Яка марка пральної машини найнадійніша? Поради щодо вибору пральної машини

119 0 Новини високих технологій

Дуже часто покупці цікавляться, яка марка пральної машини найнадійніша. Чому віддавати перевагу при виборі даної побутової техніки? На які особливості кожної моделі звертати увагу? Відповісти на всі ці питання не так просто. Для кожного знайдеться своя правда. Тим не менше, згідно з даними статистики, є неперевершені лідери серед виробників пральних машин для дому. Про кого йде мова? І які поради і рекомендації допоможуть зупинитися на тій чи іншій моделі техніки?

За типом завантаження

Спочатку слід зупинитися на кількох ключових моментах. Вони допоможуть вибрати конкретну модель пральної побутової техніки без урахування виробника.
Яка марка пральної машини найнадійніша? Поради щодо вибору пральної машини
Тип завантаження білизни - це перше, з чим має визначитися покупець. Справа все в тому, що є моделі з вертикальним завантаженням, є з фронтальною. Кожен варіант має ряд своїх переваг. Якщо цікаво, яка марка пральної машини найнадійніша, варто врахувати, що у лідерів зазвичай високою якістю відрізняються і фронтальні, і вертикальні моделі. Які плюси є у кожного типу завантаження?


Вибрати фронтальну модель простіше всього. Саме такого типу найчастіше зустрічаються пральні машини. Барабан знаходиться в передній частині пристрою. Такі агрегати мають більш низькою вартістю, зручні для господинь, їх можна вмонтувати в меблі. Пральні машини з фронтальним завантаженням білизни, як правило, менше по висоті. Але подібна техніка - більш громіздка. В ній не підтримується можливість дозавантаження білизни. Пральна машина з вертикальним завантаженням на ринку товарів зустрічається не так часто. Вона компактна, але при цьому висока. Під час прання дозволяється довантажувати речі. Такі моделі зазвичай коштують не дуже дешево. Тому їм не так часто віддається перевага.


Про місткості

Продовжуємо давати поради щодо вибору пральної машини. Наступним критерієм є місткість. Вона вимірюється в кілограмах. Цей параметр вважається одним з найбільш важливих при виборі побутової техніки для прання.
Яка марка пральної машини найнадійніша? Поради щодо вибору пральної машини
Від місткості залежать деякі параметри пристрою, його розміри (ширина). Слід віддавати перевагу тим моделям, які вписуються у відведений простір. Для цього заздалегідь проводиться замір місця під пральну машинку. Яка марка пральної машини - найнадійніша? Від місткості рейтинг виробників не залежить. На практиці перевага віддається пральних машин з місткістю близько 5-6 кілограм. Це ідеальний варіант для сімей з дітьми. Ще один нюанс: чим ширше пральна машинка, тим тихіше вона працює. Вузькі моделі більше схильні до вібрацій, частіше шумлять. Про ці особливості зазвичай забувають. А після установки "пралки" з'ясовується, що пристрій працює занадто голосно.

Віджим, прання, заощадження енергії

Такі важливі складові - це клас віджиму, прання та енергозбереження. Для чого потрібні ці параметри? Чому віддавати перевагу найкраще? Клас віджиму - це те, наскільки добре пральна машинка буде віджимати білизна. На сьогоднішній день найвищий показник позначений літерою "A". Становить близько 1400-2000 обертів. На практиці досить близько 1200 оборотів в хвилину, щоб білизна була сухим до кінця прання. Так, на більшості моделей можна регулювати цей параметр, але за більшу кількість оборотів доведеться переплачувати.
Яка марка пральної машини найнадійніша? Поради щодо вибору пральної машини

Клас прання - це те, наскільки добре пристрій відпирає речі. Як і у випадку з віджимом, чим вище даний показник, тим краще. Сьогодні всі виробники пральних машин пропонують клас "A". Це найвищий показник. Подібною характеристикою наділяють навіть бюджетні моделі. Тому класу прання зазвичай не приділяють достатньо уваги. Енергозбереження теж відіграє досить важливу роль. Особливо для сімей, де планується багато прати. Рекомендується віддавати перевагу пристроям з більш високим показником заощадження енергії. На практиці подібні машинки коштують дорожче, але це обґрунтовані витрати.

Програми прання

Якщо хочеться вибрати максимально хорошу і зручну техніку для відпирання білизни та речей, звернути увагу доведеться на програми прання. Зараз всі виробники подібної побутової техніки пропонують приблизно однакові можливості в даній області. Іноді може здатися, що вибір програм для прання величезний, в ньому можна легко заплутатися. Насправді господині в основному користуються наступними режимами:
 • бавовна;
 • дитячі речі;
 • ручне прання;
 • синтетика;
 • делікатні речі;
 • вовна;
 • швидке прання.
 • В обраної моделі "пралки" повинні бути всі ці програми. Всі інші можливості зазвичай залишаються без уваги. Зупинятися на конкретній моделі рекомендується, виходячи з того, які речі переважають в будинку і в гардеробі сім'ї.

  Дизайн

  Деякі покупці кажуть, що для них важливим нюансом є зовнішній вигляд пральної машини. Відповідно, перевага віддається фірмам-виробникам, які здатні здивувати.
  Яка марка пральної машини найнадійніша? Поради щодо вибору пральної машини
  Якщо гарненько придивитися, то у кожної моделі пральної машини є свої особливості. Найчастіше Samsung пропонує пристрої на будь-який смак. Тим не менш, якщо хочеться з'ясувати, яка марка пральної машини - найнадійніша, на зовнішній вигляд техніки дивитися не рекомендується. Часто буває так, що привабливий вигляд досягається за рахунок шкоди для якості прання або роботи техніки.

  Виробники-лідери

  А яка марка пральної машини - найнадійніша? Це найбільш важке питання з усіх. Як вже було сказано, у всіх свій погляд на кожну компанію, що виробляє техніку для дому. Тому дуже важко назвати лідерів. Якщо гарненько придивитися до статистичними даними та результатами проведених опитувань, то найчастіше перевага віддається наступним маркам:
 • Siemens.
 • Miele.
 • BOSCH.
 • Саме ці виробники вважаються найкращими. Причому незалежно від моделі пральної машини. Слід звернути увагу, що "Сіменс" і "БОШ" - це німецькі пральні машини. Подібній техніці рекомендують віддавати перевагу багато фахівців. До речі, країна-виробник теж накладає свій відбиток на якість пристрою. Що можна сказати з цього приводу?

  По країні

  Ні для кого не секрет, що в Росії з'являється все більше і більше речей з Китаю. Це стосується не тільки одягу і гаджетів, але і крупної побутової техніки для дому. Тому експерти радять при виборі пральних машин звертати увагу на країну-виробника. І тільки потім на конкретну фірму. Найкращі моделі досліджуваної техніки - німецькі. Пральні машини з Німеччини відрізняються своєю якістю і довговічністю. Вони рідко ламаються. Розробкою і створенням подібної техніки займаються досвідчені спеціалісти, які думають про комфорт використання і якості пристроїв. А от іншим країнам довіряти не рекомендується. Справа все в тому, що в цих країнах якість виробництва нижче, ніж у Німеччині.
  Яка марка пральної машини найнадійніша? Поради щодо вибору пральної машини
  Корейські пральні машини теж не так вже й погані. У Росії окремим попитом користуються деякі італійські моделі техніки. Так, подібні пристрої поступаються "німцям", але вони все одно дозволяють прати довго і без праці.

  Рейтинг пральних машин

  Вже зрозуміло, яка фірма пральних машин - найнадійніша. Тим не менше на перерахованому раніше переліку список лідерів не закінчується. У Росії попитом користуються багато виробників. Серед них, як вже було сказано, можна відшукати і корейські пристрою, та італійські. Якщо подивитися деяку статистику, можна помітити, що після перерахованих раніше лідерів споживачі віддають перевагу виробникам з наступними назвами:
 • LG. Корейське дітище, добре зарекомендувало себе на ринку товарів. Відрізняється різноманітністю моделей. Пральні машини LG знайдуться на будь-який смак і за різною вартістю. У виробника є і бюджетні моделі, і дорого.
 • Samsung. Ще один корейський виробник. Як і LG, володіє широким вибором моделей. Покупці відзначають, що зовнішній вигляд подібної техніки не залишає байдужим. У "Самсунга" більшість пристроїв відрізняється якістю. Відремонтувати пральну машину при поломці не складе праці. Знайдуться моделі від недорогих, але функціональних до дорогих "преміум"-класу.
 • Ariston. Італійський виробник пральних машин. У нього знайдуться надійні вузькі пральні машини для всіх. На сьогоднішній день збираються подібна техніка в Росії.
 • Indesit. Фірма, яка виробляє пральні машини, схожі на "Арістон". Фахівці кажуть, що під Ariston нерідко розуміють "Індезіт". Адже ці пральні машини збираються на аналогічних заводах з однакових складових.
 • ARDO. Одна з найкращих компаній, що працюють в Італії. Зазвичай моделі цього виробника відрізняються тихою роботою і стійкістю. Дизайн і ціни теж радують. Тільки надійна вертикальна пральна машина (або будь-яка інша - не так важливо) навряд чи буде від ARDO. Експерти відзначають, що у цієї організації часто ламаються кріплення, що забезпечують стійкість конструкції. Підвіс бака і електроніка теж залишають бажати кращого.
 • Zanussi. Італійське дітище, заслужившее похвалу багатьох людей. Зазначається, що "Зануссі" (пральна машина) - це техніка, яка буде служити довгий час. Але вона буває різною. Експерти поділяють пральні машини на 2 категорії: вироблені до 2011 року і після нього. Ранні моделі заслуговують окремої уваги. Вони не поступаються за якістю прання і роботи німецьким виробникам. Що ще можна сказати про "Зануссі"? Пральна машина даного виробництва, яка вийшла після 2011 року, з високою часткою ймовірності розчарує. Деякі називають нові Zanussi симбіозом китайських, російських, італійських, німецьких і інших складових, роботу яких передбачити важко.
 • Мабуть, це всі найбільш поширені фірми-виробники. Неважливо, який саме буде модель пристрою, - з фронтальним або вертикальним завантаженням. Головне, що переваги та недоліки усіх виробників будуть відображені у кожній техніці.
  Яка марка пральної машини найнадійніша? Поради щодо вибору пральної машини

  Відгуки сервісних центрів

  Отже, як вже зрозуміло, в магазині може бути виявлена надійна пральна машина. Автомат чи ні - не так важливо. Що кажуть про сучасних виробників працівники сервісних центрів побутової техніки? Вони можуть дати найбільш точну оцінку і статистику скарг клієнтів. Якщо вірити працівникам різноманітних ремонтних служб пральних машин в Москві, то Ariston Indesit за останні роки стали використовувати неякісні складові. Зокрема, на платах, що встановлюються для управління пристроями. Через деякий час нові пральні машинки від "Арістон" та "Індезіт" починають блимати, як ялинки". Ремонтуються пристрою швидко, але деякий дискомфорт подібні події все одно доставляють. Electrolux - це виробник, який постачає не самі стійкі до перепадів напруги "пралки". Якщо підключити пристрій до розетки з більш ніж 230 Вольт або менше 200 воно починає "глючити". Деякі вважають, що пральні машини виходять з ладу. Тим не менше при підключенні до нормального напруження проблема зникає. Крім того, даний виробник не відрізняється якістю інших складових. Не дуже часто доводиться стикатися з пральними машинами від "Канді". Останнім часом даний виробник використовує досить якісні комплектуючі. На ринку товарів Candy зарекомендував себе в досить непоганому світлі. Якщо потрібна компактна пральна машинка, саме "Канді" дозволяє підібрати недорогу і якісну модель. Не можна обійти увагою той факт, що у більшості виробників пральних машин на сьогоднішній день однакові комплектуючі. Наприклад, до "Канді" відносять Hoover, Iberna, Zoppas. До "Електролюкс" - "Зануссі" та AEG. І так далі. Тому передбачити, яка фірма пральних машин найнадійніша, не так просто. У більшості випадків якості прання і надійність пристроїв у різних корпорацій однакові.

  Підсумки та висновки

  Тепер зрозуміло, як правильно вибирати пральну машину. Яким виробникам віддавати перевагу? Це питання теж більше не є секретом. Насправді у всіх фірм є успішні моделі і не дуже.
  Яка марка пральної машини найнадійніша? Поради щодо вибору пральної машини
  Якщо термін гарантії на пральну машину не закінчився, а пристрій вже принесло чимало клопоту покупцеві, можна або обміняти його, або відремонтувати. Працівники сервісних центрів запевняють, що до вибору досліджуваної техніки необхідно підходити з розумом. Пральна машина з відмінною якістю служить близько 5-10 років, а якщо пощастить, то й довше. Крім усього іншого, перед покупкою конкретної моделі пристрою рекомендується вивчити відгуки покупців про неї. Деякі особливості здатні підкреслити саме споживачі, а не працівники сервісних центрів. Всі перераховані поради та рекомендації допоможуть не помилитися у виборі. На практиці досить часто купується техніка BOSCH, "Електролюкс" і "Самсунг", в основному з-за доступності і різноманітності моделей. Де краще купувати пральну машинку? У спеціалізованих магазинах побутової техніки. В інтернеті замовляти подібні машини не рекомендується.