Коди на "Герої Меча і Магії 3": допомога в легендарній грі

70 0 Новини високих технологій

Коди на "Герої Меча і Магії 3" були створені розробниками з метою допомоги гравцям в конкретних ситуаціях. Вони різноманітні і мають кілька напрямків, по яких використовуються гравцями. В залежності від версії проекту чити можуть відрізнятися. Досить просто вивчити на свій розгляд найбільш необхідні паролі і вирушати в подорож. Світ чарівництва і війни чекає своїх героїв.

Використання і стартові чити

Щоб ввести в занедбаному клієнта коди на "Герої Меча і Магії 3", необхідно натиснути клавішу Tab. Також варто пам'ятати, що при русифікованому клієнта мову вводу також буде російським. Слід затискати Ctrl, тоді відбудеться перехід на англійську. При першому вході у гравця не буде нічого, але ця ситуація легко виправляється за допомогою двох стартових команд. Перша nwcTheConstruct додає золота і ресурсів у кількості ста тисяч. З таким арсеналом відразу можна наймати армію і вирушати знищувати ворогів. Друга nwcZion створює в особистому замку користувача всі споруди. Зручно для того, щоб заглядати в свій оплот тільки заради найму воїнства і необхідних покупок.
Коди на "Герої Меча і Магії 3": допомога в легендарній грі

Посилення персонажа і воїнства

В цьому напрямку є коди на "Герої Меча і Магії 3" в кількості семи штук. Гравцеві варто в першу чергу придивитися до команд nwcNeo, nwcAgents і nwcTrinity. Перша додає один рівень до прокачування героя, обмежень на її enter немає. Можна за пару секунд набрати десять рівнів, щоб бути в подальшому впевненим у перемозі над будь-яким ворогом. Другий і третій чит додають відповідно по десять чорних лицарів і п'ять архангелів у кожен вільний слот армії. Надалі їх можна об'єднати в один комплект і заново ввести коди. Так створюється непереможна армія для швидкого проходження сюжетної компанії. У цій категорії заслуговує на увагу код nwcThereIsNoSpoon, який дає 999 одиниць мани та доступ до всіх реалізованих заклинанням. Інші команди додають удачу, мораль і військові машини всіх зразків. Варто відзначити, що у грі "Герої Меча і Магії 3" коди артефактів відсутні. Це єдина річ, яку доведеться добувати в ручному режимі незалежно від версії проекту.
Коди на "Герої Меча і Магії 3": допомога в легендарній грі

Карта проходження

Так як гра задоволена стара, коди на "Герої Меча і Магії 3" не настільки різноманітні, як того хотілося б всім користувачам. Наприклад, команд, пов'язаних з відкриттям територій, всього три. Перша nwcWhatIsTheMatrix повністю показує карту, другий код під назвою nwcIgnoranceIsBliss виробляє зворотний ефект. Третій чит nwcOracle показує розташування всіх обелісків. З проходженням така ж ситуація, адже в наявності є тільки три пароля – nwcNebuchadnezzar, nwcBluePill і nwcRedPill. Перша дає можливість ходити по карті без обмежень. Це дозволяє не закінчувати ходи довгий час. Дві інші відповідають за те, щоб програти і виграти моментально компанію відповідно. Користуватися ними заради власної насолоди грою немає ніякого сенсу.
Коди на "Герої Меча і Магії 3": допомога в легендарній грі

Інші команди

Має гра "Герої Меча і Магії 3" коди, які дійсно виглядають цікаво. Наприклад, спробуйте ввести чіт GoSolo - і разом самостійних дій за вас все буде робити комп'ютер. Вийде кіно в стилі гри, тільки от перемога не гарантується. Користь такої команди в тому, що можна зрозуміти, за якими алгоритмами приймає рішення штучний інтелект, і надалі цим користуватися в компаніях. Поправити яскравість в клієнті можна кодом nwcPhisherPrice. Графіка стане незвично світлої речі краще будуть вимальовуватися. При грі по мережі варто регулярно перевіряти сигнал до сервера і затримку стандартною командою Ping. Вона підкаже, коли можна змагатися, а коли краще взагалі залишити бій. Загалом, всі чіти мають ознайомчий характер і надто сильно впливають на ігровий процес, зводячи весь інтерес до нуля.