Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд

130 0 Новини високих технологій

Компанія «Філіпс» традиційно вважається постачальником недорогих і водночас функціональних смартфонів. Такі можуть бути представлені разом з тим, в різних цінових категоріях, і відрізнятися, таким чином, за характеристиками і продуктивності. Але наскільки вираженими можуть бути подібні відмінності при зіставленні параметрів пристроїв у співвіднесенні з різницею в їх вартості? Якими основними ціновими сегментами представлені смартфони від Philips?

Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд

Смартфони «Філіпс»: цінові категорії

Смартфони «Філіпс», відгуки про яких в силу популярності цього бренду зустрічаються на великій кількості тематичних онлайн-порталів, в основному відносяться до бюджетного цінового сегменту. Тобто вартість більшості моделей відповідних пристроїв не перевищує 4 тис. грн. Однак є і преміальні смартфони «Філіпс» - ціни їх перевищують 20 тис. рублів. Звичайно, багато залежить від маркетингової стратегії конкретного рітейлера. Буває, що фірми пропонують своїм покупцям електронні пристрої із значними знижками.


Преміальний сегмент

Якщо говорити про найбільш дорогих моделях мобільних пристроїв, тобто тих, що відносяться до преміального рівня, то серед них можна виділити: - Philips X818. - Philips V787. - Philips S616.

Середній сегмент

До середнього сегменту пристроїв можна віднести девайси: - Philips V526. - Philips S396. - Philips I908. - Philips W6610. - Philips V377.

Нижній ціновий сегмент

Є і нижній ціновий сегмент в лінійці девайсів розглянутого бренду. Якщо розглядати недорогий смартфон «Філіпс», то такий можна знайти серед таких рішень, як:


- Philips S337. - Philips S309. - Philips S307. Розглянемо основні характеристики девайсів у кожній із зазначених цінових категорій, а також відгуки користувачів про відповідні рішення.

Преміальні телефони Philips: модель X818

Отже, почнемо наш огляд смартфонів «Філіпс» з преміального ряду. Найдорожчий девайс у відповідному сегменті — Philips X818.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
В ньому є: - підтримка комунікаційних стандартів GSM, 3G, 4G, WiFi, Bluetooth, USB; - процесор Helio P10 від MediaTek; - ОС Android версії 6.0; - підтримка 2 SIM-карт; - задня камера з роздільною здатністю, яка становить 1593 МП, фронтальна, має відповідний показник у значенні 799 МП; - програмні модулі, що дозволяють програвати основні поширені формати мультимедійних файлів, таких як MP3 MP4 MPG, Flash; - функції автоматичного фокусування; - підтримка серійною, панорамної, HDR-зйомки; - цифровий зум; - сенсорне фокусування; - функція розпізнавання осіб; - інтерфейси для налаштування балансу білого, ISO; - автоматичний спуск затвора; - вибір сцени зйомки; - модуль GPS; - датчики руху, освітлення; - акселерометр; - сканер, розпізнає відбитки пальців; - компас; - вбудована флеш-пам'ять в обсязі 32 ГБ; - модулі ОЗП об'ємом 3 ГБ; - графічний модуль Mali T860 MP2 що функціонує на частоті 700 МГц; - дисплей з діагоналлю 55 дюймів, показником дозволу 1080 на 1920 точок, ємнісного типу з підтримкою мультитач, глибиною кольору 401 пікселів на дюйм; - акумулятор з ємністю 39 тис. маг; - подвійний світлодіодний спалах. Дійсно, дані характеристики на тлі тих, що мають інші смартфони «Філіпс» (відгуки користувачів і експертів можуть підтверджувати це) виглядають вражаюче, і дозволяють, дійсно, віднести девайс до преміального сегменту. З точки зору якості роботи і зручності користування пристрій оцінюється власниками та експертами дуже високо.

Преміальні телефони Philips: модель V787

Наступна модель смартфона, яку можна віднести до верхнього цінового сегменту — Philips Xenium V787.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
В ньому є: - підтримка комунікаційних стандартів GSM, 3G, 4G, WiFi, Bluetooth, USB; - ОС Android версії 5.1; - підтримка 2 SIM-карт; - базова камера з роздільною здатністю до 13 мегапікселів, фронтальна — 5 МП; - світлодіодна спалах; - процесор MT6753 від MediaTek, що працює на частоті в 1300 МГц, і має 8 ядер; - вбудована флеш-пам'ять об'ємом 16 ГБ; - ОЗУ з об'ємом 2 ГБ; - графічний чіп Mali T720; - сенсорний дисплей типу IPS, відображає 1678 млн кольорів, має дозвіл 1920 на 1080 пікселів; - акумулятор ємністю 5 тис. маг. Дані характеристики в цілому порівнянні з тими, що є у попереднього пристрою, але, очевидно, що за багатьма параметрами девайс V787 поступається моделі X818. Але безумовно пристрій Philips Xenium V787 має більш ємний акумулятор. Як оцінюють роботу смартфона самі користувачі? Відгуки про будову доволі позитивні: як в частині зручності користування ним, так і з точки зору стабільності і швидкості його роботи. Власне, його продуктивність відображає наведені характеристики з урахуванням потужності процесора, ресурсу ОЗУ, швидкості роботи графічного модуля. Пристрій дозволяє вирішувати досить широкий спектр завдань, пов'язаних із залученням браузера, інших мобільних додатків. Дуже добре запускаються на телефоні багато сучасні ігри.

Преміальні телефони Philips: модель S616

Ще одна преміальна модель телефонів Philips — S616.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
Цей пристрій має: - підтримку стандартів зв'язку-GSM, 3G, 4G, Wi-fi, Bluetooth; - можливість підключатися до комп'ютера через USB-кабель; - операційну систему Android версії 5.1; - підтримка 2 SIM-карт; - основну камеру з роздільною здатністю, яка становить 13 мегапікселів, фронтальну — 5 МП; - процесор MT6753 що працює на частоті 1300 МГц; - вбудовану флеш-пам'ять, яка складає 16 ГБ; - модулі ПАМ'ЯТІ об'ємом 2 ГБ; - графічний модуль Mali T720; - дисплей, здатний відображати 1678 млн. кольорів, володіє діагоналлю 55 дюйма, а також дозволом, який становить 1920 на 1080 пікселів; - акумулятор ємністю 3 тис. маг. Очевидно, що даний смартфон «Філіпс» - характеристики, наведені вище, можуть свідчити про це - дуже схожий, з точки зору апаратних можливостей, на попереднє пристрій. Але акумулятор у нього має істотно менший ресурс. Користувачі можуть оцінювати цей пристрій як сучасний, технологічний продукт, що дозволяє вирішувати широкий спектр завдань, пов'язаних із залученням різних додатків.
Такі преміальні пристрою від Philips. Вони являють собою високопродуктивні смартфони «Філіпс» з двома сім-картами, хорошими камерами, вражаючими характеристиками процесора, пам'яті та графічного модуля. Дані девайси підтримують найбільш затребувані комунікаційні стандарти, управляються сучасними операційними системами Android. Тепер вивчимо особливості смартфонів «Філіпс» у середньому ціновому діапазоні.

Телефони Philips в середньому сегменті: пристрій V377

У числі таких - девайс V377.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
Цей пристрій має: - підтримку стандартів зв'язку-GSM, 3G, WiFi, Bluetooth; - операційну систему Android версії 5.1; - підтримка 2 SIM-карт; - основну камеру з роздільною здатністю 5 МП, оснащену світлодіодним спалахом; - можливість підключення до комп'ютера через USB-кабель; - модуль GPS; - процесор на частоті 1300 МГц; - вбудовану флеш-пам'ять в обсязі, що становить 8 ГБ; - модулі ОЗУ 1 ГБ; - дисплей з діагоналлю 5 дюймів, здатний відображати 1678 млн. кольорів, типу IPS, має глибину кольору 294 PPI; - акумулятор ємністю 5 тис. маг. Таким чином, якщо розглядати смартфони «Філіпс» з потужним акумулятором — цей девайс можна віднести до таких. З урахуванням меншої продуктивності, з точки зору ресурсів процесора і пам'яті, фактична автономність роботи у нього буде навіть вище, ніж у преміальних моделей. В цілому, як можуть вважати користувачі та експерти, смартфон такий же технологічний і функціональний, як і преміальні моделі, але, знову ж таки, з поправкою на менш продуктивний процесор і менший обсяг оперативної пам'яті. Перш ніж завантажувати на нього вимоглива програму або гру, слід детально ознайомитися з бажаними характеристиками мобільного пристрою, що визначені виробником програмного забезпечення.

Телефони Philips в середньому сегменті: пристрій V526

Ще один девайс в середньому ціновому сегменті від Philips — пристрій V526.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
У нього є: - підтримка технологій зв'язку GSM, 3G, 4G; - ОС Android версії 51; - підтримка 2 SIM-карт; - камера з роздільною здатністю до 13 мегапікселів, оснащена світлодіодним спалахом; - підтримка комунікаційних інтерфейсів WiFi, Bluetooth, а також USB; - супутникові модулі GPS і ГЛОНАСС; - процесор, функціонує на частоті 1300 МГц; - вбудовані модулі флеш-пам'яті об'ємом 8 ГБ, ОЗУ 1 ГБ; - екран з діагоналлю 5 дюймів, показником дозволу 1280 на 720 точок, щільністю пікселів на дюйм в значенні 294 PPI; - акумулятор з ємністю 5 тис. маг. Таким чином, мова йде про ще одному смартфоні, має високопродуктивну батарею. Крім того, можна відзначити той факт, що у пристрої є підтримка практично всіх затребуваних комунікаційних стандартів. Цілком можливо, що для освоєння відповідних модулів, якими оснащений розглянутий смартфон «Філіпс», інструкція виробника знадобиться — дослідним методом вже буде не обійтися. Якщо ознайомитися з відгуками користувачів та експертів про апарат, можна зробити висновок про те, що він оцінюється як настільки ж високотехнологічний і продуктивний девайс, як і інші, що вивчені нами вище. Пристрій працює дуже стабільно, дозволяє вирішувати широкий спектр користувальницьких задач.

Телефони Philips в середньому сегменті: пристрій S396

Наступний популярний девайс від Philips, який правомірно можна віднести до середнього цінового діапазону — S396.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
У нього є: - підтримка технологій зв'язку GSM, 3G, 4G; - ОС Android в модифікації 5.1; - підтримка 2 SIM-карт; - базова камера з роздільною здатністю 8 мегапікселів, оснащена світлодіодним спалахом, фронтальна — з аналогічним дозволом; - підтримка комунікаційних стандартів WiFi, Bluetooth, USB; - супутниковий модуль GPS; - процесор MT6735P від MediaTek, що працює на частоті 1000 МГц; - модулі вбудованої флеш-пам'яті, 8 ГБ; - ОЗУ 1 ГБ; - графічний чіп Mali T720; - дисплей з діагоналлю 5 дюймів; - акумулятор ємністю 23 тис. маг. Таким чином, виходячи з основних характеристик девайс менш продуктивний, ніж розглянуті нами вище смартфони «Філіпс» - відгуки фахівців можуть підтверджувати це. Пристрій має меншу частоту процесора, менший ресурс акумулятора. Але якщо говорити про його універсальності, здатності вирішувати типові завдання — в цьому сенсі він мало поступається провідним моделям, навіть якщо говорити про преміальних смартфонах. Пристрій може характеризуватися експертами і користувачами як високопродуктивний, функціональний і надійний продукт.

Телефони Philips в середньому сегменті: пристрій I908

Ще один популярний девайс від Philips, який можна віднести до середнього сегмента — пристрій I908.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
Варто відзначити, що дане рішення, в принципі, правомірно віднести і до преміального сегменту — виходячи з тих характеристик, які у нього є. Так, у телефоні присутні: - підтримка стандартів зв'язку GSM, 3G; - ОС Android версії 4.4; - підтримка 2 SIM-карт; - задня камера з роздільною здатністю до 13 мегапікселів, фронтальна — 5 МП; - підтримка комунікаційних стандартів WiFi, Bluetooth, USB, а також NFC; - супутникові модулі GPS і ГЛОНАСС; - процесор MT6592 від MediaTek, що працює на частоті 1700 МГц, має 8 ядер; - модулі ПАМ'ЯТІ об'ємом 2 ГБ; - графічний модуль Mali 450 MP4; - вбудовані модулі флеш-пам'яті в 16 ГБ; - дисплей з діагоналлю 5 дюймів, роздільною здатністю 1080 на 1920 пікселів; - акумулятор ємністю 3 тис. маг. Фактично даного пристрою не вистачає для віднесення до преміального сегменту хіба що підтримки технології 4G, а також більш сучасної версії операційної системи. Їх, у свою чергу, мають преміальні смартфони «Філіпс». Моделі тих пристроїв, що розглянуті нами на початку статті, разом з тим принципово не перевершують рішення I908 з точки зору потужності процесора і ресурсів ОЗП. Тому якщо користувачу даного смартфона не особливо принципово наявність доступу до мобільного інтернету 4G, а версія Android для нього значення не має, він цілком може вважати себе володарем пристрої, рівнозначного по своїй продуктивності тим, що належать до преміального сегменту. На ньому, в цілому, можна вирішувати ті ж основні типи задач, що і на самих потужних пристроях від Philips.

Телефони Philips в середньому сегменті: пристрій W6610

Наступний популярний телефон від Philips середнього сегмента — девайс «Філіпс» W6610.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
У чому його основні особливості? Насамперед варто відзначити, що це не новий смартфон «Філіпс», він був випущений в 2014 році, але в цілому зберігає актуальність. Його досить складно знайти в каталогах офіційних дилерів, простіше — по оголошеннях або на спеціалізованих майданчиках для продажу техніки приватними особами або невеликими фірмами. Буває, що спеціалізація компанії — ремонт смартфонів «Філіпс», і в її запаси перебувають певним чином допрацьовані смартфони у відповідній модифікації, і ними цілком можна користуватися, як якщо б вони були куплені у офіційного постачальника. До того ж, девайс можна купити з хорошою знижкою. Даний пристрій має: - ОС Android версії 4.2; - підтримку комунікаційних стандартів GSM, 3G, WiFi, Bluetooth; - модуль GPS; - оперативну пам'ять обсягом 1 ГБ; - флеш-пам'ять 4 ГБ; - акумулятор ємністю 5300 маг; - дисплей з діагоналлю 5 дюймів, а також роздільною здатністю 960 на 540 пікселів, показником щільності в 220 PPI; - процесор типу MT6582 від MediaTek, що працює на частоті 13 ГГц і має 4 ядра; - графічний модуль Mali 400MP; - основну камеру з роздільною здатністю 8 МП, додаткову — в 12 МП; - підтримку підключення до комп'ютера через USB. Очевидно, що даний пристрій по ряду параметрів може претендувати і на преміальний сегмент — наприклад, в частині потужності акумулятора. Однак обсяг ОЗП, який є біля телефону «Філіпс» W6610 а також не самий продуктивний процесор, все ж припускають віднесення його до середнього сегменту. В якому він, незважаючи на те, що на ринку є більш сучасні моделі, цілком конкурентоспроможний — як можуть вважати користувачі та експерти. Пристрій функціонує досить стабільно, дозволяє вирішувати широкий спектр користувальницьких задач. Той факт, що на ньому встановлена не сама сучасна ОС, не зробить істотного впливу на продуктивність девайса. Сучасні мобільні додатки для Android у багатьох випадках розраховані і на більш ранні версії ОС. Вивчимо тепер те, що являють собою відносяться до нижнього цінового сегмента смартфони «Філіпс». Ціни на них — у кілька разів нижче, ніж, зокрема, ті, які встановлені для преміальних моделей. Наскільки велика різниця в продуктивності між смартфонами відповідних категорій?

Телефони Philips в нижньому ціновому сегменті: пристрій S307

Почнемо огляд нижнього цінового сегмента з пристрою S307.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
Даний девайс має: - підтримка 2 SIM-карт; - операційну систему Android; - процесор Spreadtrum SC 7731 що працює на частоті 13 ГГц, має 4 ядра; - типу TFT екран з діагоналлю 4 дюйми, а також роздільною здатністю 800 на 480 пікселів; - основну камеру з роздільною здатністю 2 МП; - фронтальну — 03 МП; - підтримку комунікаційних стандартів GSM, 3G, WiFi, Bluetooth; - модулі ПАМ'ЯТІ об'ємом 512 МБ; - вбудовану флеш-пам'ять з ресурсом в 4 ГБ; - супутникові модулі GPS; - акумулятор ємністю 1630 маг. Дійсно, зазначені характеристики виглядають скромніше, ніж ті, що розглянуті нами вище в контексті преміальних моделей девайсів, а також тих, що відносяться до середнього сегменту. Разом з тим дані смартфони «Філіпс» - відгуки користувачів і експертів можуть підтверджувати це - в цілому дозволяють вирішувати основні користувальницькі завдання, пов'язані з запуском затребуваних додатків, отриманням доступу до різних інтернет-ресурсів, запуском невимогливих ігор. Різниця в продуктивності між даним пристроєм і тими, які належать до більш високих сегментів, в цілому відображає співвідношення цін між ними. Користувачі можуть оцінювати пристрій як надійний, функціональний. З точки зору характеристик воно може розглядатися як цілком конкурентоспроможне у співвіднесенні з бюджетними моделями, які поставляються іншими брендами.

Телефони Philips в нижньому сегменті: пристрій S309

Ще один телефон від Philips, який правомірно віднести до нижнього цінового сегмента — пристрій S309.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
Він має: - підтримка 2 SIM-карт; - операційну систему Android; - процесор MT6572 від MediaTek, що працює на частоті 1 ГГц і має 2 ядра; - дисплей з діагоналлю 4 дюйми і роздільною здатністю 800 на 480 пікселів; - основну камеру з роздільною здатністю 5 МП, фронтальну — 03 МП; - підтримку комунікаційних стандартів GSM, 3G, WiFi, Bluetooth; - модуль GPS; - оперативну пам'ять об'ємом 1 ГБ; - флеш-пам'ять 4 ГБ; - акумулятор ємністю 1600 маг. В цілому за характеристиками девайс схожий на смартфон, розглянутий вище, але має більш потужну камеру. Девайс може оцінюватися власниками, як і попередня модель телефону, як цілком сучасне і конкурентоспроможне пристрій, здатний вирішувати основні завдання користувачів.

Телефони Philips в нижньому сегменті: пристрій S337

Ще один девайс від Philips нижнього сегмента — смартфон «Філіпс» S337.
Смартфони "Філіпс": відгуки, моделі, характеристики, огляд
У нього є: - ОС Android; - підтримка 2 SIM-карт; - процесор Spreadtrum SC7731 має 4 ядра, що функціонує на частоті 13 ГГц; - дисплей з діагоналлю 5 дюймів, а також показником дозволу 854 на 480 пікселів; - задня камера на 5 МП, фронтальна — 03 МП; - світлодіодна спалах; - підтримка комунікаційних стандартів GSM, 3G, WiFi, Bluetooth; - ОЗУ об'ємом в 1 ГБ; - флеш-пам'ять об'ємом 8 ГБ; - акумулятор ємністю 2000 маг. Цей девайс відрізняється від інших моделей нижнього цінового сегмента, насамперед, наявністю більш продуктивного акумулятора, а також екран з більшою діагоналлю. Даний пристрій також може оцінюватися користувачами як цілком конкурентоспроможне на тлі бюджетних моделей інших брендів. Компанія «Філіпс», як можуть вважати експерти, постачає на ринок смартфони, які традиційно поєднують в собі продуктивність і прийнятну ціну.

Резюме

Отже, ми вивчили основні цінові категорії смартфонів від Philips. У цілому різниця між ними з точки зору характеристик відображає співвідношення цін. Так чи інакше, але всі смартфони Philips дозволяють вирішувати основні завдання сучасного користувача: управління дзвінками, користування інтернетом, запуск популярних ігор (хоча вони, звичайно, можуть вимагати високої продуктивності — потрібно зіставляти системні вимоги, встановлені виробником, і характеристики телефону). Незважаючи на те що компанія «Філіпс» регулярно оновлює свій модельний ряд, на ринку здійснюється купівля-продаж телефонів, випущених брендом кілька років тому. По своїх можливостях вони цілком порівнянні з сучасними моделями. Велику увагу виробник розглянутих пристроїв приділяє ресурсу акумуляторів. Багато з пристроїв навіть середнього і нижнього цінового діапазону можуть мати відмінні показники по автономній роботі. Досить складно назвати однозначно кращий смартфон «Філіпс» з точки зору комплексної оцінки девайса з точки зору зіставлення його характеристик і ціни. Класифікація телефонів від Philips не завжди відображає їх оптимальну пристосованість до вирішення конкретних завдань користувача з урахуванням його переваг за фінансовими витратами на придбання смартфона. Але, так чи інакше, у розглянутих нами лінійках пристроїв від «Філіпс» сучасному користувачеві цілком по силам знайти пристрій, підходить і за ціною, і по продуктивності.