Пилососи "Зелмер": огляд моделей, характеристики і відгуки

123 0 Новини високих технологій

Вже давно на ринку побутової техніки з'явилася компанія «Зелмер». Вся її продукція не тільки доступна за ціною, але ще і якісна, зручна при експлуатації. Виробник з Польщі віддає перевагу у своїх приладах використовувати всі сучасні технології. Він вибирає найкращі ергономічні рішення, додає прекрасні елементи оформлення і виставляє їх на продаж. Пилососи «Зелмер» представлені в широкому асортименті. Завдяки цьому запити кожного покупця будуть задоволені на всі сто відсотків. Проте великий вибір – це не тільки перевага, але й недолік. Люди, які недостатньо розбираються у сучасній техніці, можуть запросто загубитися в достатку моделей. Як вибрати якісний і функціональний пилосос? Звернути увагу рекомендується на ті варіанти, які описані в даному огляді. Адже саме вони є одними з кращих.

Пилососи "Зелмер": огляд моделей, характеристики і відгуки

Мешковие пилососи

Ці пилососи «Зелмер» являють собою стандартні конструкції, які працюють зі спеціальною тарою для сміття і пилу. Розробник зберіг у своєму асортименті такі моделі, адже все ж великий відсоток покупців віддає перевагу саме подібні прилади. Але при цьому дані пристрої не є морально застарілими. Виробник вносить чимало доповнень, змін, функцій, які дозволяють поліпшити і вдосконалити роботу пилососа.


Серед нововведень можна відзначити, що в багатьох моделях є цифрова настройка потужності, встановлений датчик, що дає зрозуміти, наскільки заповнений мішок. Крім цього, впроваджена система сповіщення про забруднення фільтра. У більш нових приладах вбудована опція дистанційного керування, що значно полегшує роботу господині. Мішки для порохотяга «Зелмер» і додаткові щітки можна придбати в інтернет-магазині чи у будь-якому сервісному центрі, якщо такі відкриті в населеному пункті. В комплект входить звичайне пристосування для чищення килимів і з сепаратором. У зв'язку з тим, що подібні пилососи вважаються занадто габаритними, компанія намагається мінімізувати їх розміри.
Пилососи "Зелмер": огляд моделей, характеристики і відгуки

Моделі без мішка

Прогрес в сегменті пилососів давно не стоїть на місці, тому виробник намагається постійно оновлювати асортимент новинками. Яскравим прикладом є моделі без мішка. Двох видів буває такий пилосос «Зелмер» – миючий і для сухого прибирання. Вони зручні у використанні. Через конструкції миючі прилади апріорі компактними не бувають, але все ж виробник намагається зменшити їх розміри. Завдяки наявності циклонного контейнера немає потреби купувати додаткові мішки і постійно міняти їх. За рахунок спеціальної технології, яка забезпечує найбільш ефективну чистку і функціональність, такі пилососи набули досить широке поширення. Всі виробники, які працюють з виготовленням такого роду техніки, мають в асортименті мийні моделі. Але пилососи «Зелмер» отримали свої відзнаки. За відгуками, радіус роботи більшості приладів становить 9 м. Силовий потенціал дорівнює 1700 Вт. А за рахунок 2-літрового пилозбірника прибрати квартиру за лічені хвилини не складе ніякої праці.


Багатофункціональні моделі

Кожна друга модель пилососів «Зелмер» оснащена великою кількістю функцій, які полегшують взаємодію з пристроєм. Комбіновані моделі, що працюють з мішком, одночасно мають і фільтр. Завдяки такому рішенню, можна з легкістю очищати будь загрязняемие поверхні, наприклад оббивку дивана. Для такої дії необхідно скористатися функцією роботи з технологією HEPA. Вона дозволяє проводити подвійну очистку. Саме цим і приваблює споживача подібний пилосос «Зелмер». Відгуки про таких приладах більш ніж позитивні.
Вигідною буде така модель, якщо людина проживає в будинку, де велика частина поверхонь дерев'яна. Цей матеріал не любить воду і вимагає до себе делікатного підходу. Окрім цього, в комплект входять спеціальні щітки з ворсом з натурального матеріалу. Вони дозволяють легко і швидко очищати паркет, абсолютно не деформуючи його верхній шар.
Пилососи "Зелмер": огляд моделей, характеристики і відгуки

Особливість миючих пилососів

Як вже було сказано, в лінійці виробника є миючі моделі. Зараз вже не можна запевнити, що це рішення нове, але воно вважається одним з найпопулярніших. Як влаштовані такі пилососи «Зелмер»? В них встановлено аквафільтр, а для води передбачається спеціальний контейнер. Саме в останній поміщається вся пил і забруднення. Це дозволяє не дихати шкідливими речовинами. Фільтр досить корисний і ефективний, він буде пропускати тільки частинки розміром до 03 мкм. Більше того, під час прибирання приміщення дезінфікується, повітря стає чистим.


Такий пилосос «Зелмер» (ціна подібних моделей – нижче) має і недоліки. Наприклад, багато споживачі говорять про те, що фільтр, встановлений в приладі, небезпечний. Із-за того що він здатний все ж пропускати деякі шкідливі частинки, це стає шкідливим для споживача. Для того щоб не ризикувати своїм здоров'ям, необхідно ретельно доглядати за приладом або ж використовувати моделі з іншими фільтрами.
Пилососи "Зелмер": огляд моделей, характеристики і відгуки

Zelmer ZVC752ST

Пилосос даної моделі є багатофункціональним миючим пристосуванням. Він з легкістю буде збирати пил і сміття при здійсненні сухого прибирання. Волога ж дозволить обробити найбільш делікатні поверхні. Модель тиха, нескладна у використанні, компактна. Саме таким є виробник даний миючий пилосос «Зелмер». Ціна, відгуки і короткий опис представлені нижче.
У комплект входить велика кількість насадок. Виробник дає гарантію на 4 роки. Споживає потужність 1600 Вт. Шнур – 56 м, є функція автоматичного змотування. В комплект входять насадки і щітки для різних поверхонь і типів прибирань. Споживачі відзначають переваги цієї моделі. Прибирати з нею – одне задоволення. Ергономіка сучасного типу, а заховати в шафку невелику модель можна з легкістю. Навіть з тим, що потужність пилососа значна, все ж він неймовірно тихий. З мінусів покупці відзначають те, що вага приладу надто великий, розсіювач працює не дуже добре, а ручка на пилозбірнику не викликає довіри. В цілому моделлю споживачі задоволені і рекомендують до купівлі. Середня вартість – 4 тис. грн.
Пилососи "Зелмер": огляд моделей, характеристики і відгуки

Zelmer Aquario 819.0 SK

Тип пилососа – звичайний. Здійснює сухе прибирання. Потужність – 1500 Вт. Пилозбірником виступає аквафільтр. Місткість – 3 літри. На корпусі можна знайти регулятор подається потужності. Працює від мережі. Рівень шуму складає 80 дБ. Довжина шнура – 63 метра. Загальна вага – 102 кг Прилад працює бездоганно, претензій до його функціональності немає ніяких. З великим задоволенням господиня буде використовувати його для прибирання. Пил ніколи не вийде за межі приладу. Тим, хто хоче дізнатися більше інформації, допоможе інструкція. Пилосос «Зелмер Aquario 819.0 SK», на жаль, запахи не опрацьовує, тому сподіватися на те, що після прибирання буде чистий і приємний повітря, не варто. Особливо якщо вони специфічні. Колеса мають прогумовану структуру, тому він легко переміщається по килиму, підлоги або паркету. Вони не залишають жодних ушкоджень, відповідно, побоюватися не варто. Ручка пилососа значна, тому випадково зламати її неможливо. Відгуки це підтверджують.
Пилососи "Зелмер": огляд моделей, характеристики і відгуки

Zelmer Aquawelt 919

Цей прилад припав до душі багатьом покупцям. За рахунок можливості здійснювати вологе, так і сухе прибирання він придбав велику популярність. Модель багатофункціональна. Навіть при тому, що в бюджетний сектор ринку вона не входить, все ж часто їй віддають перевагу звичайні сім'ї. Споживачі відзначають кілька мінусів. Наприклад, пилосос не має регулятора потужності. З плюсів: розміри невеликі, а ефективність при роботі значна. Короткі характеристики:
 • Пилосос здійснює сухе та вологе прибирання, як вже було описано вище.
 • Потужність – 1600 Вт.
 • В якості пилозбірника виступає аквафільтр.
 • Працює від мережі.
 • Рівень шуму складає 80 дБ.
 • Довжина шнура – 56 м.
 • Мішок має місткість 25 л, бак для води – 5 л, для миючого – 17 л.
 • Пилососи "Зелмер": огляд моделей, характеристики і відгуки

  Підсумки

  Пилососи даного виробники заслужили бути лідерами на ринку. Вони зручні, прості в експлуатації. Всі мінуси, які можуть мати прилади, легко перекриваються доступними перевагами. Виробник свою продукцію продумує до найменших деталей, що дозволяє досягти максимально ефективних результатів при продажу. Всі технології, що використовуються в пилососах, новітні.