Короткий огляд навушників Shure SE215

37 0 Новини високих технологій

Компанія Shure не відноситься до числа популярних брендів, тому багато хто з нас про неї ніколи навіть не чули. Тим не менш в колах справжніх меломанів і експертів цей виробник користується великою популярністю, незважаючи на досить високу вартість його товарів навіть порівняно з розкрученими аналогами. Свої продукти фірма випускає досить обмеженими тиражами і оновлює їх не так часто. Навушники Shure SE215 огляд яких представлений далі, стали дебютної моделлю в лінійці з відокремлюваними проводами від цієї компанії.

Короткий огляд навушників Shure SE215

Загальний опис

Якість збірки навушників знаходиться на високому рівні. Головною особливістю конструкції вважаються кабелі що від'єднуються. Вони передбачені для того, щоб зіпсований провід при необхідності можна було замінити. Як показує практика, це відбувається вкрай рідко, адже якість кабелів тут, як і в інших представників лінійки, є дуже високим. Не варто при цьому забувати і про міцному місці кріплення.

Навушники Shure SE215 мають вигнуту форму і виглядають дуже органічно. При цьому завушина вбудована в п'ятисантиметровий ділянку дроти. Модель доступна в блискучому чорному і прозорому пластиковому класичному виконанні. Основою механізму від'єднання кабелів є золоті конектори. З кожної сторони роз'єму передбачені кольорові точки, завдяки яким навіть новачкові буде складно переплутати дроти. Зокрема, для правої сторони призначений червоний колір, а для лівої – синій. Кабель посилений кевларом і заплутується не так часто, як у звичайних навушників. В моделі використовуються поодинокі динамічні випромінювачі.
Короткий огляд навушників Shure SE215

Носіння

У зв'язку з нестандартною формою на перший погляд може здатися, що найскладнішим є носіння навушників Shure SE215. Відгуки цінителів марки свідчать про те, що насправді все дуже просто. Досить протягнути дріт за вухами і ніби вставити навушники догори ногами. Як показує практика, навіть новачки звикають до цього дуже швидко. Важить пристрій всього лише кілька грамів, тому воно практично не відчувається. Якби не ідеальна звукоізоляція і відсутність сторонніх шумів, можна було б взагалі забути про його наявність у вухах. Слід зазначити, що комфортність носіння моделі більшість користувачів називає одним з найважливіших її переваг.

Якість звуку

Кажучи про якість звуку, перш за все слід зазначити, що під час прослуховування мелодій за допомогою Shure SE215 можна розрізнити велика кількість аудиодеталей, навіть не будучи експертом в сфері музики. Модель розрахована на любителів басів. Тут застосовані динамічні гучномовці з технологією MicroDriver. У зв'язку з цим не дивно, що навіть на середніх і низьких частотах баси звучать чітко і прозоро. Судячи з численних відгуків, справжнє захоплення у більшості власників пристрою викликає те, як тут зберігається ключова звукова сигнатура. При програванні треків музика як ніби розподіляється по широкій звуковий поверхні, а не просто обмежується у вухах слухача через вузенький отвір навушників.
Короткий огляд навушників Shure SE215
На високому рівні знаходиться шумоізоляція. Незважаючи на те що навушники проникають у вушний канал не дуже глибоко, більшість сторонніх звуків не будуть чути, що робить модель відмінним рішенням для поїздок у міському транспорті або для подорожей в галасливих компаніях.
Проте тут все-таки є один недолік. Справа в тому, що часом у верхньому діапазоні може губитися розбірливість. Насамперед це стосується складних композицій. Не дуже дружелюбно модель Shure SE215 реагує і на еквалайзери. У цьому випадку високі частоти можуть стати надто дзвінкими. У зв'язку з цим немає сенсу користуватися програмним поліпшенням якості звуку.

Комплектація і вартість

Модель продається в якісній красивій коробці, тому вона вважається дуже вдалим подарунком для справжнього меломана на який-небудь свято. Всередині, крім самих навушників, знаходиться сумочка, а також шість пар змінних накладок, виконаних з гуми і силіконового матеріалу. У зв'язку з цим користувач без праці може підібрати ідеальний варіант для будь-якого вуха. Вартість Shure SE215 на російському ринку складає близько 100 євро.
Короткий огляд навушників Shure SE215

Висновки

Як показує практика, модель можна назвати оптимальним рішенням для людей, які віддають перевагу слухати музику в стилі поп, реп, легкий джаз або електроніку, і люблять велику кількість баса. Навушники відрізняються хорошими експлуатаційними якостями, а також є дуже надійним і довговічним пристроєм. Завдяки наявності продуманого закріплення модель Shure SE215 можна назвати непоганим варіантом для занять спортом або яких-небудь інших рухомих дій. Відмінне звучання, кабелі що від'єднуються і якість виконання вважаються головними її перевагами. Вартість моделі на перший погляд може здатися досить високою. З іншого боку, відгуки більшості користувачів свідчать про те, що навушники коштують цих грошей.