Як перевірити тарифний план на МТС самостійно?

111 0 Новини високих технологій

Принципи придбання і використання сім-карт у різних мобільних операторів практично не відрізняються один від одного. Так і в компанії МТС: при бажанні скористатися послугами зв'язку слід здійснити придбання найбільш відповідного тарифного плану. Більшість клієнтів, задоволених умовами за договором, навіть не замислюються про можливість їх зміни. Однак іноді виникає необхідність і виникає питання, як перевірити тарифний план на МТС. Будучи одним з найбільших операторів мобільного зв'язку в нашій країні, компанія «Мобільні телекомунікаційні системи» пропонує своїм користувачам масу варіантів для уточнення необхідної інформації по їх рахунку, активації додаткових пакетів, зміні набору наявних послуг і т. д. Дана стаття допоможе відповісти на питання про те, як перевірити тарифний план на МТС.


Як перевірити тарифний план на МТС самостійно?

Варіанти для перегляду інформації про номер

 • Через мобільний телефон: шляхом введення деякої комбінації цифр і символів.
 • Через спеціаліста технічної підтримки користувачів.
 • Через інтернет (за допомогою офіційного сайту мобільного оператора або програми, яка може бути встановлена на телефон або планшет).
 • Розглянемо детальніше, яким чином можна отримати цікаву інформацію про рахунок кожним з вищенаведених способів.
  Як перевірити тарифний план на МТС самостійно?

  Якою командою перевірити тарифний план МТС через мобільний телефон

  Даний спосіб отримання інформації є найбільш зручним, так як не вимагає додаткових умов (наявності інтернет-з'єднання, можливість зробити дзвінок і т. д). За допомогою введення USSD-запитів можна не тільки уточнити інформацію про тарифному плані, але і зробити його зміну, відключити або підключити будь-які опції. Аналогічні можливості присутні і в інших мобільних операторів. Щоб дізнатися свій тарифний план МТС, слід ввести команду *111*59#. Інформація буде виведено на екрані мобільного пристрою.


  Який перевірити тарифний план на МТС через службу підтримки користувачів

  Ще одним способом для перевірки інформації за номером, не передбачають наявності з'єднання з інтернетом, є дзвінок в клієнтський відділ компанії. Примітно, що він абсолютно безкоштовний для абонентів мережі. Звернувшись в службу консультацій, можна скористатися функціями автоматичного інформатора і дізнатися всі необхідні дані, але і поспілкуватися з диспетчером, який допоможе підібрати новий тарифний план з більш прийнятними умовами, при необхідності. Для з'єднання необхідно набрати комбінацію 0890 і натиснути кнопку виклику. Суттєвим недоліком такого методу інформування є великий час очікування, так як часом чергу може становити більше 10 хвилин.

  Як перевірити тарифний план на МТС самостійно?

  Використання інтернету для перевірки тарифного плану

  Для просунутих користувачів інтернету доступний цілий арсенал інструментів для управління власним рахунком. Щоб скористатися ним, необхідно відвідати офіційний сайт мобільного оператора, зареєструватися на ньому, слідуючи підказкам системи. Такий варіант зручний для перегляду даних з комп'ютера або ноутбука. Для доступу до інструментарію по управлінню рахунком слід використовувати вільний мобільний додаток, яке можна завантажити через магазин для відповідних пристроїв. Доступ до персонального кабінету, як і у випадку з веб-сайтом здійснюється за номером телефону. Однак після первинного введення даних є можливість їх збереження, а це означає, що не доведеться щоразу авторизовуватись, відкриваючи додаток на мобільному пристрої.
  Як перевірити тарифний план на МТС самостійно?

  Інші способи

  Якщо вищеописані способи отримання інформації не зовсім зручні для користувача, наприклад, у нього немає можливості скористатися інтернетом, вставити сім-карту в пристрій або вона відсутня, то як перевірити тарифний план МТС (Росія) в цьому випадку? Обійтися без відвідування офісу не вдасться, потрібно звернутися у відділення компанії, захопити документ, що засвідчує особу, і сімку, при її наявності. Для абонентів сусідньої держави, озадачившимся питанням про те, як перевірити тарифний план на МТС Білорусь, доступні варіанти перевірки через інтернет, запит *111*12#, через служби підтримки клієнтів за тим же номером, який використовується для клієнтів на території Росії (0890).