"Мегафон": куди поскаржитися на якість зв'язку або інтернету?

109 0 Новини високих технологій

Послугами стільникових операторів користуються мільйони жителів нашої країни. Незважаючи на розвиток технологій, похвалитися стабільною роботою і безперечною якістю можуть не всі провайдери. При цьому отримати не відповідає заявленим вимогам послугу можна не тільки від невеликих організацій, які тільки починають свою діяльність в ролі мобільних операторів, але і від відомих гігантів.

"Мегафон": куди поскаржитися на якість зв'язку або інтернету?
Одним з них є компанія "Мегафон". Куди поскаржитися, якщо грошові кошти сплачуються абонентом своєчасно, а якість зв'язку або інтернету істотно кульгає?

Основні приводи для невдоволення абонентів компанії "Мегафон"

Серед причин, які можуть вивести з себе навіть самого сумлінного і врівноваженого клієнта, можна виділити:
 • проблеми зі зв'язком (часткове або повне відсутність, погане якість з'єднання, недостатня чути співрозмовника і випливають з цієї обставини);
 • регулярне отримання повідомлень, які можуть бути віднесені до спам-розсилку (реклама і пропозиції про придбання яких-небудь товарів або послуг);
 • неправомірні списання грошових коштів з рахунку абонента (у тому числі і за послуги або опції, які були підключені йому примусово з боку компанії);
 • неякісний доступ в інтернет (швидкість, не відповідає заявленій, відсутність з'єднання, періодичні збої в роботі тощо).
 • "Мегафон": куди поскаржитися на якість зв'язку або інтернету?  Наявність однієї з перерахованих вище проблем може викликати питання у абонентів "Мегафон": куди поскаржитися для її усунення? Нижче спробуємо розібратися, як вчинити у кожній з цих ситуацій.

  Куди поскаржитися на зв'язок "Мегафон"?

  При виявленні проблем із здійсненням або прийняттям дзвінків, неможливістю відправки миттєвих повідомлень (СМС) слід в першу чергу звернутись до Call-центру (віддалену службу клієнтського сервісу). Зробити це можна декількома способами: за телефоном (контактний номер техпідтримки розташований на офіційному порталі організації), електронною поштою. При зверненні до фахівців обов'язково потрібно повідомити, що виникли труднощі зі зв'язком, і привести докладний опис ситуації (в якому місці були помічені перебої, приблизний час, разове чи це явище або спостерігається вже певний період часу тощо).


  Якщо надати відповідь співробітник клієнтської служби у момент дзвінка не зможе, то має сенс скласти заявку для перевірки справності обладнання. Аналогічним чином слід вчинити, якщо виникає питання про те, куди поскаржитися на "Мегафон-інтернет". Погане якість з'єднання, швидкість, не відповідає умовам тарифного плану або підключеної опції, неможливість підключення та інші подібні складнощі потрібно спочатку звернутися у службу підтримки користувачів.

  Куди поскаржитися на якість зв'язку "Мегафон" і надання послуг інтернету?

  Якщо фахівцям служби підтримки не вдалося грамотно відповісти на запитання абонента або вирішити його проблему навіть після складання заявки, то має сенс відправитися в офіс компанії для реєстрації письмової скарги. Заява краще підготувати заздалегідь у двох примірниках, вказавши причини обігу та інші обставини, які можуть мати відношення до справи.
  "Мегафон": куди поскаржитися на якість зв'язку або інтернету?
  Не варто розбавляти складену скаргу описом своїх емоцій, слід обмежитися лише приведенням необхідних фактів. Один примірник заяви потрібно віддати співробітникам офісу, а другий – залишити собі, попросивши спеціаліста зробити на ньому позначку про прийняття скарги (в тому числі дату прийняття, підпис і посада відповідальної особи). Строк розгляду такої заяви може становити до 60 днів.

  Звернення у вищі інстанції

  Як бути, якщо не вдалося добитися рішення проблеми від компанії "Мегафон"? Куди поскаржитися, якщо описані раніше методи не принесли результату? Варіантів, куди може звернутися клієнт, кілька:
 • Роскомнагляд. Будучи контролюючим органом для всіх мобільних операторів, дане відомство здатне змусити організацію здійснювати свою діяльність у відповідності з регламентом та договором, укладеним з користувачем.
 • ФАС. Подати скаргу в дану службу можна тільки в тому випадку, якщо проблема клієнта пов'язана з регулярним одержанням спам-листів з десятизначних номерів.
 • "Мегафон": куди поскаржитися на якість зв'язку або інтернету?
 • Росспоживнагляд. Послуга стільникового зв'язку надається споживачеві, а це означає, що при порушенні прав клієнта дане відомство може стати на його бік і надати необхідний вплив на мобільного оператора.
 • Судова інстанція. Подача позову проти оператора стільникового зв'язку має сенс тільки в тому випадку, якщо вирішити проблему неможливо іншим способом.
 • Незаконні грошові списання

  Куди можна поскаржитися на "Мегафон" у разі здійснення незаконних списань з рахунку абонента? Давайте розбиратися. Під незаконними списанням з рахунку маються на увазі кошти, які знімаються за послуги, які клієнтом не підключалися. Для того щоб з'ясувати, з якої причини зменшується баланс, слід скористатися послугою деталізації. При виявленні підозрілих списань необхідно, як і у випадках проблем зі зв'язком, звернутися до фахівців "Мегафона" (в службу клієнтського сервісу або в офіс) і при необхідності написати скаргу, в якій відобразити всі обставини і можливі вимоги (наприклад, відключення послуг/пакетів, повернення коштів на рахунок). Розгляд складеної абонентом скарги може здійснюватися впродовж 60 днів. Якщо офіційну відповідь від компанії "Мегафон" не влаштовує клієнта, то це може стати приводом для звернення у вищі інстанції для захисту своїх інтересів.
  "Мегафон": куди поскаржитися на якість зв'язку або інтернету?

  Висновок

  В роботі будь-якого мобільного оператора періодично можуть виникати складності (при наданні послуг зв'язку, надання мобільного інтернету тощо), у тому числі і в компанії "Мегафон". Куди поскаржитися при виявленні незаконних списань і інших складнощів, залежить від особливостей кожного випадку. Спочатку рекомендується спробувати вирішити проблему безпосередньо з фахівцями організації "Мегафон". Якщо дана міра не принесла бажаного результату, слід вдатися до допомоги інших відомств.