Як дізнатися, куди в пральній машині заливати кондиціонер?

346 0 Новини високих технологій

Ситуації бувають різні. З якої причини людина може не знати, куди в пральній машині заливати кондиціонер і сипати порошок, не так вже й важливо. Можливо, він тимчасово проживає у даних або апартаментах нещодавно придбав нову для себе модель. А попрати все-таки необхідно. Як же з'ясувати, куди в пральній машині заливати кондиціонер, а куди засипати порошок? Для цього можна скористатися трьома способами:

 • вивчити інструкцію, що додається до приладу;
 • оглянути сам пристрій;
 • перевірити на практиці.
 • Вивчити інструкцію

  Перший спосіб абсолютно логічний, але так не улюблений нашими співвітчизниками - прочитати інструкцію! Там не написано, а часто і намальовано, де розташовані контейнери для завантаження порошку і кондиціонера і скільки туди необхідно цих коштів сипати і лити.


  Як дізнатися, куди в пральній машині заливати кондиціонер?
  Але якщо інструкція кудись поділася або легкі шляхи не для вас, то слід уважно оглянути свій побутовий прилад. Як правило, відсіки під порошок і кондиціонер знаходяться в одному місці.

  Оглянути пральну машину

  Найчастіше у моделей з вертикальним завантаженням білизни відсік для порошку і ополіскувача перебуває з внутрішньої сторони кришки (наприклад, у Indesit) . А у машин з горизонтальним завантаженням – на передній панелі в лівому верхньому кутку, рідше у правому. У будь-якому випадку їх досить добре видно.
  Як дізнатися, куди в пральній машині заливати кондиціонер?

  Як зрозуміти, в який конкретно контейнер заливати кондиціонер?

 • На ньому може стояти значок у вигляді квіточки і т. п. Наприклад, зрозуміти, куди заливати кондиціонер в пральній машині LG, просто, відсік під це засіб для прання блакитного кольору. При закритій ємності під ополіскувач отвір для заливання може бути позначено блакитним або синім обідком.
 • Зазвичай контейнер для кондиціонера помітно менше двох інших (для порошку) і відрізняється по пристрою (наприклад, може мати всередині решеточку). У деяких моделях пральних машин це закрита ємність з невеликим отвором.
 • Зверніть увагу! В моделях, де розглядається відсік легко виймається шляхом натискання на кнопку посередині (наприклад, у Bosch або Siemens), його необхідно періодично промивати. Інакше поступово отвори, через які витікає вода з забраними їй миючими кошти під час прання, можуть забитися. У цьому випадку вони не будуть повністю надходити в барабан з білизною і, відповідно, якість прання буде знижено.


  Якщо повністю вийняти цей лоток неможливо (наприклад, як у пральній машині Samsung), то вже ємність для кондиціонера точно виймається для промивки. Це ще одна ознака, за яким можна зрозуміти, куди заливати кондиціонер в пральній машині "Самсунг".

  Перевірити на практиці

  Якщо відрізнити відділення, куди в пральній машині заливати кондиціонер, за зовнішнім виглядом не вдається, залишається практичний метод. Потрібно заповнити всі відділення невеликою кількістю розчину і запустити режим з попереднім пранням без білизни. Першим, відповідно, спорожніє відділення для попереднього замочування (I), другим – для основного прання (II). Ну а третє – це і є шуканий контейнер для кондиціонера. В процесі виконання машиною програми доведеться відкривати відсік і дивитися послідовність спустошення відділень. Також варто пам'ятати, що не всі програми прання передбачають цикли полоскання з призначеним для цього розчином (наприклад, на програмі "Пуховики" в моделях Bosch та Siemens). Тому іноді після завершення програми залите засіб може залишатися у відсіку. Опис і особливості виконання програм для кожної моделі вказуються в інструкції.
  Як дізнатися, куди в пральній машині заливати кондиціонер?

  Висновок

  Навіть якщо людина з якихось причин не користується рідким засобом для полоскання (принципово не вважає це за потрібне, чи у когось з членів сім'ї на нього алергія), розібратися, куди в пральній машині заливати кондиціонер, необхідно. Так як порошок, який непорозуміння не в той відсік, призведе до неповного промивання попраною одягу. Це може призвести до необхідності повторного прання або додаткового полоскання білизни.