Яка найкраща програма для оновлення драйверів?

113 0 Новини високих технологій

Кожен користувач має свій перелік процедур по наведенню порядку на ПК. Йому доводиться створювати резервні копії даних, чистити тимчасові папки, деінсталювати і встановлювати додатки. Деякі із заходів досить прості, однак забирають багато часу. Списки справ малоприятни при їх щоденному виконанні, і з цим чудово справляються спеціальні утиліти. В нижчеподаному огляді буде обрана краща програма для оновлення драйверів. Існують інші варіанти. Користувач може відкрити сайт виробника комплектуючих, завантажити і встановити оновлення зі сторінки «драйвери». Можна також використовувати сервісне ПЗ. Багато розробники підключають до графічних оболонок драйверів функцію автоматичного оновлення. Тим не менш якщо користувач може налаштувати на комп'ютері заміну застарілого програмного забезпечення розкладом, то чому б цим зручністю не скористатися?

Яка найкраща програма для оновлення драйверів?

Кращі програми для оновлення драйверів Windows 10

Driver Genius є однією з найвідоміших англомовних утиліт. Програма бере на себе функції моніторингу та надання детальної інформації про систему. Список можливостей складається з пошуку, оновлення, бекапа і видалення драйверів. Під час установки програми завантажується база з переліком актуального програмного забезпечення. Після інсталяції запускається сканування. Далі користувачеві пропонується зареєструватися і завантажити нові драйвери. При використанні пробної версії програми застосувати викачані оновлення не вдасться. Такий же принцип роботи інших програм перегляду. Без реєстрації перевірити якість оновлень можна тільки в теорії. Бекап драйверів потрібно при повній перевстановлення системи, перенесення на ПК з аналогічною конфігурацією і безпосередньому зберігання важливих даних. Програма створює комплект програмного обладнання, який згодом встановлюється за аналогією з іншими інсталяторами. Для резервного копіювання можна вибрати з переліку лише необхідні компоненти. В розділі «налаштування» слід зазначити кілька корисних функцій. На вкладці drivers update вказується сервер для скачування. У підрозділі security включається перевірка драйверів після завантаження, schedule – пошук оновлень за розкладом.

Яка найкраща програма для оновлення драйверів?

Driver Reviver

Утиліта є другим претендентом на звання «найкраща програма для оновлення драйверів». Додаток створює враження русифікованого аналога Driver Genius. Інтерфейс даних утиліт дуже схожий. При скануванні системи додаток повідомляє, що програмне забезпечення не потребує оновлення. У зв'язку з цим можна зробити висновок про те, що база драйверів неповна. Опція повного або вибіркового бекапа доступна користувачам у вкладці «резервна копія». При збереженні формат не задається. У цій же вкладці можна почати відновлення. У кожній копії є відмітка про час. Завдяки цьому можна безпомилково відновлювати драйвери при конфлікті оновлень або подібної помилку. Інтерфейс програми дуже лаконічний. Перемикатися між розділами незручно. У налаштуваннях програми є функції включення автоматичного оновлення за розкладом і вибору бажаного дня і часу завантаження. Додаткових функцій немає.
Яка найкраща програма для оновлення драйверів?

PerfectUpdater

Програма на англійській мові, поширюється платно. Для отримання ознайомлювальної версії необхідно клікнути по кнопці free scan і вказати персональні дані для отримання посилання на завантаження інсталятора. До особливостей можна віднести те, що програма робить бекап перед оновленням програмного забезпечення та встановлює лише оригінальні драйвери. Для користувачів, які акцентують увагу на системної безпеки, це своєрідна гарантія. Програма сканує комп'ютер трохи довше в порівнянні з іншими аналогами. Частина пристроїв може дублюватися, а друга – бути від'єднаного від ПК. У додатку відображається детальна інформація про драйвери, які потрібно оновити. За описом у формі порівняння версій користувач може дати оцінку загальної ситуації. У графі driver age вказана ступінь старіння наявних драйверів. На відміну від Driver Reviver, під час резервного копіювання додаток надає можливість переглянути детальну інформацію, а саме ID пристрою, виробника і дату випуску програмного забезпечення. У налаштуваннях вказується шлях для збереження завантажених драйверів. На вкладці exclusion list відображається перелік винятків, необхідний у ситуаціях, коли те або інше програмне забезпечення не потребує оновлення з різних причин. Замість вибору дати в планувальнику користувач може включити опцію «щодня» або «щотижня». PerfectUpdater – вдосконалений аналог програми Driver Reviver.


Яка найкраща програма для оновлення драйверів?

DriverScanner 2013

В продовження теми «кращі програми для оновлення драйверів на ПК» можна розглянути дану утиліту. Додатком надаються відомості, які практично нічим не можуть бути корисні, а також пропонується завантажити інші продукти компанії-розробника. У зв'язку з цим у користувачів виникає бажання відразу перейти з розділу «огляд» у вкладку з результатами перевірки. При скануванні додаток знаходить в 2 рази більше застарілого програмного забезпечення, ніж DriverGenius. У переліку для оновлення від'єднані пристрою. Частина драйверів дублюється. В результатах сканування можна побачити інформацію про програмне забезпечення, запропоновану у формі порівняння версій. Під час оновлення програма автоматично створює контрольні точки. Можливості бекапа і відновлення драйверів немає. Налаштувати точки для відкату вручну не вдасться.
Інтерфейс можна назвати зручним. Російська локалізація відсутня. Планувальник, що знаходиться в розділі «загальні параметри», стає доступним після активації ліцензії.

Driver Robot

На офіційному сайті зазначено, що утиліта містить у собі базу з 100 тисяч найменувань. Звідси можна зробити поспішний висновок про те, що це краща програма для автоматичного оновлення драйверів. Не варто поспішати. Адже в результатах сканування підключене обладнання дублюється 2-4 рази. Багато згадані в додатку пристрої взагалі не існують. Відомості про версії оновлень тут немає. На вкладці downloads можна завантажити драйвери окремо. Програма також аналізує і видає експортований і завантажується на сервер файл. Переглянути документ не представляється можливим. Функціональність англомовного додатку зведена до мінімуму. Краща програма для оновлення драйверів повинна відображати дані про розробників або хоча б ID тих або інших пристроїв. У даній утиліті опція перегляду подібної інформації недоступна.
Яка найкраща програма для оновлення драйверів?

Driver Checker

Це англомовне додаток входить в перелік 10 найкращих програм для оновлення драйверів. Воно поширюється платно. Без реєстрації користувачі можуть лише перевірити, чи потребує наявне в системі програмне забезпечення оновлення. Велика база драйверів знаходиться в мережі, офлайн-версії немає. Робота програми не викликає нарікань. При скануванні перевіряються навіть такі пристрої, як Bluetooth-модуль і геймпад від Logitech. Додаток не тільки здійснює пошук оновлення, але і робить резервні копії актуального програмного забезпечення. Дана опція потрібна в тому випадку, коли необхідно перевстановити систему, а необхідних драйверів немає. Утиліта відрізняється лаконічним інтерфейсом. У головному вікні висвічується коротка технічна характеристика ПК. Тут же вказуються підтримувані програмою типи драйверів. Користувачі можуть перейматися тим, що в списку пристроїв немає відеокарти. Цей компонент присутній у переліку під назвою «адаптер дисплея». Можна стверджувати, що утиліта позбавлена недоліків, за винятком високої ціни.

DriverPack Solution

Перший запуск програми виявився досить повільним: при завантаженні програми здійснюється нічим не пояснювана процедура розпакування. Безкоштовна утиліта пропонує користувачам встановити всі необхідні оновлення за один клік. Програма підтримує величезний перелік пристроїв. Варто відзначити, що при відключенні служби Windows Update в головному вікні утиліти з'являється відповідне попередження. Даний момент розробниками не пояснюється. Додаток працює автономно. При щомісячній завантаженні чергової версії DVD може бути використано більше мережевого трафіку, ніж при роботі Windows Update. Кнопка сканування в утиліті відсутня. Замість цього в розділі «драйвери» вказується поточний статус бази. Програма має серйозний недолік: завантажувати оновлення застарілого програмного забезпечення не можна. Можна завантажувати відсутні в системі драйвери, але дані про них ніде немає. У довідці зазначено, що для пошуку конкретного програмного забезпечення необхідно перейти в розділ «онлайн». Підтримується два типи бекапа: базовий і системний. В розділі «діагностика» відображаються дані, ніяк не пов'язані з призначенням утиліти. Звідси можна зробити висновок, що це не найкраща програма для оновлення драйверів.
Яка найкраща програма для оновлення драйверів?

Додаток Carambis Driver Updater

Остання версія утиліти має приємний і простий інтерфейс. Меню програми - російською мовою. У головному вікні утиліти відображаються іконки таких підключених пристроїв, як принтер, оптичний накопичувач, монітор, модем, відеокарта і мишка. Тут же вказується, потребує те чи інше програмне забезпечення оновлення. Однак не можна стверджувати, що це краща програма для оновлення драйверів. База утиліти є неповною. При скануванні додаток знаходить тільки 1-2 оновлення. Без придбання ліцензії завантажити драйвери не вдасться. Однак вартість утиліти набагато нижче, ніж у її аналогів.

DriverMax

Яка програма краще для оновлення драйверів, коли користувач обмежений у коштах? Якщо вищеперелічені варіанти здаються занадто дорогими, то можна встановити цей додаток. Програма поширюється безкоштовно. Для того щоб отримати можливість завантаження оновлень, необхідно просто створити аккаунт на офіційному сайті. Сканування системи здійснюється за кілька секунд. Після закінчення перевірки відображається перелік застарілого програмного забезпечення. Опції бекапа і видалення драйверів можна знайти у відповідних розділах. Інтерфейс програми англійською мовою. В меню є кнопка, що веде до довідкової інформації. Там же відображається рейтинг популярності виробників комп'ютерних компонентів. Якщо акцентувати увагу на безкоштовних утиліт, то це краща програма для встановлення та оновлення драйверів. Додаток непогано справляється зі своїм основним завданням і надає користувачам додаткові можливості.
Яка найкраща програма для оновлення драйверів?

Slim Drivers

Утиліта є безкоштовним установником драйверів. Додаток сумісний з Windows 10. Після сканування відображається список застарілого програмного забезпечення. Завантажити оновлення можна тільки після реєстрації. Відомості про версії драйверів не зазначаються. Утиліта є спрощеним аналогом програми DriverMax.

Підсумки

Можна дати конкретну відповідь на питання про те, яка програма для оновлення драйверів найкраща. Якщо користувач не хоче витрачати на утиліти ні копійки, то його вибором повинно стати додаток DriverMax. При цьому все одно необхідно зареєструватися. Якщо користувач може дозволити собі додаткові витрати, то йому слід придбати ліцензію на Driver Genius. На даний момент це найкраща програма для автоматичного оновлення драйверів.