Кружка з підігрівом від USB: характеристика, відгуки

96 0 Новини високих технологій

Кружка гарячого улюбленого напою — найбажаніше для тих, хто має довго сидіти за комп'ютером або для водіїв, які застрягли в пробці на кілька годин. Звичайно, можна скористатися термосом, але він великий і громіздкий і його не завжди зручно носити з собою. Сьогодні інженери в галузі IT-сфери пропонують широкий асортимент корисних дрібниць, полегшують тривале перебування за ПК. Сучасний гаджет - це не тільки телефон або планшет, це ще може бути такий недорогий, але дуже потрібний аксесуар, як кухоль з підігрівом від USB. Якщо ви ще не знаєте, що це таке і як воно працює, саме час познайомити вас з цим дивом техніки. До того ж це відмінний подарунок для людей, які проводять багато часу за комп'ютером.


Кружка з підігрівом від USB: характеристика, відгуки

Кружка з підігрівом від USB — відмінне рішення

Вам знайома ситуація, коли довго сидячи за комп'ютером, забуваєш про завареному кави, який незабаром остигає і доводиться вставати з місця, йти на кухню, щоб помити кухоль і заварити свіжий гарячий напій? Погодьтеся, це дуже незручно, особливо якщо доводиться відкласти важливу справу, яку не сприймає затримки, а ви, як на зло, втрачаєте дуже багато часу. Рішенням може стати гуртка з підігрівом від USB, який буває двох видів. Перший варіант найпростіший — кружка з вбудованим нагрівачем. Його досить підключити до комп'ютера, і ваш напій довгий час буде гарячим. Тільки в цьому випадку доведеться терпіти наявність кабелю. Якщо ви хочете придбати щось більш практичне, придивіться до підставок до гурткам, які забезпечують тривале збереження температури бескабельним способом. Наприклад, є більш вдосконалена версія — підставка для чашки з підігрівом від USB. Про неї детальніше поговоримо нижче.


Кружка з підігрівом від USB: характеристика, відгуки

Що з себе являє підставка для підігріву гуртки

У магазинах IT-шних сувенірів можна знайти безліч різновидів таких підставок: з підсвічуванням, з роз'ємами для інших пристроїв і навіть у комплекті зі своєю кухлем, але суть залишається однаковою для всіх. Пристрій являє з себе підставку, тумблер живлення і кабель USB завдовжки в метр. Все, що потрібно зробити, підключити пристрій в гніздо ПК і поставити зверху кухоль з гарячим напоєм. Гаджет призначений підтримувати температуру гарячого напою, а не кип'ятити його заново, тому не варто очікувати, що підставка для чашки з підігрівом від USB зробить ваш чай знову гарячим, якщо він вже повністю охолов. Ще один важливий момент — кружка для такої підставки повинна бути з плоским металевим дном, щоб була краща тепловіддача. В цьому плані хороші гуртки, що входять в комплект гаджета.
Кружка з підігрівом від USB: характеристика, відгуки

Наскільки безпечна USB-підставка під чашку з підігрівом для комп'ютера?

Багато користувачів всерйоз стурбовані тим, що подібні гаджет здатні завдати серйозні шкоди комп'ютеру. Спробуємо розібратися, чи так це. Для початку з'ясуємо одну річ — творці таких гаджетів, як USB-підігрів для кухлів, повинні були передбачити всі ризики і напевно чудово розуміють, яка потужність буде безпечною в конкретному випадку, щоб ваш USB-контролер не перегорів.

Термокружка з підігрівом для автолюбителів

Довге перебування в автомобільній пробці може вивести з себе навіть самого спокійного людини. І як же в таких випадках хочеться попивати не поспішаючи гарячий кави. Кружка з підігрівом від USB - це, звичайно, чудово, але де знайти в автомобілі USB? Чудовим рішенням у цьому випадку стане термокружка, яка працює від прикурювача автомобіля. Вони можуть бути виготовлені з пластику, так і металевими. Останні більш надійні в експлуатації. Ще раз зазначимо — це не кип'ятильник і не електрочайник, тобто прокип'ятити в гуртку воду не вдасться. Максимальна температура рідини в ній досягає до 70 градусів.
Кружка з підігрівом від USB: характеристика, відгуки

Відгуки та думки споживачів

Судячи з численних відгуків з Мережі, думки користувачів розійшлися на два протилежних табори. Одні стверджують, що річ просто незамінна в офісних умовах і є чудовим подарунком для любителів комп'ютерного часу. Інші ж, навпаки, вважають таке придбання марною тратою грошей: легше сходити до мікрохвильовці, адже така підставка не кип'ятить, а тільки гріє воду. У будь-якому випадку вирішити, чи вам потрібна підставка під чашку з підігрівом, яка працює за USB, чи ні, можете тільки ви.