Кращі марки телевізорів: огляд

363 0 Новини високих технологій

Що може бути краще, ніж після трудового дня розслабитися в зручному кріслі з чашкою чаю або кави перед телевізором? Однак можна досягти максимального ефекту, не маючи якісної апаратури? Багато хто відповість на це питання негативно. Передача кольорів, стереозвук, розмір екрану, наявність пульта – все це впливає на відчуття під час перегляду улюблених телевізійних каналів. Враховуючи, що даного роду техніка коштує чималих грошей, кожен хоче придбати апарат, який тривалий час працювати без поломок. А що виступає в якості гаранта? Звичайно ж, бренд. Ні для кого не секрет, що якщо правильно вибрати марку телевізора, то він прослужить вірою і правдою впродовж багатьох років.


Деякі авторитетні видання щорічно складають рейтинг популярності брендів. У ньому враховуються відповідність ціни і якості, рівень надійності, тривалість експлуатації, функціональність та інші критерії. Варто зауважити, що є вже надійно закріпилися лідери. Серед них такі бренди, як «Самсунг», «Соні», «Філіпс», «Панасонік» та інші. Давайте розглянемо кращі марки телевізорів. У статті представлена інформація про їх достоїнства, недоліки. У ній можна ознайомитися з використовуваними виробником технологіями, новинками, а також дізнатися, яким брендам довіряє вітчизняний покупець і чому. Рейтинг складений, грунтуючись на відгуках і споживчому попиті.

Яку марку телевізора вибрати?

В даний час в Росії асортимент побутової техніки воістину величезний. У магазинах продаються товари як зарубіжних, так і вітчизняних брендів. Однак таке розмаїття є одночасно і перевагою, і недоліком, так як незнаючій людині легко розгубитися. Всі сучасні моделі телевізорів розраховані на різного споживача, серед них є як бюджетні апарати, так і ті, які відносяться до преміум-класу. Головна відмінність між ними – ціна. Відразу варто зауважити, що її діапазон досить великий. Але не тільки в цьому полягають відмінності. Термін експлуатації, інноваційні технології, надійність, якість сигналу, функціональність – і це тільки мала частина критеріїв, на які варто звертати увагу. Для того щоб спростити собі вибір, можна просто вивчити репутацію торгової марки (виробника). Завдяки цій інформації вийде побачити реальну картину якості приладів: кількість заводських шлюбів, поломок та інше. Також варто звернути увагу на наявність сервісних центрів і запасних частин, так як у багатьох виникають проблеми з ремонтом техніки певних брендів. Зауважимо, що торгові марки зі світовим ім'ям намагаються врахувати такі нюанси. Саме тому їх продукція користується підвищеним попитом.


Отже, які марки телевізорів користуються популярністю в Росії? Це Samsung, Sony, LG, Philips, Panasonic, Toshiba.
Кращі марки телевізорів: огляд

Samsung

Корейський виробник вже давно займає лідируючі позиції на світовому ринку. Шість років тому концерн Samsung відкрив виробництво на території Росії. Таке рішення дозволило продавати цифрову техніку за порівняно невеликі гроші. Що ж пропонує покупцеві дана торгова марка? Тонкий рідкокристалічний телевізор з широким набором функцій. Наприклад, модель Samsung UE32J5500AW. Вона оснащена LED-підсвічуванням. Діагональ екрану – 32".
Переваги:
 • гарний дизайн;
 • хороший рівень яскравості і контрастності;
 • багатофункціональність;
 • зручний інтерфейс Smart TV;
 • наявність сервісних центрів практично в кожному російському місті.
 • Що стосується недоліків, то більшість покупців їх зовсім не виявили. Єдине, що могло зіпсувати перегляд улюблених телевізійних каналів, – занадто яскраві кольори в деяких моделях. Однак на теперішній момент така недоробка практично усунуто.
  Кращі марки телевізорів: огляд

  Sony

  Японські марки телевізорів завжди славилися якістю. Не винятком є і Sony. Дана фірма вже тривалий час користується високим попитом. Зараз виробник пропонує дві новинки: телевізор Bravia TV (власна розробка, оснащена інтерфейсом Sony Entertainment Network) і приставки NSZ-GS7 (для їх створення використовували платформу Google TV). Апарати демонструють не тільки трансляцію в онлайн-режимі, але і записані заздалегідь програми. Мережева пам'ять досить велика. Сучасні моделі мають швидкий доступ до таких додатків, як Skype, Youtube, VK, Facebook. Переваги:
 • якість збірки;
 • оригінальний дизайн;
 • широкий набір функцій.
 • До недоліків можна віднести лише високу вартість. Саме вона під чому впливає на споживчий попит.
  Кращі марки телевізорів: огляд

  LG

  Корейська марка телевізора LG – відмінний варіант для тих, хто не готовий платити великі гроші. Її продукція продається за доступною ціною, однак практично не поступається в оснащеності і якості більш дорогих брендів. У Росії телевізори LG продаються у великому асортименті і користуються популярністю. Саме ця південнокорейська компанія познайомила вітчизняного покупця з усіма можливостями інноваційної технології Smart TV. Переваги:
 • цікавий дизайн;
 • Direct LED-підсвічування;
 • відмінна якість зображення у форматі 3D;
 • доступна ціна;
 • сучасне наповнення;
 • можливість відображення картинок з різних джерел;
 • додаток Smart Share;
 • велика кількість сервісних центрів.
 • Недоліків не виявлено, однак може зустрічатися заводський брак.
  Кращі марки телевізорів: огляд

  Philips

  Якщо розглядати недорогі марки телевізорів, то обов'язково треба розповісти про продукцію Philips. На російському ринку вона продається вже дуже давно. Завдяки гарному оснащенню, телевізори даного бренду швидко розпродаються. Особливою популярністю користуються цікаві та корисні сервіси, наприклад, додаток Wi-Fi Miracast. Використовуючи його, передавати зображення можна по бездротовому зв'язку. Переваги:
 • висока якість зображення;
 • велика кількість корисних функцій;
 • низька ціна;
 • пряма передача даних (без завантаження) з будь-якого носія;
 • підсвічування Ambilight.
 • Якщо вивчити відгуки, то можна побачити негативні висловлювання. В основному вони стосуються роботи меню. Багато хто помітив, що вона пригальмовує.
  Кращі марки телевізорів: огляд

  Panasonic

  Не менш цікавою торговою маркою цифрової техніки є Panasonic. Японська компанія вже в черговий раз доводить високий рівень якості. Телевізори мають унікальне обладнання, яке називається Viera Connect. Завдяки йому на екран виводиться сітка з дев'яти кадрів. По центру відображається режим трансляції онлайн, а по краях – зображення з інших джерел. Налаштувати додаток дуже легко. Також можна скористатися інтернет-магазином, в якому пропонуються різні відео, ігри та програми. Переваги:
 • надійність;
 • сучасний дизайн;
 • оснащення;
 • середня ціна;
 • відмінна якість зображення.
 • Явні недоліки споживачем помічені не були.
  Кращі марки телевізорів: огляд

  Toshiba

  Продовжуючи вивчати кращі марки телевізорів, знову повернемося до японського якості. На цей раз пропонується розглянути продукцію, що продається під брендом Toshiba. Прилади виділилися сучасним оснащенням. Використовувані технології компанія розробляє самостійно. Особливої уваги заслуговує смарт-система Toshiba Places. Вона дозволяє створити кілька облікових записів, завдяки яким можна обмежити доступ до певних функцій. Цей додаток ідеально підходить для контролю за дітьми, так як можна поставити заборону на деякий контент. Також апарати оснащені швидким доступом до соціальних мереж. Виставити необхідні параметри можна облікового запису.

  Підведемо підсумки

  Якої марки телевізор краще, кожен зможе вирішити тільки індивідуально. Звичайно ж, є певні критерії, на які рекомендується звертати особливу увагу, але визначити їх важливість покупці зможуть самостійно, виходячи з особистих переваг. Адже під час купівлі, як правило, багато що вирішує співвідношення ціни і якості, так як не кожен вітчизняний споживач здатний заплатити ціле стан за телевізор, навіть якщо він оснащений найновішими технологіями. А, як відомо, торговельні марки зі світовим ім'ям дещо завищують ціни на свою продукцію.