Огляд колонки SVEN SPS-605

72 0 Новини високих технологій

Пристрій SVEN SPS-605 являє собою акустику, що складається з двох компонентів. Вона відмінно підійде для відтворення музики з різних пристроїв: комп'ютерів, планшетів, телефонів, ноутбуків, плеєрів, телевізорів. Техніка негабаритная, тому поміститься на будь-якому столі або поличці. Навіть при невеликих розмірах колонки забезпечують відмінне звучання. Розглянемо характеристики пристрою нижче.

Огляд колонки SVEN SPS-605

Екстер'єр

Дизайн пристрою отримав класичне оформлення. Є приємні оку колірні контрасти. Корпус зроблений з МДФ. Панелі з'єднані між собою клеєм. За рахунок цього колонки не деренчать, завжди стійко стоять навіть при відтворенні важкої музики. При випадковому падінні корпус не деформується. Для обробки виробник використовував плівку. Передня панель закрита за допомогою пластикових накладок. Якщо використовувати колонки в комплекті з сучасними телевізорами або моніторами, то вони доповнять один одного і створять чудову гаму.


Управляти пристроєм можна, використовуючи всі пристосування, розташовані спереду на одній з колонок SVEN SPS-605. Якщо господар правша, логічніше буде встановити домінуючий компонент праворуч. У зворотному випадку – зліва. Це полегшить процес управління пристроєм. Біля клавіші включення/вимикання розташувалася спеціальна ручка. Вона відповідає за регулювання гучності. Між ними вмістився індикатор живлення і порт для навушників. Всі потрібні для функціонування приладу кабелі кріпляться до корпусу SVEN SPS-605. Саме тому одразу ж після розпакування пристрій можна, не втрачаючи часу, випробувати в звучанні. Довжина шнура дозволить використовувати колонки як з широкоекранним телевізором чи монітором, так і зі звичайним ноутбуком. Кабель живлення розташований у головній колонці.
Огляд колонки SVEN SPS-605Характеристики

Характеристики системи SVEN SPS-605 надруковані на коробці. Перед купівлею через інтернет-магазин можна ознайомитися з ними на сайті виробника. Розглянемо їх нижче. Частотний діапазон – 100-18 тис. Гц. Динаміки мають 63 мм в діаметрі. Корпус зроблений з МДФ. Габарити практично стандартні: 14.2x8.7x8.5 див. Загальна маса пристрою – 980 р. Основний колір – чорний. На межі частот потрібно звернути особливу увагу, адже саме вони визначають загальне звучання колонок.

Якість звуку

Звук колонок SVEN SPS-605 багатьма оцінюється максимально високо. Тим більше що для бюджетної ціни він відтворюється відмінно. Як правило, для приміщень середнього розміру буде цілком достатньо музики на гучності до 50 %. Проте все залежить від уподобань споживачів. Бас звучить мінімально. Це логічно для акустичних систем подібних категорій і габаритів. За рахунок того, що він добре вловлюється, картина при відтворенні цілком адекватна і не здається занадто сухий. Середні частоти опрацьовані. Однак верхній діапазон на мінімальному рівні. Але це зовсім не "кидається в очі". Адже, як правило, такі прилади набувають лише для звичайного домашнього використання.
Огляд колонки SVEN SPS-605

Відгуки

Останнє, що потрібно розглянути в огляді SVEN SPS-605 - відгуки. Споживачі відзначають стабільне звук, привабливий дизайн, компактність і максимальну зручність в експлуатації. Найчастіше покупці роблять упор на подібну техніку на додаток до планшетника або телефонами. Особливо якщо вони не відрізняються хорошими динаміками. Основне, що можна помітити при першому прослуховуванні, – колонки SVEN SPS-605 (позитивні відгуки на 95 %) не фонять, вони мають відмінні і помітні баси. Споживачі відзначають, що пристрій поставляється в хорошій картонній коробці, яка не деформується при транспортуванні. В комплект входять книга з експлуатації, а також самі колонки. Вони упаковані в плівку.
Дизайн власники зазначають окремо. Колонки мають непогане глянсове покриття. Поєднання всіх кольорів виглядає стильно і незвично.
Огляд колонки SVEN SPS-605

Висновок

Колонки SVEN SPS-605 огляд яких наведено у цій статті, відмінно підійдуть для тих, хто любить працювати або прибирати в будинку під фонове звучання мелодій. З ними буде приємно дивитися кінострічки. Сама по собі акустична система невелика, а її вартість зовсім невелика – до 2 тис. рублів. Всі споживачі радять до купівлі дану модель. Вони розуміють, що за подібну ціну не отримаєш оптимальний звук, але для даної вартості він відмінний. Відгуки покупців позитивні, тому сумніватися не доводиться.