ГАЗ-22171 "Соболь": фото та характеристика

69 0 Новини високих технологій

У статті піде мова про досить відомий автомобіль на території СНД – ГАЗ-22171 або, як його ще називають, «соболь». Ми розповімо про історію його створення та виробництві, висвітлимо цікаві факти, пов'язані з ним, і продемонструємо на фото його зовнішній вигляд. Також ми не забудемо про характеристики автомобіля, що, сподіваємося, буде корисним кожному автолюбителю.

Історія автомобіля

Вітчизняний ряд малотоннажних мікроавтобусів, фургонів, вантажних автомобілів, вироблених автомобільним заводом ГАЗ, бере початок своєї історії де-то в кінці дев'яностих. Один з них - ГАЗ-22171 фото якого ви можете бачити в нашій статті. Він має певні відмінності від популярних у ті часи машин сімейства «газель»:
 • укорочену колісну базу;
 • односхилі задні колеса;
 • незалежну передню пружинну підвіску.
 • "Соболь" - а саме так іменується автомобіль в народі - володіє більш низькою вантажопідйомністю (близько дев'ятисот кілограмів) у порівнянні з "газелями", зате володіє меншими розмірами, які дають йому переваги при експлуатації в міських умовах. З початку двотисячних випускалася версія «Соболь Баргузин», або ГАЗ-2217 зі зменшеною висотою даху і заміненими задніми дверима, на зміну яким прийшла одна підйомні двері. Автозавод представляв дану машину як мінівена, але популярною вона від цього не стала.

  У цій серії є і моделі, оснащені жорстким переднім мостом і карданними шарнірами. У них трансмісія виконувалася з повним приводом і роздавальної коробкою, яку призводила багаторядна ланцюг Морзе. З 2003 року автомобілі «Соболь» були модернізовані за рахунок світлотехніки, заміни приладової панелі, решітки радіатора, фар і т. д.

  Різновиди автомобілів сімейства "Соболь"

  ГАЗ-22171 "Соболь": фото та характеристика

  Машини сімейства «Соболь» містять наступні моделі:
 • вантажівка ГАЗ-231;
 • вантажівка з повним приводом ГАЗ-23107;
 • суцільнометалевий фургон ГАЗ-2752;
 • суцільнометалевий фургон з повним приводом ГАЗ-27527;
 • «Соболь Баргузин» ГАЗ-2217;
 • «Соболь Баргузин» з повним приводом ГАЗ-22177;
 • ГАЗ-22171 «Соболь» ;
 • «Соболь» з повним приводом ГАЗ-221717.
 • З 2006 року «Соболь» випускався разом з ГАЗ-3302. Це допомогло підвищити випуск даного малотоннажного авто. До цього моменту він здійснювався дрібними партіями, які не відповідали існуючому попиту на дану машину. Особливою популярністю автомобілі «соболь» користувалися в центрах великих міст, де найчастіше проїзд вантажівок, вантажопідйомність яких перевищує однієї тонни, заборонений, а «соболь» і проектувався з урахуванням наявності даних обмежень. «Соболь» був знятий з виробництва на початку 2010 року. Замість нього розпочато випуск нової моделі - «Соболь-Бізнес» з удосконаленими агрегатами і вузлами. Хоча дрібні партії автомобілів зразка 2003 року теж продовжують збирати на автозаводі. Маркетингові відділи представляють дану машину як міні-автобус для туристичних турів, в якості шкільного автобуса, сімейної машини або засоби для здійснення ділових поїздок.

  Експлуатація автомобіля "Соболь"

  ГАЗ-22171 "Соболь": фото та характеристика
  Машина ГАЗ-22171 існує в двох версіях:
 • шестимісний купе;
 • десятимісний салон з високим дахом.
 • Ззаду в ньому розташовується просторе місце, яке можна використовувати для транспортування багажу. Сидіння оснащені підголівниками і відкидними підлокітниками, що робить мінівен більш комфортабельним. Крім того, в салоні ГАЗ-22171 присутній столик і нічне освітлення. Є тут і системи опалення та вентиляції. Додатково машина оснащена також люком для вентиляції в жарку погоду, а всі бічні стекла можуть бути зрушені. У салоні машини ГАЗ-22171 можна виявити оббивку з новітніх практичних матеріалів, що дозволяє у машини збільшити шумопоглинання. Передня незалежна підвіска автомобіля і установка спеціальних шин дозволяють добитися легкості в управлінні, а салон оснащений двома виходами: бічний зсувними дверима і задній розпашній. Варто відзначити, що в період експлуатації автомобіля ремонт є рідкісною подією, завдяки якісній збірці з використанням сучасного обладнання, технологій та комплектуючих.

  Характеристики машини ГАЗ-22171

  ГАЗ-22171 "Соболь": фото та характеристика
  Технічні характеристики машини ГАЗ-22171 найкраще продемонструє таблиця. Характеристики ГАЗ-22171

  Габаритні розміри  484х207х220 метра  Залежно від модифікації споряджена маса  від 213 до 218 тонни  Вантажопідйомність  08 тонни

  Автомобілі ГАЗ-22171 «Соболь» комплектуються бензиновими дизельними ДВЗ, машини оснащені п'ятиступінчастою механічною коробкою перемикання передач.

  Зовнішній і внутрішній вигляд машини

  На фотографії, яка розташована в статті, можна побачити описуване авто зсередини салону.
  ГАЗ-22171 "Соболь": фото та характеристика
  На інших фото ви можете побачити цю машину і зовні. Як і заявлялося автовиробником, вона дійсно є універсальною. Для одних людей це комерційний автомобіль, незамінний помічник в роботі: надійний, маневрений, пристосований до міських умов; для інших – сімейний мінівен для подорожей і відпочинку всією сім'єю. Підводячи підсумок, можна сказати, що дана машина є конкурентоспроможним суперником для машин вітчизняного та закордонного автопрому з даного класу машин.