Як у "Майнкрафте" приручити вівцю: поради, рекомендації і секрети

60 0 Новини високих технологій

Вже довгі роки дуже популярною грою є Minecraft. Це своєрідна ігрова пісочниця, в якій можна створювати, будувати і досліджувати. У грі передбачена складна і цікава система крафтінга. Гравці збирають ресурси, а потім, суміщуючи їх, отримують нові ігрові об'єкти. Весело і цікаво! Але крім цього в ігровому світі "Майнкрафт" можна відшукати різноманітних звірів. Їх не тільки вбивають, але і приручають. Натомість гравець набуває певні навички та ресурси. Сьогодні потрібно зрозуміти, як в "Майнкрафте" приручити вівцю. Навіщо, взагалі, чи потрібно це тварина? Чим принадити її?

Вівці в "Майнкрафте"

Вівця в грі "Майнкрафт" - поширене тварина. Це нешкідливий, мирний моб, який гуляє по лугах ігрових просторів. Його можна вбити або приручити. У першому випадку гравець отримує частину ресурсів, а моб зникає. Через деякий час, проведений в грі, вівця з'явиться знову. І її знову можна буде вбити.
Як у "Майнкрафте" приручити вівцю: поради, рекомендації і секрети
Але багато хто цікавиться, як у "Майнкрафте" приручити вівцю. Зробити це не так вже й важко. А після втілення задуму в життя гравець зможе отримувати додаткові ресурси з тварини, не вбиваючи його. Також можна розводити овець. Подібний прийом вважається найбільш прибутковим.

Пасуться вівці, як правило, на добре освітленій місцевості лугового типу. Іншими словами, можна відшукати даних мобів на лузі, на траві.

Ресурси з овець

Отже, чим можуть бути корисні вівці? Зустрічаються вони в грі не так часто, як хотілося б. А ресурси, що видобуваються з тварини, дуже потрібні гравцям. Тому доводиться замислюватися, як в "Майнкрафте" приручити вівцю. Адже вбивство є далеко не найкращим варіантом розвитку подій. Що дає вівця? У "Майнкрафте" з даної тварини можуть бути отримані наступні ресурси:
 • м'ясо - слугує для живлення гравця, може бути обсмажене в печі для кращого підвищення ситості;
 • шерсть - ресурс, який необхідний для різного крафтінга.
 • Не так багато предметів, але вони вкрай важливі. Особливо м'ясо. Якщо овечку приручити, то її можна постригти і отримати шерсть. Через деякий час можна повторити процес - тварина знову обросте. Розведення овець - прийом, здатний забезпечити і шерсть, і м'ясо гравцеві. Можна без особливих побоювань вбивати нових тварин і видобувати з них ресурси. Але як в "Майнкрафте" приручити вівцю?
  Як у "Майнкрафте" приручити вівцю: поради, рекомендації і секрети

  Про приручення

  Нічого важкого в процесі немає. Але гравцеві доведеться заздалегідь підготуватися до втілення задуму в життя. З чого почати? З створення будь-якого загону для овець. Якщо не забезпечити місцевість для пасовища, тварини просто розбіжаться.

  Загін може бути кам'яним або дерев'яним. Це не так важливо. Головне, щоб в ньому було досить місце. Розташовувати загін необхідно на траві. Це важливо. Огорожа створюється на верстаті - об'єднуються 6 дерев'яних або кам'яних блоків. Не варто забувати про воротах! Загін готовий? Тоді можна думати далі, як зробити вівцю в "Майнкрафте" ручний. Гравцеві потрібно:
 • Підготувати загін. Бажано, щоб він був недалеко від дому. Ворота обов'язково повинні бути відкриті.
 • Підібрати приманку для тварини. Без неї нічого не вийде.
 • Знайти овечку. Взяти в руки приманку і наблизитися до тварини.
 • Принаджуючи вівцю, завести її в загін. Для розведення тварин доведеться таким чином приручити кількох особин.
 • Це все. Залишається закрити хвіртку і чекати. Далі, розпоряджатися фермою для овець можна на свій розсуд. Важливо: гравець повинен стежити, щоб при годуванні особини не втекли.

  Про принаді

  Куди більш цікавим є питання про те, що їдять вівці в "Майнкрафте". Чим приманювати даних тварин?
  Як у "Майнкрафте" приручити вівцю: поради, рекомендації і секрети
  У грі передбачається певна приманка для кожного живого невинної істоти. Наприклад, для коней це вудка з морквою. Вівці ж харчуються пшеницею. Перед прирученням доведеться добути або виростити кілька одиниць подібної приманки. Виростає пшениця з відповідних насіння на зораній землі при наявності води біля неї. Насіння можуть бути виявлені при руйнуванні будь трави. Падають вони дуже швидко і часто. Тепер зрозуміло, як в "Майнкрафте" приручити вівцю. Годувати тварин можна травою. Саме нею харчуються овечки, виробляючи тим самим блоки землі.