Як вийти з "Плей Маркет": три простих способи змінити запис

1898 0 Новини високих технологій

Покупка нового смартфона – довгий процес. Щорічно на ринок надходять сотні нових моделей, як відомих брендів, так і від подають надії китайських виробників. І якщо визначитися з ціновим діапазоном досить просто, то вибрати марку, модель, об'єм вбудованої пам'яті, число сім-карт, якість камери, діагональ і т. д. набагато складніше.

Як вийти з "Плей Маркет": три простих способи змінити запис
Нарешті, смартфон куплений. Але для комфортного використання гаджета користувачеві необхідно «підігнати» смартфон під себе: додати контакти, підібрати тему, змінити рінгтон і завантажити додатки. Найбільш якісні та безпечні додатка зберігаються в єдиній базі даних – "Плей Маркеті". Досить вести дані облікового запису і почати пошук.

Навіщо змінювати профіль у "Плей Маркеті"

Власники смартфонів на базі операційної системи Android часто цікавляться, як вийти з "Плей Маркет". Але навіщо міняти аккаунт, в історії якого зберігаються всі викачані програми?

Для зміни акаунти буває безліч причин:
 • Злом електронної поштової скриньки, до якого прив'язаний смартфон.
 • Втрата телефону.
 • Продаж смартфона.
 • Зміна робочого адреси електронної пошти.
 • Змінити обліковий запис можна кількома способами.

  Спосіб перший: зміна аккаунта на пристрої

  Перший і найпростіший спосіб, як вийти з "Гугл Плей Маркет" – це змінити обліковий запис безпосередньо на пристрої. Для цього необхідно відкрити меню «Налаштування» і вибрати пункт «Облікові записи» або «Облікові записи та синхронізація». Далі слід клацнути по облікового запису, який потрібно видалити. Потім, натиснувши кнопку виведення меню, вибрати пункт «Видалити обліковий запис». Після виконання дії аккаунт буде повністю видалений з апарату і автоматично зміниться на "Плей Маркеті". Щоб додати новий особистий профіль на планшет або смартфон, тут же необхідно вибрати пункт «Додати обліковий запис» і занести нові дані.
  Як вийти з "Плей Маркет": три простих способи змінити запис
  Варто відзначити, що видалення аккаунта на пристрої може спричинити за собою втрату даних: контактів, повідомлень і т. д.

  Спосіб другий: скидання до заводських налаштувань

  Ще один спосіб, як вийти з "Плей Маркету" на планшеті або смартфоні – це скидання до заводських налаштувань. Щоб скинути налаштування планшета або смартфона, необхідно знайти в меню «Параметри» пункт «Резервне копіювання та відновлення». Останнім рядком у вікні значиться «Скидання з відновленням заводських параметрів». Система сповістить користувача про те, що у разі скидання буде видалено не тільки "Гугл"-аккаунт, але і всі додатки, повідомлення, налаштування і т. д. Все, що зберігається в пам'яті телефону – буде стерто. Для повного очищення смартфона надано пункт форматування карти пам'яті.

  Після підтвердження дії, користувач не зможе використовувати смартфон або планшет в перебігу декількох хвилин. Після перезавантаження апарат буде працювати згідно налаштувань розробників. Перед скиданням необхідно пам'ятати, що деякі китайські моделі гаджетів страждають непереносимістю «ребут» і перетворюються після цього в цеглу.

  Спосіб третій: зміна пароля Gmail

  Останній спосіб того, як вийти з "Плей Маркету" на "Самсунг", "Сиоми" та інших брендах – це змінити пароль поштової скриньки.
  Як вийти з "Плей Маркет": три простих способи змінити запис
  Для того щоб змінити пароль від електронної поштової скриньки, необхідно зайти на офіційний сайт "Гугл"-пошти і слідувати інструкціям. Для кращого захисту особистих даних розробники радять використовувати в паролі букви верхнього і нижнього регістрів, цифри та спеціальні символи. Після того, як пароль буде змінений, слід зайти з гаджета в "Плей Маркет". Після налаштування з'єднання користувачеві буде запропоновано ввести правильний пароль або змінити поточний аккаунт.

  Популярі новини
  Загрузка...