Warcraft 3: коди і допоміжні поради

71 0 Новини високих технологій

Як і у всіх старовинних і легендарних іграх, в Warcraft 3 коди присутні в максималистском вигляді. Гравець отримує або багато, або ж на свій розсуд певну величину якого-небудь ресурсу. Тільки от у випадку з даною стратегією без чітів не обійтися. Деякі місії лякають своєю складністю, і щоб до кінця пізнати історію Артаса Менетила, доводиться використовувати нечесні методи боротьби.

Найцікавіші паролі

Для того щоб активувати Warcraft 3 коди, достатньо натиснути клавішу Enter (введення) і прописати у вікні чату потрібну команду. В першу чергу зі всього списку варто відзначити TenthLevelTaurenChieftain.
Warcraft 3: коди і допоміжні поради
Цей чит відтворює пісню всередині кампанії від однойменної групи під назвою «Міць орди». Для всіх фанатів орків і Тралла це буде приємний сюрприз. З інших цікавих команд варто відзначити встановлення дня, ночі або зовсім конкретного часу (RiseAndShine, LightsOut, DayLightSavings[время]). Це суто в інтересах користувача, і конкретного шкоди чи користі вони не несуть.

Чити, що впливають на геймплей (частина перша)

Майже всі інші коди до гри Warcraft 3 Frozen, які не потрапили в першу категорію, мають прямий вплив на процес проходження. Вони також діляться на дві категорії. До першої належать паролі, які частково допомагають гравцеві без втрати інтересу до пригод і самостійних дій. У другу входять ті чити, що зводять геймплей до нуля, і залишається тільки дивитися ролики, іноді ворушити мишкою і насолоджуватися історією.

Warcraft 3: коди і допоміжні поради
Перша категорія має невелику кількість команд. Для початку варто запам'ятати дві головні з них – KeyserSoze, LeafitToMe (GreedIsGood замінює їх). Біля них при введенні пропишіть числову характеристику і отримаєте певну кількість дерева, золота або двох ресурсів відразу, якщо оберете третю команду. У цю ж категорію слід віднести пароль на зняття їжі PointBreak і нескінченну ману ThereIsNoSpoon. Якщо ж вас цікавить в Warcraft 3 код на рівень, то він звучить як Motherland. Тільки збоку ще необхідно без пробілів прописати расу і голову, куди бажаєте відразу переміститися. Також завжди краще мати в запасі такий чит, як WarpTen. Він на фіксовану величину прискорює будівництво всіх будівель і бойових одиниць на даний момент часу.

Продовження

У другій категорії Warcraft 3 коди представлені великою кількістю. Тут першочергово необхідно звернути увагу на команду WhosYourDaddy. Вона включає режим бога, і всі вороги вмирають з одного удару. Також ніхто з загону гравця не може бути переможений супротивниками. У повністю програшна битві можна просто ввести код AllYourBaseAreBelongToUs. Тоді вам зарахується відразу перемога, і статистику не доведеться псувати поразкою.
Warcraft 3: коди і допоміжні поради
Приблизно таку ж задачу виконує пароль StrengthAndHonor, який нівелює можливість програти. Сильно спростити життя здатні команди IseeDeadPeople і SharpAndShiny. Перша повністю відкриває карту, даючи інформацію про розташування ворогів і відомості про пересування загонів супротивника. Друга моментально робить усе удосконалення відкритими. Якщо їх ввести, то за три ходи збирається загін, і самою короткою дорогою досягається місце розташування ворога. Бій буде коротким – з воїнами, одягненими в кращу броню, і прекрасним озброєнням. В Warcraft 3 коди є й іншого напряму, але вони не несуть особливої цінності для користувача.