Партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників: варіанти для початківців

40 0 Новини високих технологій

Інтернет пропонує кожному, хто хоч трохи обізнаний в інформаційних технологіях, безліч можливостей для заробітку. Поряд з створенням і продажем інфопродуктів, веденням власного веб-ресурсу або групи в соціальній мережі у вигідному світлі представляється розкрутка каналу на YouTube.

Партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників: варіанти для початківців
Початківцям осягнути всі нюанси успішної діяльності непросто, так що одним з перших питань у бізнес-плані є пошук способу монетизації. Наприклад, є партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників? Забігаючи наперед, можна сказати, що такі програми існують. Однак партнерка для "Ютуб" для початківців з 0 передплатників теж повинна вибиратися з розумом.

Дохід з нульового каналу: наскільки реально заробляти?

Важливо розуміти, що великих заробітків від нульового каналу на YouTube не варто очікувати. Рекламу просто нікому буде дивитися, так що, можливо, для початку варто зайнятися наповненням і просуванням каналу. В останньому випадку на допомогу прийдуть безкоштовні сервіси, які накручують передплатників і перегляди, але користуватися ними треба з граничною обережністю. Партнерські програми легко відстежують акаунти з фейкової активністю. Тим не менш, існує партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників, та ще й не одна.

Партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників: варіанти для початківців

Партнерська програма AdSense: стандартне рішення

Для новачків підійде стандартна партнерська програма "Ютуба": просте підключення, прозорі умови, мінімальні вимоги і авторитетне ім'я — що ще потрібно для заробітку на відео для початківців? Партнерка "Ютуб" для початківців з 0 передплатників Google AdSense висуває наступні вимоги:
 • наявність власного веб-ресурсу на сторонньому хостингу, платформі YouTube або в сервісі блогів Blogger;
 • повноліття авторатворця ресурсу;
 • відповідність змісту сайту, каналу або блогу правилами програми: не допускаються до монетизації ресурси, які пропагують насильство, расову нетерпимість, поширюють контент категорії 18+ і так далі;
 • сайт або канал активний мінімум протягом шести місяців (вимога дійсно не для всіх країн, не відноситься до Росії і країнам СНД).
 • Партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників: варіанти для початківців
  Умови, які пропонує партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників (безкоштовно), неоднозначні. На дохід впливають тематика каналу, розташування і оформлення рекламного блоку, клікабельність, кількість передплатників і переглядів, активність користувачів. Мінімальна ціна за клік встановлена на рівні 01$, максимальна доходить до декількох доларів.

  Як підключити Google AdSense до каналу YouTube?

  Партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників підключається через відео-хостинг. Спочатку потрібно включити монетизацію у налаштуваннях каналу ("Творча студія" — "Канал" — "Монетизація"), потім вибрати пункт "Як отримати зароблені гроші?" і натиснути на "Зв'язок з AdSense". Далі браузер перенаправляє користувача на сторінку авторизації (реєстрації) в партнерській мережі Google. Потрібно ввійти в обліковий запис і підтвердити свій намір зв'язати канал з аккаунтом. Після вказівки контактних даних буде доступна можливість відправити заявку на підключення партнерської програми. Для активації може знадобитися дві доби, але, як правило, канали беруть досить швидко. Після схвалення заявки знадобляться ще добу для вступу змін в силу і коректного відображення інформації на каналі YouTube і в обліковому записі Google AdSense.
  Партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників: варіанти для початківців
  Виводити зароблені кошти можна на банківський рахунок. Мінімальна сума виводу становить сто доларів Сполучених Штатів Америки.

  Tube-Partner: програма платить на 45% більше інших партнерок

  Головною перевагою програми є можливість заробляти не тільки на кліках, але і на переглядів відеороликів. Партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників і 100 переглядів (хоча беруть в Tube-Partner і повністю нульові канали) також дозволяє отримувати дохід за зйомку відео-оглядів відгуків про різних продуктах. Програма платить на 45% більше інших партнерок за рахунок прямого співробітництва з рекламодавцями.

  Quiz Group: лідер ринку партнерських програм

  Партнерська програма працює у вітчизняному сегменті інтернету досить давно — з 2010 року. На даний момент це найбільша мережа, куди входять понад шістдесят тисяч відеоканалів, де за календарний місяць генерується вселяє число переглядів — близько трьох мільярдів.
  Партнерка для "Ютуба" від 0 передплатників: варіанти для початківців
  Відмінною особливістю партнерської програми є можливість додавання не тільки акаунтів з авторським контентом, але і тих каналів, які перезаливают відео. Виплати "Квиз" проводить регулярно, затримок не буває, так що автори схвально відгукуються про партнерці. Відсоток виплат дуже високий і досягає 80%.


  Quiz Group дозволяє заробляти також на реферального програми. Запрошуючи інших авторів, можна отримувати десять відсотків від частки партнерки. Якщо комбінувати кілька можливих способів заробітку з "Квиз", можна вийти на досить непоганий дохід.

  Нові горизонти: просування каналу і великі заробітки

  Звичайно, з нульового каналу багато заробити не вийде, та й вибір партнерських програм дуже обмежений. Просування власного бренду дозволить в перспективі отримувати дійсно значні суми. Для початку варто задуматися про тематики відео — важливо вибрати популярну нішу, якою цікавиться безліч користувачів. Ідеально, якщо в темі також не буде сильної конкуренції. Далі справа за якісним контентом. Крім того, поширювати відео можна в соціальних мережах або просувати канал за допомогою спеціальних сервісів. Тоді партнерка для "Ютуба" від 50 передплатників (від 1001000 і більше) стане відмінним варіантом постійного заробітку.