"Плей Маркет": що це таке і як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд"

304 0 Новини високих технологій

Напевно, кожен знає, що таке Play Market, а власники телефонів на "Андроїд" стикаються з ним щодня. Даний сервіс дозволяє власникам "Андроїдів" завантажувати та оновлювати різні програми, та ж ситуація, коли йде мова про те, щоб оновити "Андроїд" через "Плей Маркет", не побоюючись за безпеку завантажуваного контенту. На жаль, бувають такі ситуації, коли ми не можемо оновити ту чи іншу програму, а іноді навіть додатка просто-напросто не працюють.

"Плей Маркет": що це таке і як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд"
Це пов'язано з тим, що Google Play, так само як і інші програми, потребує оновлення. У чому переваги таких оновлень і як їх запускати, ми і розглянемо в даній статті.

Особливості Play Market

Для початку необхідно розібратися, для чого взагалі він нам потрібен, що він нам дає своєю присутністю в смартфоні і взагалі, як оновити "Гугл Плей Маркет" на "Андроїд". Play Market – це безкоштовна віртуальна вітрина, де користувачі "Андроїда" можуть завантажити і оцінити різні програми, ігри, музику, книги та багато іншого. Сортування додатків відбувається зручним чином, все розподілено за категоріями, також присутній пошук, з допомогою якого користувач дуже швидко може знайти що його цікавить додаток.


Завантажуючи програми з невідомих сайтів, ми можемо стати жертвою вірусів і шахраїв; скачування з цієї вітрини, можна бути впевненим, що весь матеріал, який там знаходиться, відсортований і не завдасть ніякої шкоди для нашого пристрою.
"Плей Маркет": що це таке і як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд"
Play Market дуже зручний у використанні. Розробники зробили зрозумілий і простий інтерфейс, швидше за все, нікому не складе труднощів розібратися, як знайти і викачати ту чи іншу програму. Нижче ми розглянемо такий важливий питання про те, як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд". Адже це оновлення веде до поліпшень в програмі та до оптимізації роботи з нею.

Для чого необхідні оновлення

Як і в звичайних програмах, в Play Market розробники з часом виправляють певні лаги і помилки. Також, якщо довгий час не оновлювати його, то багато хто додатки, завантажені на смартфон, неможливо буде запустити, так як їм теж потрібно оновлюватися, а без Google Play вони цього зробити не можуть.


Види оновлень і їх відмінності

Напевно, багато користувачів, у яких переставали працювати програми, задавалися питанням про те, як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд". Насправді в оновленні немає нічого складного, єдине, вам необхідно вирішити, яке саме оновлення підходить у вашому випадку. Оновлення бувають автоматичними і ручними, відрізняються вони лише тим, наскільки в цих оновлення будете задіяні ви. Давайте детальніше розглянемо, як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд" одним і іншим способом.
"Плей Маркет": що це таке і як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд"

Автоматичні оновлення

Такий варіант підходить для тих, хто в налаштуваннях не відключав режим автоматичного оновлення програм. Якщо ви цього не робили, то сама програма повинна оновлюватися у вас сама по собі, поряд з іншими стандартними програмами від "Гугл", як тільки смартфон підключиться до мережі інтернет. Якщо ви помітили, що автоматичні оновлення не відключені, але програма так і не оновлюється, то спробуйте подивитися на верхню панель смартфона, можливо, він питає у вас дозвіл на оновлення програм.


Ручне оновлення

Необхідно в тих випадках, коли ви помічаєте, що Google Play не працює і не оновлюється в автоматичному режимі. Як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд" в цьому випадку? Насправді тут теж немає нічого складного. Для цього необхідно зайти в налаштування телефону і натиснути на рядок «Версія збірки», якщо є нова версія, то тоді він оновиться. Після того як ваш телефон отримає оновлення, рекомендується перезавантажити пристрій, щоб нові налаштування вступили в силу.
"Плей Маркет": що це таке і як оновити "Плей Маркет" на "Андроїд"

Що робити, якщо "Плей Маркет" не оновлюється

  • В першу чергу необхідно перевірити пам'ять, на яку ви намагаєтеся завантажити оновлення, можливо, її недостатньо і потрібно просто видалити щось непотрібне, щоб продовжити завантаження "Плей Маркету" на "Андроїд".
  • Також необхідно перевірити наявність доступу до інтернету, звичайно, складно не помітити, коли інтернет на пристрої відключений, але багато в нападі паніки не помічають цього і природно оновлення завантажуються на пристрій.
  • Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, то можеться виявитися, що причина прихована в самому сервисі Гугл Плей", що останнім часом стало не рідкістю, тоді необхідно видалити оновлення кожного додатка, завантаженого з "Плей Маркету" на телефон "Андроїд".
  • Прочитавши цю статтю, ви повинні були зрозуміти, для чого взагалі на смартфонах потрібен "Гугл Плей" і як оновити "Плей Маркет" на телефоні "Андроїд". Сподіваємося, що дана стаття виявилася вам корисною. І з її допомогою ви змогли розібратися з проблемами, пов'язаними з "Плей Маркетом" на вашому пристрої.