Відгуки про телевізорах "Самсунг": характеристики, найкращі моделі. Порівняння з конкурентами

58 0 Новини високих технологій

У цьому оглядовому матеріалі будуть розглянуті технічні специфікації, переліки інтегрованих тюнерів та відгуки про телевізорах "Самсунг". В додаток до цього буде наведено типовий комунікаційний перелік подібного пристрою і вказано призначення кожного такого порту або бездротового інтерфейсу. Також буде викладено алгоритм підключення і налаштування телевізора.

Відгуки про телевізорах "Самсунг": характеристики, найкращі моделі. Порівняння з конкурентами

Розподіл телевізорів Samsung за сегментами ринку

Сучасні моделі телевізорів "Самсунг" поділяються наступним чином:
 • До рішень початкового рівня належать ТВ з діагоналлю матриці менше 30". У цьому випадку технічні специфікації досить скромні, але і вартість дійсно мінімальна. Дозвіл екрана дорівнює 1366Х768. Тобто картинка виводиться в HD-форматі. Також програмне забезпечення реалізує лише основні та найбільш затребувані функції, а ось про ОС "Андроїд" і "Смарт-ТВ" в цьому випадку і мови бути не може.
 • До продуктів середнього класу належать телевізори з діагоналлю від 32 до 49 дюймів. У цьому випадку дозвіл картинки збільшується до 1080 пікселів. Також в більшості випадків з'являється підтримка таких важливих і досить затребуваних програмних функцій, як "Смарт-ТВ" і навіть в деяких випадках присутня підтримка операційної системи Android.

 • Преміальні телевізори на поточний момент мають діагональ понад 50 дюймів. Ключова їх відмінність від попереднього класу пристроїв — це матриця екрану. Вона має вже дозвіл 4К і виготовляється за технологією квантових точок. Всі попередні продукти оснащуються IPS матрицями або навіть TN+Film. Саме за рахунок цієї важливої особливості якість зображення значно краще в таких преміальних рішеннях.
 • На додаток до вищесказаного необхідно відзначити те, що є деякі найбільш свіжі моделі телевізорів "Самсунг", в яких дисплей зігнутий. Поки таке конструктивне рішення не отримало великого поширення, але з величезною часткою ймовірності можна відзначити те, що південнокорейський виробник телевізорів випереджає час.

  Список комплектації

  Комплектація в даному випадку типова, в неї входить наступне:
 • Сам телевізор і підставка для нього.
 • Інструкція телевізора "Самсунг" та керівництво з експлуатації — це повний комплект документації.
 • Шнур електроживлення.
 • Пульт управління і, звичайно ж, комплект батарейок для нього.
 • В телевізорах з підтримкою 3D список поставки також включає дві пари спеціальних окулярів. Деякі найбільш дорогі продукти виробником оснащуються різними комунікаційними проводами.

  Бездротові способи підключення

  Відмінним набором бездротових способів передачі інформації можуть похвалитися пристрої середнього і преміального рівнів у даного виробника. Відгуки про телевізорах "Самсунг" це дійсно підтверджують. Основний інтерфейс в даному випадку — це Wi-Fi. Він дозволяє обмінюватися даними та інформацією з комп'ютерною мережею. Другий бездротовий спосіб підключення — це Bluetooth. Основне його призначення — це підключення зовнішньої акустики (наприклад, навушників).
  Відгуки про телевізорах "Самсунг": характеристики, найкращі моделі. Порівняння з конкурентами

  Дротовий інтерфейсний набір

  Відгуки про телевізорах "Самсунг" також виділяють відмінний набір дротяних способів підключення до них. У нього, як правило, виробник включає наступне:
 • Стандартний антенний роз'єм, з якого сигнал подається на всі вбудовані тюнери та ресивери.
 • Для організації проводового підключення до комп'ютерної мережі такі продукти оснащуються портом RJ-45.
 • Порти HDMI дозволяють вивести картинку і звук з різних зовнішніх пристроїв (наприклад, комп'ютер, ноутбук або навіть DVD-програвач).
 • Ще один важливий спосіб підключення — це порти USB. В них можна встановити будь флеш-накопичувач і вивести з нього інформацію на екран. Це може бути фото, відео або музика.
 • Можливою альтернативою портів HDMI є роз'єми SCART або RCA. З їх допомогою можна вивести сигнал з застарілих на поточний момент модифікацій супутникових ресиверів.
 • Специфікації екрану

  Сильною стороною телевізорів даного виробника є якість зображення. Причому міцною основою для цього є постійні інноваційні розробки цього південнокорейського виробника. То щільність пікселів збільшується, то використовується новий тип матриці, то виробляються вигнуті екрани, які дозволяють таке пристрій перетворити на повноцінний I-MAX-кінотеатр. Але подібна інноваційність призводить до більш високої вартості рішень. Найбільш доступні продукти під цим брендом з діагоналями менше 28" оснащуються LCD-матрицею і мають дозволу HD або навіть FullHD. Більш дорогі ТБ середнього рівня з розмірами екрану від 32 до 49 дюймів оснащуються аналогічною матрицею, але дозвіл в обов'язковому порядку вже буде тільки FullHD. При цьому необхідно відзначити те, що в цьому класі пристроїв вже можна зустріти матриці, виготовлені за технологією на основі квантових точок та мають дозвіл 4К. Тому перед покупкою необхідно детально вивчати специфікації на придбаний телевізор "Самсунг". 40 дюймів — це мінімальна довжина діагоналі такого ТБ. Преміальні телевізори з діагоналлю понад 50 дюймів мають дозвіл 4К, і матриця в них вже базується на квантових точках.
  Відгуки про телевізорах "Самсунг": характеристики, найкращі моделі. Порівняння з конкурентами

  Акустична система

  РК-телевізори Самсунг" мають стандартну інтегровану акустичну систему. Як правило, вона складається з 2-х динаміків, потужність кожного з них становить 20 Вт. Звук в такому випадку виводиться в стереоформаті і такого конструктивного рішення цілком достатньо для комфортного перегляду будь-якої телевізійної передачі. Якщо ж потрібно перетворити в телевізор домашній кінотеатр, то можна підключити зовнішню звукову систему із САБ-буфером і збільшеною кількістю динаміків. Відповідні роз'єми є у всіх телевізійних рішеннях, що випущені під цим брендом.


  Специфікації щодо споживаної потужності

  РК-телевізори Самсунг" щодо енергоспоживання належать до класів "А" і навіть "А+". Наприклад, ТВ з діагоналлю 40 дюймів в режимі максимального споживання використовує всього 95 Вт. Для порівняння: його попередники на основі електронно-променевих трубок з практично в 2 рази меншою діагоналлю споживали близько 150-170 Вт. У свою чергу, телевізор з розміром діагоналі 78 дюймів споживає близько 240 Вт.
  Відгуки про телевізорах "Самсунг": характеристики, найкращі моделі. Порівняння з конкурентами

  Перелік інтегрованих тюнерів

  Значним набором вбудованих тюнерів можуть похвалитися кращі телевізори Самсунг". У цей список входить наступне:
 • Аналоговий тюнер з підтримкою всіх можливих метрових і дециметрових каналів. В цілому він може показувати до 60 каналів.
 • Два цифрових тюнера. Один з них - DVB-T - здатний приймати цифрові передачі першого покоління, а другий - DVB-T2 - другого.
 • Також в таких пристроях вбудований цифровий кабельний ресивер DVB-C. Він дозволяє відтворювати вже кабельні телевізійні канали.
 • У деяких найбільш дорогих телевізорах даного виробника інтегровані супутникові ресивери. Таке інженерне рішення дозволяє без додаткових витрат відтворювати сигнал супутникових передач.
 • Пульт управління і все, що з ним пов'язано

  Пульт для телевізора "Самсунг" входить у його початкову комплектацію. Також у неї в обов'язковому порядку включається комплект батарейок. На пульті є кнопки для здійснення управління ТВ:
 • Цифрові кнопки для вибору каналу.
 • Навігаційні кнопки, за допомогою яких можна здійснити перехід між сусідніми каналами, підвищити або знизити гучність пристрою, а також переміщення між пунктами меню.
 • Окремо необхідно відзначити кнопку включення і вибору джерела сигналу.
 • В доповнення до цього є також функціональні кнопки, призначення яких змінюється в залежності від відкритого пункту меню.
 • У більшості випадків пульт для телевізора "Самсунг" є досить простим пристроєм, розібратися з алгоритмом його роботи не так вже і складно.
  Відгуки про телевізорах "Самсунг": характеристики, найкращі моделі. Порівняння з конкурентами

  Програмне забезпечення

  Під управлінням різного системного програмного управління може функціонувати телевізор "Самсунг". Характеристики найбільш доступних пристроїв вказують на те, що в них вбудована оболонка з мінімальним функціоналом. Вона дозволяє виконувати ТБ функції мультимедійного центру. Пристрої середнього і преміального рівня частіше всього працюють під управлінням операційних систем "Тизен" (власна розробка південнокорейської компанії, яка поки що, на жаль, не отримала великого поширення) і всім відомий "Андроїд". Також у таких рішеннях реалізована підтримка "Смарт-ТВ".

  Порядок налаштування

  Тепер розберемося з порядком того, як налаштувати телевізор "Самсунг". Він детально наведено в інструкції з експлуатації на цей пристрій і включає такі етапи:
 • Витяг з упаковки пристрою, демонтаж транспортних кріплень.
 • Установка опори або монтаж телевізора на стінку в залежності від обраного способу кріплення.
 • Підключення проводу електропостачання та телевізійного кабелю.
 • Подача напруги шляхом натискання кнопки "Повер".
 • Заходимо в меню ТБ і здійснюємо пошук усіх доступних телеканалів в автоматичному режимі. Зберігаємо отримані результати.
 • Саме такий короткий алгоритм налаштування містить типова інструкція телевізора "Самсунг". Використання ж інших функцій телевізора вимагає розширених налаштувань, і подібна операція вже не настільки просто виконується.
  Відгуки про телевізорах "Самсунг": характеристики, найкращі моделі. Порівняння з конкурентами

  Вартість

  Ключовий фактор, який збільшує або зменшує ціни на той чи інший телевізор "Самсунг" — діагональ екрану. Рішення початкового класу з розміром 19 дюймів на поточний момент можна придбати за 8500-9000 рублів. Найбільш дорогий представник даного класу з розміром екрану 28 дюймів вже обійдеться в 14000 рублів. Технічні специфікації ж у них практично ідентичні. Найбільш доступними продуктами середньому ціновому діапазоні є ТВ з діагоналлю 32 дюйми. Їх можна придбати за 16000 рублів. У цьому випадку підтримка "Смарт-ТВ" вже обов'язкова. Найбільш дорогі представники середнього класу з діагоналлю 49 дюймів коштують 30000 рублів. Самі ж доступні представники преміального сегмента вже з 4К-дозволом, матрицею на квантових точках і зігнутим дисплеєм оцінені мінімум 70000 рублів. Розмір діагоналі в цьому випадку становить 55 дюймів.

  Відгуки, порівняння з конкурентами

  Як було зазначено раніше, більшість власників таких пристроїв виділяють наступні переваги:
 • Висока якість і бездоганна надійність.
 • Відмінна функціональність.
 • Розумне енергоспоживання.
 • Навіть алгоритм того, як налаштувати телевізор "Самсунг", не настільки вже й складний, виконати його може практично кожен. Мінус же в продукції, виготовленої під даним брендом, всього лише один: висока вартість. Наприклад, телевізор "Самсунг" 40-дюймовий буде коштувати близько 25000 рублів. У свою чергу, його прямі конкуренти в особі "Філіпс" або LG обійдуться на 3000-4000 рублів дешевше. Але при цьому й характеристики у них будуть гірше. Це і більш високе енергоспоживання, і не таке якість зображення (екран на квантових точках все-таки дає про себе знати). Тому телевізори цього південнокорейського виробника дійсно поза конкуренцією.
  Відгуки про телевізорах "Самсунг": характеристики, найкращі моделі. Порівняння з конкурентами

  Підсумки

  Відгуки про телевізорах "Самсунг" вказують на їх найкращі технічні характеристики, феноменальна якість і надлишкову функціональність. Мінус же у них всього один — це висока вартість. Хоч деякі фахівці вважають, що це переплата за бренд, але за фактом подібна різниця в ціні обумовлена більш високою якістю придбаної продукції. Тому саме продукція даного південнокорейського виробника займає провідні позиції в цьому класі пристроїв.