Навушники Sennheiser HD 280 PRO: огляд, технічні характеристики і відгуки покупців

39 0 Новини високих технологій

Навушники, відомі як Sennheiser HD 280 PRO, відносяться до категорії «важковаговиків». Досить часто на прилавках зустрічаються їхні молодші покоління, які зарекомендували себе з відмінною боку. Варто обговорити професійну модель, що стала популярною за лічені дні.

Навушники Sennheiser HD 280 PRO: огляд, технічні характеристики і відгуки покупців

Загальні дані

Навушники представляють собою пристрій звичайної динамічної конструкції, яке отримало високі характеристики. Їх зручно використовувати як в домашніх умовах, так і в студіях запису звуку. Але те, що модель є універсальною, ніяк не говорить про її тривалому терміні експлуатаційному. Виробник вмонтував систему шумозаглушення, воно досягає 32 дБ. Завдяки цьому, навушники Sennheiser HD 280 PRO приємно використовувати в багатолюдних місцях. Розробники спочатку не виставляли дану модель як професійну, тому деякі характеристики можуть бути слабкими. Ергономіка та дизайн продумані до найдрібніших подробиць, що приваблює більшу аудиторію. Основними плюсами навушників можна назвати технічні характеристики, які будуть представлені в цьому огляді.


Зовнішній вид

Існує безліч моделей навушників з більш м'якими амбушурами, але не можна сказати, що Sennheiser HD 280 PRO є незручними. Величезним плюсом вважається відмінна система шумозаглушення. Завдяки товстому матеріалу звук з навколишнього світу до вух не надходить, а за рахунок щільного прилягання чашок дана функція виконується як не можна краще. Навіть якщо музика звучить на середній гучності, все одно навколишній світ вже почути практично неможливо. Чашки отримали кріплення за допомогою шарнірів. Це дозволяє максимально якісно і надійно закріплювати їх на голові. Корпус можна регулювати за розміром, якщо є необхідність.


Кабель має стандартний роз'єм – 3.5 мм. Разом з навушниками поставляється спеціальний перехідник.
Навушники Sennheiser HD 280 PRO: огляд, технічні характеристики і відгуки покупців

Характеристики

Потрібно зауважити, що подібними технічними характеристиками оснащено більшість хороших навушників, але Sennheiser HD 280 PRO завдяки відмінному поєднанню своїх здібностей і прекрасного дизайну завойовують все більше покупців.
 • Навушники закритої конструкції.
 • Підключення одностороннього типу.
 • Є кабель довжиною трохи більше 1 метра.
 • Знижується якість звуку на 0.1 %.
 • В комплект входять навушники і перехідник на 6.3 мм
 • 64 Ом – опір динаміка.
 • Максимальна потужність становить 500 мВт.
 • Діапазон частот – від 8 до 24 тис. Гц.
 • Чутливість дорівнює 102 дБ.
  Навушники Sennheiser HD 280 PRO: огляд, технічні характеристики і відгуки покупців
 • Відгуки споживачів про дизайні

  Споживачі в один голос заявляють, що зовнішній вигляд далеко не є головною перевагою навушників Sennheiser HD 280 PRO. Ціна пристрою, яка дорівнює майже 8 тис. рублів, всіх наштовхує на те, що в цьому девайсі буде все на найкращому рівні. Однак якщо дизайн влучив не всім, то технічні характеристики і звук на виході порадував абсолютно кожного. Музичний аспект розвинений добре. Користувачі відзначають, що дизайн, навіть з виходом модифікацій, залишився сухим і суворим, але гармонійне поєднання вже створеної конструкції вселяє в цілому позитивні враження. Навіть ті, кому зовсім не подобаються такі стилі, як мінімалізм, консервативність, все одно помічають, що всі вигини і лінії продумані добре. Виглядають вони максимально якісно. Варто підмітити, що цікаво навушники Sennheiser HD 280 PRO, огляд яких проведено в статті, виглядають лише на тлі інших моделей німецького виробника. Якщо розглядати асортимент інших брендів, то з легкістю можна знайти варіанти набагато краще.
  Навушники Sennheiser HD 280 PRO: огляд, технічні характеристики і відгуки покупців

  Зручність понад усе: відгуки про конструкції

  Певної думки про зручність носіння немає. Амбушюри виглядають якісно, і на перший погляд, вони досить ергономічні, однак ні приємних вражень, ні дискомфорту вони не викликають. Є кілька твердуватими. Але з-за цього досягається відмінний рівень шумоізоляції. Якщо слухати музику на середній гучності, навушники Sennheiser HD 280 PRO, відгуки про яких у 80 % випадків позитивні, проявлять себе тільки з найкращого боку.
  Говорячи про зручність носіння на голові, варто виділити наступне – більша частина споживачів задоволена придбанням. Чашки, маючи шарнірну фіксацію, відмінно сидять на вушних раковинах, а кріплення викликає довіру з першого погляду. Пристрій здатний самостійно повторити форму голови користувача, що також полегшує його носіння. Відразу після покупки навушники можуть здатися занадто тугими, але з часом вони стають м'якше.
  Навушники Sennheiser HD 280 PRO: огляд, технічні характеристики і відгуки покупців

  Переваги та недоліки моделі

  З плюсів споживачі нерідко помічають хороше звучання у всьому спектрі доступних частот. Вони відмінно підійдуть для тривалого носіння, корпус міцний, і зламати випадково його важко. Зовнішні шуми практично не чути.


  З недоліків є наступні зауваження: кабель незнімний, замінити його не вийде. Самі навушники за своїми характеристиками все ж більше підходять для роботи в професійній сфері, ніж для прослуховування в домашніх умовах. Розглядаючи всі недоліки і достоїнства, придбання даних навушників можна вважати розумним рішенням. Тому якщо є можливість і не хочеться платити більше 8 тис. рублів, то необхідно зробити вибір саме на користь описуваного пристрою. Якщо ж бюджет помітно вище, то краще підібрати більш гідний варіант. Особливо якщо порівнювати технічні характеристики в цілому, можна з легкістю знайти моделі серйозніше. Але в описуваних навушників є свої особливі переваги, на які всім споживачам варто звернути увагу.

  Ціна і суперники

  Як було сказано вище, середня вартість навушників – 8 тис. рублів. Цінова категорія не може віднести пристрій до преміум-товарам, однак є всі шанси розглядати навушники саме в даному сегменті. Потрібно уточнити, що необхідно розглядати лише оригінальну версію Sennheiser HD 280 PRO – підробка хоч і виглядає аналогічною, технічні характеристики помітно відрізняються. В один ряд з цим пристроєм можна поставити деякі моделі від Yamaha, Grado, NuForce. Їх вартість однакова, але переваги у кожного варіанту свої. Якщо розглядати в цілому, то описуваний прилад за якістю буде відставати лише від Yahama. Говорячи про ергономіки і зручності моделей, краще всього підібрати варіанти від NuForce. Якщо ж важливий аспект аматорського використання, то ідеальними стануть моделі Grado. Останні трохи дорожче, але якщо брати загальні характеристики, придбання даних буде максимально вигідним.
  Навушники Sennheiser HD 280 PRO: огляд, технічні характеристики і відгуки покупців

  Для чого більше підійдуть навушники?

  Потрібно враховувати, що навушники були створені з розрахунком на використання в професійних студіях звукозапису. Їх також часто застосовують у вигадуванні мелодій, мікшеруванні треків. В цілому модель можна назвати універсальною, але варто враховувати деякі нюанси. Працюючи з акустичними треками, навушники показують себе з максимально хорошої сторони. Для відтворення хард-року і r'n'b їх характеристики трохи не дотягують. Використовувати пристрій можна в якості аматорських пристосувань, адже навушники самі по собі зручні і не створюють дискомфорту. Досить часто подібні девайси використовують діджеї в клубах або провідні вечірок. З-за того, що навушники відмінно сидять на голові, їх не так просто упустити при активних рухах, чого вимагає робота професіоналів. Подається звук в пристрій дозволяє діджею прослуховувати кожен біт і коригувати його, якщо є в тому потреба. Іноді зустрічаються на прилавках підробки. Вони відрізняються тим, що погано сидять на голові. Найчастіше навушники надто тугі, і з часом конструкція не стає м'якше. З-за цього підробка ламається вже через кілька місяців, що не радує споживачів. Такий пристрій також можна використовувати в професійній сфері. Воно сильно спотворює звук, відповідно, сенсу у використанні навушників не буде ніякого. Доведеться постійно носити їх на обслуговування, про це часто заявляють «щасливі» власники підробок. Однак у результаті буде дешевше придбати нові навушники, ніж постійно віддавати великі гроші за ремонт тієї чи іншої поломки.
  Навушники Sennheiser HD 280 PRO: огляд, технічні характеристики і відгуки покупців

  На закінчення

  Навіть при порівняно невеликій вартості Sennheiser HD 280 PRO, відгуки про яких описані вище, – ідеальні навушники для використання в домашніх умовах. Вони відмінно справляються з будь-якими жанрами музики, зручно сидять на голові, не викликають дискомфорту. У лінійці навушників у даного виробника є ще кілька «важковаговиків». Але вони не зрівняються з описуваної конструкцією. Пристрій Sennheiser HD 280 PRO буде відмінним рішенням, якщо хочеться чогось якісного і не дуже дорогого. Підводячи підсумки, все ж необхідно доповнити, що модель хоч і з мінімалістичним дизайном, але виглядає вона добре. Звук чудовий. Баси слухаються відмінно, до них претензій немає ніяких. Деталізований Звук. Всі діапазони частот прослуховуються на високому рівні. Розумна ціна робить свою справу – покупці постійно придивляються до даної моделі.