Grundig ("Грюндік") - телевізор: інструкція, опис, відгуки

270 0 Новини високих технологій

«Грюндік» - телевізор, який відомий всім як техніка, виготовлена в Німеччині. Однак вже давно ця марка ніякого відношення до даної країні не має. У статті буде описана докладно історія компанії, а також модельний ряд, в який входять якісні і недорогі екземпляри.

Історія

Компанія з'явилася в рік закінчення Другої світової війни в 1945 р. Саме тоді Макс Грюдинг, довгий час працював у фірмі, що продає радіоприймачі, звільнився і вирішив відкрити власне виробництво. Почалося розвиток з створення невеликих приладів, аналоги яких на ринку вже були. Його радіоприймачі користувались нечуваним успіхом. Вже до 1950 році невелика компанія Макса стала нарощувати свій потенціал. Почалося виробництво телевізорів. Асортимент помітно розширився. У 1960 році техніка збиралася вже і за межами рідної Німеччини – в Белфасті. Тоді склалося відчуття, що ця компанія завжди буде лідером на ринку, проте із-за сильної конкуренції всі плани керівництва помінялися.


Довгий час фірма «Філіпс» скуповувала акції «Грюндика», а в 1993 році марка повністю перейшла у володіння великого конкурента. Але економічна криза зробив свою справу – компанія знову була перепродана. Вже на початку 2000 років бренд став «незалежним». На жаль, до цього періоду компанія набралася величезних боргів, і їй довелося офіційно оголосити себе банкрутом. Зараз телевізори «Грюндік», відгуки покупців про яких на високому рівні, випускаються турецькою компанією. Визначити, де провадиться складання, практично неможливо. Представники компанії Beko не говорять точних адрес, а обмежуються лише фразою про те, що прилади робляться на одному з належних їм заводів. Однак дізнатися, де вони виробляються: Німеччини, Португалії, Туреччині чи Китаї, неможливо. Найчастіше на техніці пишеться «Зроблено в Європі».
Grundig ("Грюндік") - телевізор: інструкція, опис, відгукиСерії вироблених телевізорів

Говорячи про модельному ряді, потрібно сказати, що «Грюндік» - телевізор, відомий своїм якістю. Екземпляри, як правило, мають рідкокристалічні екрани. Серед серій потрібно відзначити наявність плазмових телевізорів. Але вони на вітчизняному ринку не особливо популярні і купити їх можна або під замовлення в магазині побутової техніки, або на інтернет-ресурсах. У Росії найбільш відомими є наступні серії «Грюндік»:
 • Телевізор Vision. Являє собою LCD-техніку. У цю серію включені моделі з LED-підсвічуванням. В магазинах під цим іменем можна знайти екземпляри з DVD-плеєрами. Вартість залежить від розміру екрану, наявності додаткових аксесуарів. У середньому вона коливається в діапазоні від 10 тис. до 61 тис. грн. Оптимальне співвідношення ціни та якості присутня у всіх моделях «Грюндік».
 • Телевізор Fine Arts. У цю серію входять моделі, які можуть підключатися до інтернету і транслювати відео. Ціна – від 35 тис. до 65 тис. рублів.
 • Телевізор GLX. Моделі серії мають невелику кількість функцій. Як правило, їх найчастіше встановлюють в кухні. Покупцеві доведеться віддати за такий телевізор не більше 11 тис. грн.
  Grundig ("Грюндік") - телевізор: інструкція, опис, відгуки
 • Зовнішній вид

  Телевізор «Грюндік» (відгуки це підтверджують) володіє традиційним зовнішнім виглядом. Дивлячись на нього, потрібно відзначити плоскі панелі, зроблені з пластику. Їх ширина змінюється в межах від 5 до 7 див. Корпус робиться або в чорному, або в сріблястому кольорі. Деякі моделі мають спеціальну підставку. Її роблять з міцного скла. Інші ж прилади з легкістю кріпляться на стіні. Підставка може бути як закругленою, так і звичайної прямокутної.
  Grundig ("Грюндік") - телевізор: інструкція, опис, відгуки

  Екран і якість картинки

  Широким асортиментом представлений модельний ряд компанії «Грюндік». Телевізор (інструкція містить корисну інформацію) відрізняється від примірників інших торгових марок деякими нюансами. Всі характеристики, функції і виникають проблеми (з розв'язанням) описані в спеціальному керівництві, яке поставляється в комплекті. Окремий параграф займає інформація про екран і якість зображення. Потрібно зауважити, що у кожного телевізора дозвіл дисплея абсолютно різне. Моделі, які коштують недорого, оснащені екраном на 1366х768 пікселів. Моделі з дисплеєм більше 32 дюймів мають дозвіл 1920 х 1080. Показник на такому рівні дозволяє переглядати відео у форматах HDTV і Full HDTV. Обов'язково потрібно звернути увагу на розміри моделей: мінімальна діагональ екрану – 26", максимальна – 55". Більший показник мають лише телевізори без тюнерів. Якість картинки досить непогане. Всі відтінки яскраві і насичені, дисбалансу користувачі не спостерігають. Це можна зрозуміти, читаючи відгуки споживачів. Завдяки невеликій показником відгуку (5 мс) і деякими спеціальними технологіями відтворення зображення на хорошому рівні. Покупці відзначають, що в моделях серії GLX є проблема. На екрані тягнуться шлейфи за переміщаються об'єктами. У цій же серії зустрічаються і інші неполадки. Наприклад, кути огляду залишають бажати кращого. По суті, щоб отримувати максимальне задоволення від перегляду телевізора, потрібно розташуватися безпосередньо перед ним. Інакше зображення буде різко ставати гірше.
  Grundig ("Грюндік") - телевізор: інструкція, опис, відгуки

  Споживання енергії

  Телевізор «Грюндік», інструкція із застосування якого додається, ніколи не буде витрачати багато електроенергії. Це підтверджують відгуки, які залишають про нього споживачі. Компанія дбає про те, щоб більшість моделей відповідали класу А. На всіх економічних апаратах є спеціальна зелена наклейка.
  Grundig ("Грюндік") - телевізор: інструкція, опис, відгуки

  3D-моделі

  Абсолютно всі моделі, що входять в серію Fine Arts, підтримують перегляд відео у форматі 3D. Більше того, вони володіють функцією перекодування двовимірного зображення в тривимірне. Якщо є необхідність записати програму в цьому форматі, то розширений список опцій дозволить це зробити. Для того щоб дивитися на телевізорах відео в 3D-форматі, необхідно надіти окуляри з активним затвором. Для їх зарядки можна скористатися USB-кабелем. Вбудованої батареї вистачить для перегляду одного-двох фільмів. В комплект моделей, які мають розмір екрану від 40 до 55 дюймів, входить кілька пар окулярів. Зображення в них якісне і насичене.