Canon Powershot SX170 IS: відгуки, фото та огляд характеристик моделі

64 0 Новини високих технологій

Фотоапарат Canon PowerShot SX170 IS трохи незвичайний в плані дизайну. Він недостатньо тонкий, щоб зручно лежати в кишені, а його 16-кратний зум-об'єктив довше, ніж у інших. За якістю фотографій камера не може зрівнятися з апаратами аналогічних розмірів, її 16-Мп CCD-сенсор робить гучні знімки, особливо страждають при високій чутливості. За відгуками користувачів, фотоапарат недостатньо швидкий, у нього немає Wi-Fi, який вже став обов'язковою функцією. За 180 доларів можна купити камери і краще, якщо покупець готовий пожертвувати деякими діапазоном фокусних відстаней – наприклад, компактний PowerShot Elph 330 HS. Якщо довгий зум необхідний, то краще придбати той же Canon – 20x SX280 HS за 280 $.


Дизайн

SX170 має розміри 71 х 108 х 439 мм і важить 251 р. Це трохи більше, ніж потрібно, щоб камеру можна було покласти в кишеню штанів, але все ще досить, щоб вона помістилася в кишені куртки. 196-грамовий Samsung WB250F тонше 61 x 107 x 23 мм, а його 24-432 мм 18x об'єктив охоплює більш широкий кут. У SX170 діапазон не так широкий (28-448 мм), але різниця при збільшенні мізерно мала.
Canon Powershot SX170 IS: відгуки, фото та огляд характеристик моделі

Органи управління

Камера залишає достатньо можливостей для ручного управління. На верхній панелі розташований диск вибору режимів, кнопка спуску затвора, перемикач зума і вимикач живлення. На задній розташована плоска навігаційна панель з чотирма клавішами, з допомогою яких можна встановити ISO, налаштовують спалах, автоспуск і режим фокусування. Вона оточена чотирма великими кнопками – компенсації експозиції, відтворення і виклику меню. Також є особлива кнопка запису, розташована у верхньому правому куті.


Canon Powershot SX170 IS: відгуки, фото та огляд характеристик моделі

Меню

Додаткові параметри зйомки можна регулювати з допомогою меню, знайомого кожному, хто користувався останніми камерами PowerShot. Воно викликається натисканням кнопки Func Set в центрі задньої панелі. Розташоване з лівого боку РК-дисплею меню забезпечує швидкий доступ до налаштувань параметрів, балансу кольору, балансу білого, компенсації експозиції, режиму руху, аспекту зображення, параметрів якості та дозволу відео.

Екран

Тридюймовий дисплей Canon PowerShot SX170 IS відгуки користувачів називають великим, але недостатньо чітким. Його роздільна здатність 230 тис. точок помітно відстає від 461 тис. точок наступної моделі лінійки з довгим зумом SX510 HS. Це, а також висока шумність фотографій не роблять камері честі. Зображення, що передається на задній екран, зернисте, і йому не вистачає деталей.
Canon Powershot SX170 IS: відгуки, фото та огляд характеристик моделі

Wi-Fi

Раніше відсутність Wi-Fi не було проблемою. Але сьогодні це обов'язковий атрибут кожного фотоапарата. У виробника є інші довгофокусні камери з вбудованим Wi-Fi, у тому числі SX280 HS і SX510 HS, і весь модельний ряд Samsung дозволяє копіювати зображення на телефон через Wi-Fi.

Продуктивність

Фотоапарат Canon Powershot SX170 IS відгуки користувачів називають відносно повільним. Для того, щоб включитися і бути готовим зробити знімок, йому знадобиться 2 с, а в режимі безперервної зйомки швидкість фотографування камери дорівнює 21 сек. на кадр, а затримка затвора дорівнює 02 с. при ширококутної зйомки і 2 с. при повному зумі. Canon SX510 трохи швидше – включається за 16 с., фотографує зі швидкістю 1 к./с. і фокусується за 01 с в ширококутному і 17 с в режимі "телефото".
Canon Powershot SX170 IS: відгуки, фото та огляд характеристик моделі

Якість знімків

Чіткість оптики Canon PowerShot SX170 IS Black користувачів не розчарувала. Об'єктив захоплює 2349 ліній у висоту. Правда, якість знімків неідеально. При збільшенні помітні кольорові обрамлення по краях кадру. Не кожна камера з довгим зумом здатна перевершити таку чіткість. Наприклад, користувачі Panasonic Lumix DMC-ZS30 задовольняються 1661 лінією. З шумом у цієї камери справи йдуть набагато гірше. Навіть на мінімальній чутливості ISO 100 його рівень досягає 16%. Із зростанням ISO шум також наростає, досягаючи 22% при ISO 400 і 29% при максимальному значенні ISO 1600. Деталізацію зображень до ISO 400 у Canon PowerShot SX170 IS відгуки власників називають хорошою, але при ISO 800 елементи знімка починають розмиватися і практично відсутні при ISO 1600.

Відео

Камера Canon PowerShot SX170 IS Red записує відео з роздільною здатністю 720p у форматі QuickTime. Кадри цілком різкі, але дуже зернисті навіть при яскравому студійне світло. Об'єктив може збільшувати і зменшувати масштаб при записі, але шум від нього заглушає записуваний звук. Цифровий зум дозволяє розширити оптичний діапазон, але якість зображення швидко погіршується. Для перегляду відео на HDTV його доведеться переписати на інший пристрій, так як у камери немає порту HDMI. Є стандартний роз'єм міні-USB, а також зовнішнє зарядний пристрій. Підтримуються карти пам'яті SD, включаючи SDHC і SDXC.
Canon Powershot SX170 IS: відгуки, фото та огляд характеристик моделі

Достоїнства і недоліки Canon Powershot SX170 IS

Огляд продуктів на ринку фотоапаратів в даному ціновому сегменті дозволяє укласти, що дана модель стикається з жорсткою конкуренцією з боку інших камер Canon, так і продукції інших виробників. У SX170 невисока швидкість роботи, відносно великі розміри, надмірний шум, недостатньо чіткий дисплей, відсутній Wi-Fi і обмежені можливості зйомки відео. Хоча зовні камера нагадує дзеркальні фотоапарати, отримані з її допомогою зображення дуже далекі від досконалості. Втім, чіткі знімки, а 16-кратного зума більш ніж достатньо для більшості фотографів, але деякі відчувають себе обмеженими 28-мм фокусною відстанню.
Canon PowerShot SX170 IS відгуки власників називають практично ідеальним в якості першого цифрового або основного сімейного фотоапарата. Він буде гарним вибором для тих мандрівників, яким потрібна універсальна, надійна і недорога камера, яка б послідовно робила якісні знімки. Одним з основних недоліків попередньої моделі SX150 був короткий термін автономної роботи батарей. Це вдалося виправити установкою нікель-металлогидридного акумулятора ємністю 2500 маг. Камера виглядає дуже стильно і добре лежить в руці, що для бюджетних фотоапаратів вже є великим досягненням.