 • Для очищення повітряних фільтрів необхідно відкрити кришку і зняти їх. Елементи очищаються миючим засобом і залишають на 30 хвилин. Потім фільтр можна добре промити і просушити. Спліт-система Electrolux, інструкція з експлуатації якої поставляється в комплекті, передбачає необхідність догляду за вентилятором. На його деталі необхідно нанести миючий засіб і включити пристрій в мережу на мінімальну потужність в режим охолодження. З отвору почнуть надходити забруднення, вони потраплять на підлогу, тому попередньо її слід застелити клейонкою.