Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження

34 0 Новини високих технологій

Де тільки не встигла побувати знаменита детектив Ненсі Дрю. Їй доводилося розплутувати таємниці в салонах краси і на відомих кіностудіях, в гробницях стародавніх фараонів і особняках мільйонерів. На цей раз смілива дівчина вирішила вивчити поведінку ураганів. У цьому невеликому гайде вас чекає повне проходження «Ненсі Дрю. По сліду торнадо». Як і раніше, в грі є два рівні складності: старший і молодший детектив. Крім того, для тих, хто вперше відкриває для себе цей квест, передбачено навчання основам гри.

Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження

«Ненсі Дрю. По сліду торнадо», проходження: «Телевізор»

Відразу після приїзду вирушаємо до будівлі, де виявляємо, що двері замкнені. І для того щоб її відкрити, розбирати завал. У смітті знаходимо залізну коробку, всередині якої заховані гроші і записка. Читаємо послання і входимо в будівля. На периллах сходи знаходимо лист від Деббі з інструкціями. Тепер необхідно підійти до телевізора і спробувати включити його – тільки так можна продовжити гру «Ненсі Дрю. По сліду торнадо» (проходження). Пасхальне яйце, яке ми побачимо на екрані, стане підказкою для наступного завдання.

Підійдіть до журнального столика. Тут ви знайдете книги, а також заховану монету. Вирушайте в їдальню, підійдіть до чорного сейфу, що стояв біля сміттєвого відра. Прочитайте записку Деббі, після чого відкрийте верхню секцію. Тепер необхідно прикріпити відповідні ярлики папок. Про те, як це зробити, можна зрозуміти із записки-підказки.

Такі загадки

На кришці ящика лежать папки, беремо верхню з них і кладемо всередину до відповідного знаку. Подібним чином розбираємо всю стопку. Внизу лежить фантик від цукерки, викидаємо його в урну і знаходимо ще одну записку. Вирушаємо до сходів і спускаємося в підвал. Знаходимо ноутбук і підключаємо до нього мобільник. Далі вивчаємо фото і знаходимо внизу таємничі літери і цифри. Вони і стануть рішенням для наступного головоломки ігри «Ненсі Дрю. По сліду торнадо», проходження якої ми розбираємо. Закриваємо вікно з фотографіями і відповідаємо на запитання вікторини: 1С, 2С, 3D, 4B, 5A, 6C, 7A, 8D.

Сирени оповіщення

Після перегляду ролика відходимо від машини і розмовляємо зі Скоттом. Виходимо з кімнати, але співрозмовник зупинить детектива і почне розпитувати про ураган. Відповідаємо на питання і відходимо від столика. В коробці, яка стоїть у центрі приміщення, знаходимо газету, після чого йдемо до Деббі і розмовляємо з нею. Далі, йдемо в підвал і переходимо в дальню кімнату. Розглядаємо полиці і взаємодіємо з валізою. Говоримо з Фрості і повертаємося до ноутбука. Відкриваємо вікторину і переходимо до п'ятого питання (відповідь А).

Магазин

Розмовляємо з торговцем, розплачуємося монетою і вирушаємо до полиць. Відкриваємо холодильник і дістаємо пляшку з водою. На полиці праворуч лежить пакет з цукром, а поруч з ним стоїть банка з сіллю. Йдемо вперед і забираємо зубну пасту, яка лежить ліворуч. Трохи далі можна знайти зелений ліхтарик. Повертаємо праворуч, забираємо клейку стрічку і консервний ніж. Трохи далі лежить синій відбілювач, а поруч з ним - батончики. Йдемо до продавця, оплачуємо покупку і виходимо з магазину.

Ферма

Для того щоб продовжити проходження ігри «Ненсі Дрю. По сліду торнадо», заходимо в хлів і розмовляємо з Чейзом. Хлопець попросить допомогти з ремонтом панелі. Відкриваємо апарат і виставляємо прямокутники так, щоб сусідні числа не стояли поруч. Як це зробити, має бути зрозуміло з наступного далі малюнка.
Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження
Знову розмовляємо з Чейзом і задаємо йому питання. Повертаємо наліво і йдемо до комп'ютера. Поруч з ним на полиці лежить чорний дірявий шланг. Виходимо на вулицю і дзвонимо торговцю за номером 6465550162. Після бесіди набираємо братів Харді і розмовляємо з ними. Вирушаємо в підвал і йдемо до стелажу Фрокси. Дивимося в зелену сумку і вивчаємо знімок. Після цього необхідно скласти набір предметів в цю сумку, і піти до Деббі. З правого боку висить дошка з головоломкою. Як її вирішити, показано на малюнку нижче.
Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження
Виходимо з кімнати і вирушаємо до опудала. Поруч знаходиться панель – відкриваємо її і забираємо монету. Тепер нам необхідно виставити вентиля таким чином, щоб вони не були. Якщо граєте в режимі «Молодшого детектива», то вам не складе труднощів вирішити цю загадку, яку пропонує гри «Ненсі Дрю. По сліду торнадо» проходження. «Старший детектив» – складний режим, і якщо у вас виникають труднощі з цим ребусом, то скористайтеся підказкою з наступного фото.


Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження

Другий день

Спілкуємося з Деббі і дізнаємося про труднощі з ремонтом датчиків. Вирушаємо до місця з вентилями, розглядаємо норки і забираємо монетку, а також вирішуємо саму просту головоломку гри «Ненсі Дрю. По сліду торнадо». Проходження «Хмари» наступного квесту досить легке. Сідайте в автомобіль з Фрокси і запам'ятайте локації з хмарами в навігаторі. Потім вирушайте в одну з них і фотографуйте хмари, схожі на ті, що зображені в каталозі. Після того, як зробите все знімки, повертайтеся на ферму і спускайтеся в підвал. Ідіть до ноутбука і підключіть до нього телефон за допомогою правого шнура. Перенесіть 10 знімків на лептоп, після чого вирушайте до Фрокси і поговоріть з ним. Візьміть плеєр, ідіть з ним у хлів і віддайте апарат Чейзу. На цьому закінчується другий день нашого пригоди в грі «Ненсі Дрю. По сліду торнадо». Проходження продовжиться після того, як ви підете спати.

Третій день

Розмовляємо з Деббі, а потім зі Скоттом. Вирушаємо в сарай, де беремо шланг. Їдемо в магазин і розмовляємо з продавцем на всі теми. Вирушаємо в музей і вирішуємо головоломку з папками, тільки після цього можна продовжити гри «Ненсі Дрю. По сліду торнадо» проходження. Мишоловка буде нашою, якщо ми виставимо таку комбінацію, як показано далі.
Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження
Слухаємо розмова продавця з Брук, вирушаємо до Па за мишоловкою. Забираємо клітку і йдемо в кімнату з магазином, після чого купуємо три сирка. Якщо у вас не вистачає готівки, то їх можна виграти в музейному автоматі. Переходимо до лотка з солодощами і вирішуємо задачку з обгортками. Вирушаємо до торговця і міняємо трубку на білу. Після повернення на ферму йдіть до Скотту. Поговоривши з персонажем, розвертайтеся і знайдіть під столом валізу. Поставте клітку поряд з кукурудзою і візьміть сир з пакета, після чого вирішите головоломку з мишею. Візьміть пастку і вирушайте в Спрингхаус, знайти який можна за допомогою GPS. Поставте пастку біля дверей будинку, випустіть гризунів і повертайтеся на ферму.

Ураган

Поговоріть з Деббі, яка розповість про торнадо. Разом з Фрокси вирушайте до місця подій. На місці ваш комп'ютер вийде з ладу, щоб полагодити його, необхідно розв'язати нову головоломку, яку запропонує вам гри «Ненсі Дрю. По сліду торнадо» проходження. Молодший детектив може розгадати загадку таким чином, як показано на зображенні нижче.
Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження
Повертаємося до Скотту і відповідаємо на його питання. Переходимо до хліва і розмовляємо з Чейзом, а також віддаємо йому шланг. Беремо пилосос і вирушаємо до загадки з вентилями. Поруч з цим місцем знаходимо норки і лугових собачок. Збираємо тварин пилососом – повинно вийти 16 штук. Проходимо повз сараю і авто, після чого випускаємо звіряток біля нірок. На цьому закінчується третій день пригод в грі «Ненсі Дрю. По сліду торнадо». Проходження продовжиться після того, як ви підете на другий поверх, щоб поспати.

Четвертий день

Говоримо з Деббі, після чого йдемо до Чейзу і пропонуємо свою допомогу, а для цього потрібно вирішити нескладну головоломку з мишками. Після цього шукаємо Скотта і під час бесіди з цим персонажем чуємо крик Фрокси. Вирушаємо в підвал і вступаємо в бій з гризунами. Для цього поставте пастку поряд з кукурудзою і отловите всіх звірків. Після подорожі в Спрингхаус і назад підійдіть до столу перед телевізором та ввімкніть камеру. Вирушайте в підвал і поговоріть з Фрокси, а після нього з Деббі. Залишається лише знову поставити пастку біля урни і відловити останніх мишок. Знову їдемо в Спрингхаус і випускаємо тварин.

Антени

Після повернення детектив побачить, що всі антени зламані. Їх треба полагодити. Збираємо деталі, а після того, як дві вежі будуть відновлені, забираємо ключ під правою і вирушаємо на ферму. Розповідаємо про наші пригоди, після чого лягаємо спати.

П'ятий день

Розмовляємо з Деббі і йдемо в кімнату до Скотту. Помітивши димлячу розетку, чекаємо, поки персонажі вийдуть з кімнати, після чого взаємодіємо з пристроєм. Слухаємо розмову і йдемо до столу. Забираємо гарнітуру і подслушиваем бесіду Брукс і Скотта. Відкриваємо скриньку і забираємо з нього лист. Щоб продовжити пригода в грі «Ненсі Дрю. По сліду торнадо», проходження якої знаходиться перед вами вирушаємо в сарай. Взаємодіємо з автомобілем і вирушаємо в магазин. Всередині розмовляємо з продавцем, а після розмови йдемо в музей. Роздивляємося тумбочку, за якою можна знайти кукурудзу. Ставимо пастку, кладемо в неї сирок і ловимо мишенят. Повернувшись в магазин, говоримо з Па, після чого вирушаємо до Спрингхаусу. На місці випускаємо звіряток і забираємо прутик біля калюжі з маслом. В магазині говоримо Па про свою знахідку, після чого переходимо в музей і створюємо новий експонат на порожній полиці. Забираємо нагороду і повертаємося на ферму. Розмовляємо з усіма персонажами по черзі, а потім йдемо до телевізора і включаємо його. Після цього необхідно підібрати правильні кольору. На цьому закінчиться п'ятий день.

Шостий день

За традицією говорите з Деббі, після чого вирушайте в погоню за ураганом. Відкрийте панель пристрою і вирішите головоломку. Для цього необхідно подумки пронумерувати ряди з тумблерами і натиснути на них таким чином:
 • 2-4-11 (зелена кнопка),
 • 1-5-9 (зелена кнопка),
 • 3-7-10 (зелена кнопка),
 • 3-8-10 (зелена кнопка).
 • Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження
  Після цього вам необхідно вирішити таку головоломку гри «Ненсі Дрю. По сліду торнадо». Проходження за «Молодшого детектива» показано вище. За «Старшого детектива» - нижче.
  Гра "Ненсі Дрю. По сліду торнадо": проходження
  Після того, як розгадаєте загадки, вирушайте на ферму. Зайдіть в кімнату Скотта і знайдіть аркуш паперу, що стирчить зі столу. Відкрийте скриньку і прочитайте послання з координатами. Вирушайте до ноутбука у підвал, і знайдіть лист з позначками про погоду. Ідіть до Фрокси і розкрийте папку, що лежала біля нього. Після цього запишіть утворені дати. Повертайтеся в кабінет Скотта і придивіться до календаря на стіні. Над кожною датою написано число або цифра, і вам необхідно переписати всі коди починаючи з березня. В результаті повинні вийти такі комбінації:
 • WM9A.
 • GV2C.
 • SH4A.
 • Повертаємося в підвал і знаходимо в ноутбуці три фотографії з зображенням млини. Поговоріть з Деббі і відправте команду до театру «Грейндж». Далі їдьте до млина і поспілкуйтеся з злочинцем.

  Відкриваємо бункер

  Прокинувшись після удару, зателефонуйте Деббі, після чого вирушайте до театру. Всередині йдіть до дверей підвалу і відкрийте їх за допомогою ключів – ви виявите вхід в притулок. Щоб відкрити його, вам доведеться виконати завдання на час. Для цього відкрийте скриньку, розташований праворуч від дверей. Вам потрібен четвертий лівий ключ з верхнього ряду, після чого вхід в бункер буде відкрито. Коли буря вщухне, сідайте в автомобіль і їдьте до Весняного будинку. Навігатор зламаний, так що слідкуйте за стрілкою на екрані. Будьте уважні, на шляху у вас постане торнадо, який потрібно об'їхати стороною. Діставшись до пункту призначення, ви виявите злочинця. Для того щоб від нього втекти, необхідно виконати завдання на швидкість: швидко клікайте по дверях, відривайте дошки ломом, який виявиться у вас в руках. На цьому проходження гри буде завершено, вам залишиться лише переглянути фінальний ролик.