Комп'ютерні колонки SVEN MS-3000: характеристики і відгуки

35 0 Новини високих технологій

Ще зовсім недавно головним джерелом відтворення треків був магнітофон, тюнер, програвач дисків, спеціальна акустична система старого типу. Як правило, вони являли собою банальні музичні центри від абсолютно різних компаній. З часом ця техніка поступово втрачала популярність, а згодом повністю зникла з продажу. Той, хто віддає перевагу якісне звучання, вже давно став звертати увагу на спеціальні системи і аудіоцентру. Магнітофони з касетними пристосуваннями забулися, а сучасні музичні пристрої отримали небувале поширення і зайняли їх місце в житті споживачів. Колонки SVEN MS-3000 являють собою активну установку типу 2.1. Що це означає? Є 2 каналу типу стерео і сабвуфер. Підсилювачем можна управляти дистанційно за допомогою пульта, розташувався він далеко від панелі з усіма наявними кнопками і важелями. Система отримала спеціальні функції, які полегшують експлуатацію пристрою. Мова йде про медіаплеєр, годинах, радиотюнере.

Виробник розпочав свою діяльність в 1991 році. Зараз компанія відкрила більше 50 філій у різних країнах світу. Структура компанії має мультинаціональний тип. Розробники максимально зосереджені на виробництві функціональної техніки відмінної якості. Серед них домінуюче місце посіли акустичні прилади, а також засоби комп'ютерної периферії. Мова йде про клавіатури, навушники і гарнітурах. Компанія здійснює складання на двох основних заводах, які розташовані в Китаї і на Тайвані. За рахунок цього виробник може собі дозволити не сильно завищувати ціну. Серед плюсів слід відзначити, що в Російській Федерації відкрито більше 200 сервісних центрів, які завжди нададуть допомогу, якщо техніка вийшла з ладу.

Комп'ютерні колонки SVEN MS-3000: характеристики і відгуки

Характеристики SVEN MS-3000

Навушники мають систему типу 2.1. Вихідна потужність дорівнює 40 Вт. Доступний частотний діапазон становив від 35 до 150 тис. ГГц. Корпус зроблений з дерева. Є магнітне екранування. В комплект входить пульт для керування на відстані. Загальна вага становить 7.5 кг. Домінуючий колір SVEN MS-3000 – вишневий. Є можливість відтворювати медіафайли з карти пам'яті або за допомогою USB-шнура. Вбудовані годинник. Встановлений дисплей. При бажанні завжди дозволяється підключити навушники, роз'єм стандартний – 3.5 мм. Сателіти можна кріпити до стіни.

Пакувальна коробка

Колонки 2.1 SVEN MS-3000 поставляються в досить міцної і міцної коробці з картону. Вона отримала фірмове оформлення. Виконана в біло-синьому відтінку. На її бічних гранях є зображення пристрою, який знаходиться в самій коробці. Важить вона, на жаль, значно більше, ніж самі колонки. Її маса досягає 9 кг. Всі особливості, які зазначені на коробці, надруковані як російською мовою, так і англійською. На одному з торців можна помітити перелік технічних характеристик і список комплектації. На іншому є фотографії особливостей колонки SVEN MS-3000 серійний номер пристрою і вказано імпортер. Під кришкою розташовані спеціальні піддони, які забезпечують безпеку приладу і надійно фіксують його. Колонки та підсилювач загорнуті в особливо міцну плівку, яка захищає їх від невеликих подряпин.
Комп'ютерні колонки SVEN MS-3000: характеристики і відгуки

Комплектація

Що знаходиться в комплектації, можна дізнатися, навіть не відкриваючи коробку. Повний перелік наявних девайсів легко прочитати на транспортному упакуванні. В комплект йде один сабвуфер, блок підсилювача, кабель до стандартного порту «міні-джек», шнур живлення, дріт для антени, пульт управління. Звичайно ж, надається гарантія і керівництво користувача. Крім цього, є два підсилювача і три акустичних шнура.

Складові частини та їх характеристика

Кабель для роз'єму 3.2 мм невеликий – довжина не перевищує 2 метрів. Споживачі відзначають, що хочеться кращого розміру. Пульт для управління зроблений з чорного пластика, в руках він не ковзає і зручно лежить. Аудіо пристрій складається з двох колонок, сабвуфер, блоку підсилювача. Корпус досить якісний, на ньому немає ні подряпин, ні патьоків, ні інших деформацій. Сабвуфер має форму куба. Під час роботи він не «смикається», не створює вібрацій і не деренчить. Це є безсумнівним плюсом. Дифузор отримав діаметр 165 мм, Цього буде цілком достатньо для чудового відтворення нижніх частот. Клеми, які використовуються для підключення сабвуфера, мають кольорове маркування, тому розібратися з їх призначенням досить легко.
Комп'ютерні колонки SVEN MS-3000: характеристики і відгуки

Підключення

Підключати колонки комп'ютерні 2.1 SVEN MS-3000 досить просто, проблеми не виникають, збоїв також немає. При цьому багато споживачі пишуть, що зробити це настільки легко, що навіть не знадобиться читати інструкцію з експлуатації. Вона більше підійде, якщо з'являються питання за типом, як налаштувати тюнер.


Відразу після того, як колонки включаються, на індикаторі відображаються годинник. Блимає двокрапка кожну секунду.
Комп'ютерні колонки SVEN MS-3000: характеристики і відгуки

Тестування

Включення і вимикання системи швидке, воно здійснюється за кілька секунд. Налаштувати тюнер буде досить легко, якщо виникнуть проблеми краще звернутися до інструкції, яка йде в комплекті. Він відтворює музику якісно, але лише в тому випадку, якщо сама станція з хорошим звуком. Всі музичні файли включаються за частку секунди, шум з'являється рідко і, як правило, він присутній на самій аудиодорожке. Акустика приймає накопичувачі системи FAT, інші вона не бачить, видаючи помилку. З недоліків при тестуванні було помічено, що якщо під час відтворення зачепити ручку регулювання гучності, вона викличе коротку зупинку звучання. Швидше за все, це відбувається із-за статичного заряду людини.
Ще одна особливість приладу полягає в тому, що якщо встановити звуковий рівень мінімальної позначки, все одно він буде надходити, але досить тихо. Він зникає повністю тільки при активації режиму «Mute». І навіть при цьому, якщо піднести пристрій до вуха, музика все одно буде чути.
Комп'ютерні колонки SVEN MS-3000: характеристики і відгуки

Звук

При використанні якісного джерела звуку ніяких зайвих шумів і потріскувань споживачі не помічають. Відтворення м'яке і природне, нижні частоти чути максимально добре. Верхні ж досить чисті і прозорі, є трохи занижене якість звучання, проте за рахунок спеціального регулятора їх можна відкоригувати. Він допоможе впоратися і з середніми частотами. Система SVEN MS-3000 характеристики якої представлені в початку статті, відмінно функціонує з музикою будь-яких жанрів. Однак з них найкраще проявили себе джаз, поп, блюз та інструментальна. Акустика звучить відмінно навіть на максимальній гучності. Єдине, дисбаланс все ж деякий присутня, проте загальне враження не псується. Ретро пісні також відтворюються відмінно і навіть трохи нагадують звучання приймача. Можливо, в деяких мелодіях буде здаватися, що не вистачає витонченості або детальності, однак у цілому система більш ніж вдала.
Комп'ютерні колонки SVEN MS-3000: характеристики і відгуки

Переваги і недоліки

Які ж переваги мають дані колонки SVEN MS-3000 (тількі дадуть розібратися з цим), і чим вони змогли вразити споживачів? Пристрій відмінно передає нижні частоти, і якість всіх інших явно перевершує очікування. Є кілька входів, які забезпечують підключення до джерел звуку. Збірка і використовувані матеріали хороші, тому якість виготовлення на відмінному рівні. Є пульт управління. Виробник подбав і про наявність тюнера, а також вбудованого програвача. Останній дозволяє відтворювати медіафайли з зовнішніх носіїв. Споживачам сподобалося рішення про використання годин, які отримали автономне живлення. Батарея літієва. За рахунок установки підсилювача в окремому корпусі від основної мікросхеми відводиться більшість надходить тепла. Як і будь-яка інша техніка, колонки SVEN MS-3000 огляд яких докладно описує можливості, мають свої недоліки. Споживачі відзначили основний: при торканні ручки регулювання гучності, якщо музика відтворюється з зовнішнього носія, звук може на кілька секунд зупинитися.
Комп'ютерні колонки SVEN MS-3000: характеристики і відгуки

Підсумок

Пристрій SVEN MS-3000 показує себе при роботі завжди на «відмінно». Лише пара жанрів відтворюється з невеликими недоліками. Однак вони не ріжуть слух і відчуття від прослуховування мелодій не псують. В цілому, цілком можна сказати, що аудіосистема зможе потягнути будь-який вид музики. Тому задовольнить вона як меломана, так і завзятого професіонала. Найбільшою перевагою колонок можна назвати відтворення нижніх частот, високі трохи не дотягують до ідеального рівня. Багато споживачі радіють, що виробник вмонтував годинник, тюнер, медіаплеєр і додав можливість керувати пультом.