Philips W632: огляд та відгуки

57 0 Новини високих технологій

Смартфон Philips W632 був випущений в далекому за мірками мобільних технологій, 2011 році і самим виробником спочатку позиціонувався як рішення початкового рівня з прийнятною вартістю і однією з найкращих на той момент ступенів автономності.

Philips W632: огляд та відгуки

Ніша девайса

Типовий бюджетний мікропроцесор компанії «Медіатек» з одним обчислювальним модулем лежав в основі Philips W632. Те ж саме можна сказати і про дисплей, підсистему пам'яті і графічний прискорювач. Єдине, що точно на тлі аналогів виділявся герой даного огляду — це ємність батареї. Саме за рахунок неї це мобільний пристрій сильно виділялося на тлі аналогів. Другий важливий плюс — це дуже демократична вартість гаджета. Саме для тих, кому найбільшу роль у 2011 році при виборі нового «розумного» телефону і грали ці два чинники, і був випущений девайс.


Дизайн

У типовому виконанні корпусу навіть за нинішніми мірками під назвою моноблок був виготовлений Philips Xenium W632 . Його довжина дорівнює 123 мм, ширина — 63 мм і товщина — 14 мм, Вага пристрою при таких габаритах був дорівнює 164 грамам. На лицьовій панелі девайса був виведений екран зі скромною за нинішніми мірками довжиною діагоналі в 38 дюйма. Над ним були згруповані розмовний динамік, група сенсорів і вічко фронтальної камери. Внизу під екраном - панель управління. Вона, крім трьох звичних кнопок, також включала ще одну додаткову, яка називалася «Пошук». На лівому ребрі смартфона перебували кнопки регулювання рівня гучності, а на верхньому торці — кнопка включення пристрою. На протилежній стороні смартфона були згруповані всі дротові інтерфейси (мікро-ЮСБ і 35-мм аудіоджек) і розмовна мікрофон. На задній кришці смартфона були винесені гучний динамік, об'єктив основної камери і її одинична підсвічування на основі світлодіода. Також виробник не забув тут розмістити свій логотип.


Philips W632: огляд та відгуки

Обчислювальна основа

Philips W632 базувався на мікропроцесорі МТ6573. Цей чіп міг функціонувати на частоті 800 МГц і базувався він на архітектурі під кодовим позначенням ARM11. Апаратно і програмно до його складу входив лише один обчислювальний модуль. Сам же ЦПУ проводився за нормами морально і фізично застарілого на сьогоднішній день, але актуального для 2011 року технологічного процесу з допусками 65 нм. На момент випуску пристрою цей чіп дозволяв вирішувати завдання початкового і середнього рівня. Зараз же, як згадувалося, він застарів як морально, так і фізично. Максимум на що він здатен — це виконання найбільш простих і найменш вимогливих до апаратного забезпечення додатків.

Дисплей і графічна підсистема

За обробку виводиться на дисплей зображення відповідав один з найкращих акселераторів початкового рівня для мобільних пристроїв того часу — Power VR531 який був спроектований компанією Imagination Technologies. Це графічне рішення функціонувало на частоті 281 МГц і дозволяло оперативно обробити картинку в роздільною здатністю 800 * 480px. Саме такий дозвіл мав екран в даному смартфоні. Довжина його діагоналі в дюймах була рівна 38. Щільність пікселів для даного девайса була заявлена на рівні 246 ppi і розрізнити окрему крапку на його поверхні звичайним оком було вельми проблематично. Сама ж матриця екрану проводилася за найбільш поширеною на той момент технології — TFT.
Philips W632: огляд та відгуки

Пам'ять

Наявністю 512 Мб оперативного запам'ятовуючого пристрою міг похвалитися телефон Philips W632 . Ємність вбудованого накопичувача дорівнювала всього 180 Мб. Безумовно такої кількості пам'яті для комфортної роботи на такому гаджеті навіть на той час було недостатньо. Так що необхідно було додатково купувати зовнішню карту пам'яті. Її максимальний об'єм міг бути дорівнює 32 Гб. І це б вже точно вирішив проблему нестачі пам'яті на такому «розумному» телефоні.

Камери

Як і всі нинішні девайси герой цієї статті був теж оснащений двома подібними елементами. В основі основної камери був сенсор на 5 Мп. Зараз таким параметром нікого не здивуєш, але в 2011 році це дозволяло розраховувати на вельми і вельми прийнятну якість фото і відео. Максимальна дозвіл знімків в цьому випадку було одно 2592х1944 рх. Також необхідно відзначити те, що в основної камери були реалізована така важлива технологія, як автофокус. Це дозволяло істотно поліпшити якість фото. Також була одинична підсвічування з одного світлодіодного елемента. Фронтальна ж камера базувалася на чутливому елементі в 03 Мп і могла знімати фото і відео в форматі VGA. Для відеодзвінків цього досить, але для популярних нині «селфи» цього значення буде недостатньо.
Philips W632: огляд та відгуки

Акумулятор смартфона. Автономність девайса

Ключовим якістю, яким на тлі аналогів і конкурентів міг похвалитися смартфон Philips W632 , була його автономність. Ємність комплектного знімного акумулятора в цьому випадку дорівнює 2100 маг. Зараз можна зустріти і великі значення ємності для батарей, а в 2011 році цей параметр був справді рекордним. У режимі максимального навантаження такий смартфон міг простягнути 11-12 годин і це дійсно був рекорд на той час. Якщо ж рівень використання пристрою зменшити до середнього, то можна було цілком розраховувати на 3-4 дня автономної роботи на одній зарядці такою ємною батареї.
Philips W632: огляд та відгуки

Перелік інтерфейсів

За кількістю підтримуваних дротяних і бездротових інтерфейсів практично ні в чому не поступається сучасним мобільним пристроям Philips Xenium W632. Характеристики даного апарату вказують на підтримку таких з них:
 • Девайс успішно функціонував у стільникових мережах стандартів GSM ( друга назва їх — це 2 G) і 3 G ( була присутня лише підтримка стандарту UMTS, який в 2011 році був найбільш передовим, а зараз вже належить до морально і фізично застарілому). В першому випадку при наявності відповідного покриття та якості сигналу можна було розраховувати на швидкість до 500 кб/сек. Ну а в другому - при тих же умовах - можна було теоретично отримати 72 Мбіт/сек.
 • У перелік бездротових стандартів даного гаджета була присутня підтримка Wi-Fi у версіях b&g з максимальними швидкостями обміну інформацією в 11 Мбіт/сек і 54 Мбіт/с відповідно . Явно в цьому переліку не вистачає версії n зі швидкістю до 150 Мбіт/сек . Але оскільки ці стандарти сумісні між собою, то особливих проблем при підключенні до таких бездротових мереж не повинно виникнути.
 • Є в даному гаджеті підтримка Bluetooth. Його версія — 2.0. Це інтерфейс відмінно підходить для виведення звукового сигналу на бездротову стереогарнітуру або для обміну файлами зі схожими пристроями.
 • Навігаційні можливості представлені в цьому апараті системою GPS і однойменним передавачем.
 • Можна також підключити до цього «розумному» телефону дротову стереогарнітуру. Для цього гаджет був оснащений 35-мм аудиопортом.
 • Також пристрій оснащений мікро-ЮСБ. Цей порт дозволяв підключити гаджет до ЕОМ. Ще одне його призначення — зарядка батареї.
 • Philips W632: огляд та відгуки

  Програмна складова

  Під управлінням такого системного софта функціонувало дане пристрій, як Android. Philips W632 базувався на версії цієї ОС з порядковим номером 2.3. На сьогоднішній день такий системний софт застарів. Причому як морально, так і фізично. Цю ОС не так вже і часто можна зараз зустріти на мобільних пристроях.

  Думка власників

  Найбільш часто можна зустріти в інтернеті лише позитивні відгуки про Philips W632. Характеристики у нього справді були чудові. Серед основних переваг даної моделі можна виділити наступні:
 • Автономність, яка при середньому навантаженні могла досягати 4 доби. Зараз навіть не кожен смартфон з аналогічною батареєю може похвалитися подібною автономністю.
 • Камера з передовими на той час технологіями, які навіть все ще продовжують бути актуальними.
 • Досить продуктивний за мірками 2011 року центральний процесор. Він включав всього 1 обчислювальний модуль, який працював на частоті 800 МГц. Зараз, звичайно, таким нікого не здивуєш, але на той момент це був відмінний процесор початкового рівня.
 • Ще один плюс гаджета — це актуальна програмна оболонка, яка на той момент дозволяла запускати будь-який існуючий софт для даної обчислювальної платформи.
 • Саме на таких позитивних моментах, які пов'язані з цим мобільним апаратом, і загострювали увагу його власники у відгуках по всій Глобальній павутині на форумах і порталах даної тематики.
  Philips W632: огляд та відгуки

  Підсумки

  Дуже і дуже збалансованим пристроєм бюджетного рівня вийшов в 2011 році Philips W632. Істотних недоліків у нього на той час не було. А от наявність ємною батареї, підвищена автономність і прийнятне швидкодію вигідно відрізняли його на тлі конкурентів. Ще одним важливим його плюсом було те, що він мав дуже і дуже скромну вартість. Ну а весь цей список доповнювала підтримка карт пам'яті підвищеного об'єму плюс основна камера з технологіями, які навіть зараз не в кожному гаджеті початкового рівня можна зустріти.