Як прибирати великі прогалини у "Ворді": всі три способи

297 0 Новини високих технологій

При наборі тексту або в скачаному вами файл в "Ворді" ви можете помітити, що пробіли між словами великі. Не лякайтеся, це нормально і цілком поправимо. У нашій статті ми постараємося розібратися, чому це відбувається і як прибирати великі прогалини у "Ворді".

Вирівнювання по ширині

Якщо розбирати, як прибирати великі прогалини у "Ворді", то перше, про що потрібно розповісти - це проблема з вирівнюванням. Адже саме вона є найбільш поширеною. Хоча її суть полягає в дрібниці, і користувачі допускають помилки просто з необережності. Але про все по порядку. Давайте розберемося, як прибрати великі пробіли між словами у "Ворді", якщо проблема вирівнювання по ширині. Рішення існує два. Почнемо з того, що виявиться найбільш простим. Спробуйте змінити вирівнювання - замість параметра "по ширині", виберіть - "по лівому краю". Звичайно, припускається, що даний метод не спрацює. Адже часто проблема криється у форматуванні файлу. А може бути таке, що вам дане вирівнювання не підходить. Тоді скористайтеся другим методом.

Другий спосіб полягає вже в тому, що ми будемо використовувати гарячі клавіші: CTRL+SHIFT+ПРОБІЛ. Хто не знає, комбінація цих клавіш дає той самий короткий пробіл. Все, що вам потрібно - це замінити великі прогалини на короткі.

Проблема з недрукованих символом "кінець рядка"

Ми вже розібралися, як прибирати великі прогалини у "Ворді", якщо причиною тому стало некоректне вирівнювання. Але хоча дана проблема найбільш поширена, вона не єдина. Зараз ми розберемо ситуацію, коли "винуватець торжества" - недрукований символ "кінець рядка". Просторікувати про те, що таке недрукований знак і навіщо він потрібен у "Ворді", ми не будемо, краще відразу перейдемо до справи. У першу чергу вам необхідно буде включити відображення цих самих символів. Це робиться натисканням на відповідну кнопку, яка розташовується на верхній панелі, у вкладці "Головна". Втім, її місцезнаходження ви можете бачити на запропонованому зображенні.

Як прибирати великі прогалини у "Ворді": всі три способи
Натиснувши на цю кнопку, ви побачите всі недруковані знаки, в тому числі і "кінець рядка". Саме цей символ і робить нам капость. Виглядає він як вигнута стрілочка, дивиться в ліву сторону. Все, що вам потрібно буде зробити - це видалити її. Після цього прогалини нормалізуються. Ось ви і дізналися, як прибирати великі прогалини у "Ворді", коли проблема криється в непечатаемом знаку "кінець рядка". До речі, цей знак ставиться при натисканні комбінації клавіш SHIFT+ENTER, тому будьте акуратніше, щоб випадково не поставити його.

Проблема з табуляцією

Виною великих прогалин може бути і табуляція. Що це таке, ми також розбирати не будемо. Відразу лише хочеться сказати, що даний знак знову ж недрукований, і ставиться він при натисканні клавіші TAB.
Як прибирати великі прогалини у "Ворді": всі три способи
Ви вже могли здогадатися, що саме цей знак недрукований, то його видалення відбувається, як і в минулому прикладі, через відображення недрукованих символів. Саме так воно і є. Увімкніть відображення і знайдіть у тексті короткі стрілочки, спрямовані вправо. Це і є табуляція. Як і в минулий раз, вам необхідно всі ці стрілочки поміняти на прогалини, і текст матиме нормальний вигляд - великі прогалини зникнуть.

Заміна великих пропусків на короткі

Отже, ми дізналися останній, третій спосіб, як прибрати великі прогалини в тексті "Ворд". Але що робити, якщо знаків табуляції неймовірне кількість по всьому тексту. Погодьтеся, мало хто захоче самостійно один за іншим їх видаляти. Саме тому ми зараз подамо спосіб, який допоможе в одну мить змінити всі ці знаки на потрібні нам короткі прогалини.
Як прибирати великі прогалини у "Ворді": всі три способи
Напевно, кожен чув про "Заміну" у "Ворді". Саме цією функцією ми і скористаємося. Для початку скопіюйте один символ табуляції в буфер обміну (CTRL+C). Після цього запустіть "Знайти і замінити" (CTRL+H). Там будуть два поля: "Знайти" і "Замінити". В перше помістіть скопійований знак табуляції, а в другому поставте пробіл. Натисніть кнопку "Замінити все", і всі великі прогалини заміняться на короткі.

Популярі новини
Загрузка...